Autor Wątek: Malujemy paznokcie - co zrobic, zeby lakier nie odpryskiwal.  (Przeczytany 46878 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mayagaramond

Maluje rzadko, ale lakierow mam od groma Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Ostanio pomalowalam na fioletowo i po dwoch dniach juz mialam pierwsze odpryski, a lakier byl a artdeco.

Najpierw nakladam utwardzacz (sally hansen), na to dwie warstwy lakieru i znow utwardacz.

Nie wiem czym mam jeszcze pomalwoac, zeby sie to dluzej trzymalo. Tyle sie narobie przy malowaniu, nie chce zmywac i poprawiac po dwoch dniach.

Aha, na koncu paznokcie lakeir tez dosc szybko sie sciera.

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

abkasia

Odp: Malujemy paznokcie - co zrobic, zeby lakier nie odpryskiwal.
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Gru 2009, 13:03:19 »
ja mam bardzo nierowna plytke, wiec zeby lakier trzymal sie choc 2 dni musze je najpierw mocno wypolerowac polerka.

a najlepiej trzyma sie lakier na paznokciach zelowych i akrylowych Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 21 Gru 2009, 13:03:52 wysłana przez abkasia »

salsa

« Odpowiedź #2 dnia: 21 Gru 2009, 13:05:15 »
ja nakładam jako 1 warstwe podkład z jedwabiem, na to dwie warstwy lakieru (ale cienkie bo jak nałożę grubsze odłazi) i na to utwardzacz - najlepiej mi sie trzyma ASTOR z lycrą
odłaziły mi Ingloty ale odkąd wypuścili nowy utwardzacz to on mi trzyma lakier tak do 5 dni bez poprawek

a i trzeba paznokcie odtłuścić - najlepiej zmywaczem
nie wcierać żadnych kremów itp

zalezy co potem robisz tymi rekami - jak myjesz naczynia czy robisz pranie reczne to lakier szybko odejdzie
« Ostatnia zmiana: 21 Gru 2009, 13:06:03 wysłana przez salsa »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #3 dnia: 21 Gru 2009, 13:17:59 »
ja tez przed takim malowaniem na okazje zawsze poleruje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj lepiej sie maluje, lepiej schnie i lepiej trzyma - mam tez inglota tez utwardzacz i jest rzeczywiscie dobry Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mayagaramond

« Odpowiedź #4 dnia: 21 Gru 2009, 13:22:10 »
hm, moze za gruba nalozylam? zawsze odluszczam i poleruje, choc plytka mam rowna (chyba)

A ten podklad z jedwabiem to tez Astor?

Dodany tekst: 21 Gru 2009, 13:28:28
Utwardzacz inglota to ten:

« Ostatnia zmiana: 21 Gru 2009, 13:28:28 wysłana przez mayagaramond »

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #4 dnia: 21 Gru 2009, 13:22:10 »

salsa

« Odpowiedź #5 dnia: 21 Gru 2009, 13:40:51 »
hm, moze za gruba nalozylam? zawsze odluszczam i poleruje, choc plytka mam rowna (chyba)

A ten podklad z jedwabiem to tez Astor?

tez inglot
mam i Inglota i Astora - podkład z Inglota trzyma odrobinę dłuzej (testowałam na obu rekach jednocześnie)

lakier w warstawch bardzo cienkich
ja nie poleruje bo płytke mam w razie gładka a polerowanie uszkadza płytke paznokcia

Dodany tekst: 21 Gru 2009, 13:41:17
ja tez przed takim malowaniem na okazje zawsze poleruje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj lepiej sie maluje, lepiej schnie i lepiej trzyma - mam tez inglota tez utwardzacz i jest rzeczywiscie dobry Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

spowodował ze przestały mi odłazic te ingloty Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 21 Gru 2009, 13:41:17 wysłana przez salsa »

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #6 dnia: 21 Gru 2009, 13:55:13 »
mayagaramond a tego to Ci nie powiem, bo nie pamietam buteleczek Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #7 dnia: 21 Gru 2009, 14:00:32 »
MAya to chyba ten - choc ja mam wrażenie ze mam czarna nakrętkę ale może mam inna partię
ale tak, moj jest diamentowy i ma prostokątne opakowanie

mayagaramond

« Odpowiedź #8 dnia: 21 Gru 2009, 14:36:04 »
Dzieki, poprosze karole, zeby mi kupila.

aniak1211

« Odpowiedź #9 dnia: 21 Gru 2009, 14:55:44 »
Nie wiem jak to jest z tym odpryskiwaniem lakieru,
ja zawsze malowalam paznokcie szybko i bez zadnych podkladow czy utwardzaczy,
lakier trzymal sie 5-7 dni,
moja siostra malowala razem ze mna tym samym lakierem i na drugi dzien juz miala odpryski.

