dzień świra - moj panienski

Zaczęty przez marax, 23 Wrz 2007, 20:40:24

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

julka

Maraxela, z przyjemnością, ja w ogóle planuję zrobić otwartą imprezę - która tylko forumka będzie miała ochotę, to ja juz zapraszam!!
A te z okolic Wrocławia to może zgarnąć mój brat cioteczny, będzie jechał ze Szklarskiej, to Was pozbiera po drodze i dostarczy na panieński, oki?  :mrgreen:
Mara, Mąż samej Cię nie puści, jestem przekonana - jeszcze by Ci się na Mazowszu spodobało (żart)  :lol:

A z piwem to dobre - bo ja, mimo podeszłego wieku  :-P  też czasami mam z tym problem.
A ostatnio w Pizza Hut pan koniecznie chciał nam wlepić karnet i zniżkę dla studentów, a ja mu na to, że mi legitymację zabrali, jak dawali dyplom - to kręcił głową z niedowierzaniem  :)

marax

moj maz mnie nie pusci?? haha dobre a to niby dlaczego my sie sami puszczmy gdzie chcemy :lol:  :lol:

sweedee

Mój mąż stwierdził, że sie za mało... świecicie. Bo jak widział "panie" na Kościuszki (ulica w Łodzi, gdzie panie przyjmują interesantów), to sie bardziej świecą  :-| . Chodziło mu pewnie o to, że miałyście nienachalne makijaże  :mrgreen:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

marax

widze ze twoj maz ma makijaze panienek obczajone juz P)k...coa teraz zorbie mialam zly makijaz chyba musze panienski powtorzyc hihihihi nie zaliczylam chyba zadnego krawaznika(powrotu do domu nie pamietam-ale rano mnei neic nie bolalo wiec chyba krawezniki sa cale)

sweedee

Cytujwidze ze twoj maz ma makijaze panienek obczajone
ano ma, bo zawsze najpierw na paszczę u kobit zwraca uwagę  ;-) dopiero potem na resztę
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com