Malujemy paznokcie - co zrobic, zeby lakier nie odpryskiwal.

Zaczęty przez mayagaramond, 21 Gru 2009, 12:59:44

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

iksa_nl

Baaaaaardzo rzadko maluje paznokcie (ostatni raz póltora roku temu  :blush:) ale .......... ida swieta ;)

Chcialabym kupic ładny, klasyczny czerwony lakier i najlepiej z dlugim terminem waznosci hehe
Mozecie polecic jakis konkretny numer i marke?
Dla mnie to poki co to obce rewiry ;)

tiliam

warszawianki, gdzie kupujecie lakier BELL?
kurcze, nei mogę spotkać :/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

Cytat: tiliam w 30 Lis 2011, 13:01:13
warszawianki, gdzie kupujecie lakier BELL?
kurcze, nei mogę spotkać :/
w Krakowie ma natura moze u was tez
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

margareta


magoo

iksa_nl zalezy ile chcesz wydać
z tańszych dziewczyny polecaja bell, a ostatnie strefowe odkrycie to pierre rene

a co do trwałości to najlepiej nieużywany lakier przechowywać w lodówce :)

aniak1211

Cytat: magoo w 30 Lis 2011, 18:34:46a co do trwałości to najlepiej nieużywany lakier przechowywać w lodówce Smiley
No tak,tylko miejsca brak:D

magoo

aniak1211 dlatego u mnie w lodówce jest obecnie tylko jeden, schowany na lato :D
reszta w sypialni, w pudełku, ale mamy tam dosyć chłodno :D

konwalia

moim ostatnim faworytem jest czerwony matowy loreal, jak chcesz moge sprawdzic numer, trzymal 5 dni, co u mnie jest rekordem be utwardzacza, bo mam miekka płytke

aniak1211

Cytat: magoo w 30 Lis 2011, 19:08:00reszta w sypialni, w pudełku, ale mamy tam dosyć chłodno Cheesy
Ja swoje trzymam w lazience,
niby zimna,nawet jak grzejniki włączone to nie umyje sie bez farelki,
chyba zrobie jak Ty ;)
Wlasnie zamowilam sobie czerwony lakier z AVONu :D
nie wiem czy ladny odcien ani czy trwaly:D

iksa_nl

 
Cytat: magoo w 30 Lis 2011, 18:34:46iksa_nl zalezy ile chcesz wydać
z tańszych dziewczyny polecaja bell, a ostatnie strefowe odkrycie to pierre rene

a co do trwałości to najlepiej nieużywany lakier przechowywać w lodówce Smiley
magoo
myslalam tak max 50 pln bo jak normalnie nie maluje to szkoda mi na jakis super hiper lakier.

w lodowce? nie wiedzialam... trzymam w koszyku w lazience i wczoraj wlasnie wyciagnelam slubny sprzed 3 lat i nadal daje rade ;)

konwalia, poprosze

konwalia


malutenka

Nabyłam wibo rossmanowy co to niby z serii mat jest, ale ten mat po 1 dniu noszenia się wybłyszcza

damka

źle, wgrałam zdjecie...

mobka

Dziewczyny, a co uzywacie do usuwania/zmiekczania skorek? A pozniej do ich nawilzania/natluszczania/zmiekczania? Bo moje skorki wolaja o pomste do nieba, sa twarde, ciezko usuwalne, suche. Ale wypowiadam im walke ;)

Do tej pory uzywalam zelu inglota do usuwania (niewiele zmiekczal, lepsze bylo mycie naczyn ;)), pozniej lekko wycinalam. Teraz dokupilam olejek do skorek CHI. I w sumie bez rewelacji.

wrobelek0403

ja kiedys uzywałam kremu do skórek avon, był swietny, nie mam juz dostepu do konsultanki i bardzo załuje. kupuje krem do rak i pazn neutrogena i jakos daje rade, czesto smaruje i tyle.

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mobka

no wlasnie z kremow do rak najlepszy jeszcze jest garnier czerwony.

wrobelek0403

garnier jakis taki zbyt tłusty dla mnie, za wolno sie wchłania.


teraz zamierzam nabyc krem z nagietkiem yves rocher, pamietam ze tez był niezły, choc drozszy z dwa razy niz neutrogena :knuje:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mobka

Tez mialam kiedys takie wrazenie dot. garniera, ale teraz wchlania sie szybko, tylko taki filtr na dloniach pozostawia, co akurat mi odpowiada.
Neutrogena jest za "tepa" dla mnie. Dove to w ogole porazka. Ale krem do rak mam. Gorzej z czyms do skorek, bo sa fatalne :(

konwalia

najlepszy krem do rąk robi iwostin-krem regenerujący i eucerin krem do rąk z mocznikiem

justynaaaa2

własnoręcznie nigdy ze skórkami nic nie robiłam, bo nie umiem operować cążkami  :crazy: wycinam u kosmetyczki
sama jedynie maziam paznokcie i skórki oliwką z inglota, bo mi cholernie wysychają

konwalia

co do skórek, ja nie wycinam raczej i one po latach takiego traktowania prawie nie rosną
raczej tylko olejek i delikatnie odsunę

malutenka

Cytat: mobka w 18 Sty 2012, 20:22:46Dziewczyny, a co uzywacie do usuwania/zmiekczania skorek? A pozniej do ich nawilzania/natluszczania/zmiekczania? Bo moje skorki wolaja o pomste do nieba, sa twarde, ciezko usuwalne, suche. Ale wypowiadam im walke
jak robię manicure to moczę w ciepłej wodzie z mydłem, odsuwam drewnianym patyczniem i obcinam tylko te, które odłażą. Poza tym mam taki marker z oliwką firmy essence i jak sobie przypomnę to nim smaruje skórki.

malutenka

Przez lata myslałam, że jedyną słuszną metodą jest w ogóle wycinanie skórek i póxniej miałam przy paznokciach jak drwal :D

wrobelek0403

golinda mowisz, ze stare babcine sposoby najlepsze?? :D to moze i ja spróbuje.



ja wycinam, bo rosną sporo, a jak tylko odsune to sie zadzierają i boli.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

malutenka

Moje mają z natury tak białe końcówki, ze wygląda jakbym frencha miała. Aaa, w ogóle mam świetną odzywkę, nie pamiętam już czy pisałam Eveline Total Repair, w końcu przestały mi się rozdwajać i kruszyć. I jak szybko rosną!