Mysle ze to zalezy od plytki paznokcia i co robisz w ciagu dnia,
ale za gruba warstwa tez szybciej odchodzi.
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj    Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kobiety i koty zawsze będą robić to,co chcą,a mężczyźni i ps

salsa

« Odpowiedź #10 dnia: 21 Gru 2009, 15:19:30 »
aniak1211 to fakt, duzo zalezy od paznokci
przede wszystkim jak szybko sie tłuszczą
no i co tymi rekami robisz
ja odkąc nie myje naczyń (zmywarka) zanotowałam znaczny wzrost trwałości lakieru Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

poza tym jak miałam reke w gipsie to zobaczyłam jak długo moze sie trzymać lakier bez odprysków - dwa tygodnie!!!!!!!!!! mąz mi zmywał bo paznokcie odrosły a nie dlatego, że odprysnął
« Ostatnia zmiana: 21 Gru 2009, 15:20:05 wysłana przez salsa »

mignon

• Gość
« Odpowiedź #11 dnia: 22 Gru 2009, 17:10:49 »
Mysle ze to zalezy od plytki paznokcia i co robisz w ciagu dnia,
ale za gruba warstwa tez szybciej odchodzi.

zgadzam się
w dzień przed ślubem poszłam na manicure, nic już nie robiłam tymi łapami poza kąpielą, a rano obudziłam się z odpryskami... poleciałam z płaczem raz jeszcze, pani poprawiła, ale i tak już o północy zauwazyłam, że lakier odpryskuje

a używały dobrych produktów

sonja

« Odpowiedź #12 dnia: 22 Gru 2009, 17:22:51 »
Ja zauważyłam, że im zdrowsze mam paznokcie (czytaj krótko po używaniu odżywki Alessandro) tym dłuższa jest żywotność lakieru. W innym przypadku nie ma znaczenia czy używam podkładu i utrwalacza czy nie, bo lakier i tak odpryskuje po 2 dniach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj PS mam wrażenie, że na moich paznokciach lakiery schną wyjątkowo wolno, a SH bije już w tym wszelkie rekordy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aniak1211

« Odpowiedź #13 dnia: 22 Gru 2009, 20:32:30 »
Ja od kiedy mam Dominike nie maluje paznokcji prawie wcale,
denerwuje mnie czekanie az wyschna ale to jeszcze przezyje,
najgorsze jest dla mnie zmywanie:D

Przyznam sie do mojej tradycji Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
latem paznokcie u nog maluje czesto,zawsze cos na nich jest,
ale jak przestaje nosic klapki to ostatnie malowanie jest dopoki samo nie zejdzie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

doda

« Odpowiedź #14 dnia: 22 Gru 2009, 22:00:01 »
ale jak przestaje nosic klapki to ostatnie malowanie jest dopoki samo nie zejdzie
o kurde, myślałam, że tylko ja tak mam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #14 dnia: 22 Gru 2009, 22:00:01 »

aniak1211

« Odpowiedź #15 dnia: 22 Gru 2009, 22:48:13 »
o kurde, myślałam, że tylko ja tak mam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Ja tez tak myslalam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mayagaramond

« Odpowiedź #16 dnia: 23 Gru 2009, 00:24:00 »
a tak z ciekawosci zapytam - co mysla wasi faceci o pomalowanych paznokciach? Moj nie lubi...Jedyne co mu sie podoba, to czarny lakier, ale wtedy tez smokey eyes i cala reszta na czarno.

sonja

« Odpowiedź #17 dnia: 23 Gru 2009, 00:24:35 »
mayagaramond mój się wkurza, bo jak mi schnie lakier to zabraniam zbliżać się do siebie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #18 dnia: 23 Gru 2009, 08:57:51 »
moj nie lubi nic oprcz przezroczystego/delikatnego do frencza Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj wkurza mnie to Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

konwalia

« Odpowiedź #19 dnia: 23 Gru 2009, 10:36:39 »
mój lubi czerwień na stopach i całe szczęście, bo ja tylko te okolice koloru aktualnie toleruję,
kiedyś nałożyłam na próbę perłowy róż, czułam się jak babinka  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

a na rękach mam za miękka płytkę i mi się spękania robią, więc nie maluję, bo muszę za 1,5dnia zmywać
« Ostatnia zmiana: 23 Gru 2009, 10:37:13 wysłana przez konwalia »

zosia2007

« Odpowiedź #20 dnia: 23 Gru 2009, 10:51:30 »
moj lubi tylko french Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #21 dnia: 23 Gru 2009, 10:59:33 »
mayagaramond mój się wkurza, bo jak mi schnie lakier to zabraniam zbliżać się do siebie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

moj mowi ze ładnie jak sie pytam czy ładnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mam wrazenie ze najbardziej lubi lakiery perłowe frencza i czerwień na stopach
ale docenia równiez czerwienie (ale mocne głebokie, nie takie jaskrawe jasne) na dłoniach i fiolet tez ostanio pochwalił

także te perłowe jasne juz mu wybiłam z głowy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj (wybitnie nie cierpię bladych różów i do tego perłowych)
« Ostatnia zmiana: 23 Gru 2009, 10:59:59 wysłana przez salsa »

dragonfly

« Odpowiedź #22 dnia: 23 Gru 2009, 11:24:05 »
moj z jakis powodo nie przepada za czerwieniach na dloniach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mnie to jakos nie rusza Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

doda

« Odpowiedź #23 dnia: 23 Gru 2009, 12:08:27 »
a mój nie wiem co myśli Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
jak się pytam, jak wyglądam, mówi, że ładnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj haha

czasem maluję paznokcie w pokoju przed tv, to marudzi, że śmierdzi

kasiad

« Odpowiedź #24 dnia: 23 Gru 2009, 13:32:25 »

czasem maluję paznokcie w pokoju przed tv, to marudzi, że śmierdzi

mój notorycznie mnie wygania  z pokoju jak tylko odkręcam buteleczkę z lakierem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
jak tylko zaczynam robić manicure, od razu pyta: "a smrodzić też zamierzasz?"  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
to znaczy ni mniej ni więcej: "czy będziesz malować paznokcie?" Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 23 Gru 2009, 13:33:07 wysłana przez kasiad »