Maluszkowa moda - ciuszki naszych dzieci

Zaczęty przez temp_doda, 15 Gru 2009, 15:57:03

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

elve

A jakie półśpiochy polecacie?
te z mothercare mają cienką, majtkową gumkę, ale wydaje mi się że nie uciskają brzucha
natomiast te z cherokee są podobne, ale ta gumka jest mało rozciągliwa i lekko uciska

nionczka

Cytat: elvelve w 15 Gru 2009, 23:57:43
A jakie półśpiochy polecacie?
te z mothercare mają cienką, majtkową gumkę, ale wydaje mi się że nie uciskają brzucha
natomiast te z cherokee są podobne, ale ta gumka jest mało rozciągliwa i lekko uciska

Ja pólpiochów w ogole nie moglam uzywac bo Irene pare razy wierzgnela i juz ich nie bylo na pupie. Ale jedne miala fajne, nie mialy gumki tylkotaki wyzszy sciagacz. I to sie trzymalo przynajmniej.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

#27
Cytat: elvelve w 15 Gru 2009, 23:57:43te z mothercare mają cienką, majtkową gumkę, ale wydaje mi się że nie uciskają brzucha

takie jak ma twoja Ania miał i mój Michał

i one były bardzo fajne :)

Dodany tekst: 16 Gru 2009, 00:09:41

Cytat: nionczka w 15 Gru 2009, 23:59:43wyzszy sciagacz.
to sie chyba nazywa bezuciskowe :)

aja

#28
ja półśpiochów używałam na co dzień bo cienkie i te co miałam nie uciskały / miałam jakieś "no namesy"

a chyba była juz gdzieś dyskujsa jak zakłądacie body ? ( pod czy na rajstopy?)

Kasia

ja rajstopy bardzo rzadko zakładam i raczej na body
Mimo ruchliwości Michała rajstopy pozostają na swoim miejscu

jakby się sciagały to juz w ogóle bym je znienawidzila lol

aja

boszzz jak ja nienawidziłam rajstop w dzieciństwie - jakaś trauma mi do tej pory została - choć widzę że jak kupie w odpowiedznim rozmiarze to nic mi sie nigdzie nie ściaga
małemu myślałam,ze teżnigdy nie założe ale jednak są całkiem niezłe

nionczka

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Lwica

No my jedziemy na ciuszkach z allegro, Tesco seria Cheerokee (nie do zajechania i cena super), czasem po marketach kupowane wielopaki body pajaców itp. no i na wyprzedażach w Reeserved Kids bo cena ciucha z przed i po przecenie nie do porównania. Czasem Smyk..
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

sonatina

Ja ubranka dla Ignasia kupuję  w Tesco, w cocogrillo lub z nexta. W cocodrillo zawsze na przecenach i to rzeczy w różnych rozmiarach w zalezości co mi się podoba. Np. zimowa kurtka Ignasia jest z zeszłorocznej przeceny za całe 30 zł :).

aja

ja dzisiaj kupiłam bodziaki w tesco ale mnie osobiście nie zachwyciły - tzn. akurat teraz takie mi sie przydadzą ale są cieniutkie

abkasia

Cytat: aja w 16 Gru 2009, 17:09:49
ja dzisiaj kupiłam bodziaki w tesco ale mnie osobiście nie zachwyciły - tzn. akurat teraz takie mi sie przydadzą ale są cieniutkie
ja ciuszki z tesco traktuje jako bielizne :D

elve


vobi



elve


jestynka

ja kupiłam dwa bodziaki w tesco i są z grubej bawełny, Filip chodzi w nich non stop, są super kosztowały 10 zł za szt.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ishka82

Ja jeszcze na wakacyjnej wyprzedaży kupiłam w Tesco siedmiopak bodziaków za 19,90zł :D Ich jakość jest na prawdę bardzo dobra :)


elve

a mnie interesują wyprzedaże w h&m, reserved, mothercare

zosia2007

Cytat: elvelve w 17 Gru 2009, 10:04:32
a mnie interesują wyprzedaże w h&m, reserved, mothercare
mnie tez ;D
i w tesco tez


Kasia

#46
w smyku juz sa wyprzedaże 30%
pełne półki i ceny przyzwoitsze ;)

w tesco tez jest już wyprzedaż, co najmniej z miesiąc
w Warszawskich tesco w głównych alejach stoją takie stojaki z przecenami
w półkach jest nowa kolekcja w normalnej cenie

wczoraj w Auchan widzialam pajace welurowe (niebieskie ze snupim) takie jak mial mój Michał czy vobiowa Hania (może ktos pamieta zdjecie hanutka w tym pajacu)
po 6zł za sztukę :)
wczoraj kupilam slicznego śpiocha welurowego z żyrafą za 13zł wiec tez dobra cena :)



Dodany tekst: 17 Gru 2009, 10:44:40

aaaaaaaa i zuziak mi wczoraj powiedziała że widziala te sliczne kombinezony z Cubusa juz za 39zl (pierwotna cena 100zł)

ishka82

Cytat: rilla w 17 Gru 2009, 09:56:37
dziewczyny dacie cynk jak juz bedzie wyprzedaż w tesco?:)
Widzę, że czekamy na to samo ;) :D U nas w tesco pomału zaczynają przeceniać, ale na razie sweterki itp. ciuszki, a ja czekam na bardziej bieliźniane ubranka, np. jakieś pajace fajne :)


Kasia

Cytat: ishka82 w 17 Gru 2009, 10:52:49czekam na bardziej bieliźniane ubranka, np. jakieś pajace fajne Smiley

u nas bielizne tez juz przeceniali
tylko niestety szybko znikala z tych wieszaków i sie nie załapalam

np. 4 bodziaki kosztowały 10zł
w wiekszym wyborze rozmiarowym były tylko rózowe
niebieskie niestteyy były tylko te najmniejsze