Maluszkowa moda - ciuszki naszych dzieci

Zaczęty przez temp_doda, 15 Gru 2009, 15:57:03

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

zosia2007

#200
doda super te twoje ubranka :)

Dodany tekst: 04 Sty 2010, 14:03:42

Cytat: doda w 04 Sty 2010, 14:00:30zosia fajne ciuszki, fajne

szukam fajnego dresiku na 56 aktualnie
no wlasnie ja zaczelam kupowac wiecej 62 niz 56 ale tez szukam jakiegos dresiku na 56 :D
no i Kasia mi zamowila kilka pajacy bawelnianych na 56 ;D

Kasia

Teraz tych maleźkich ciuszków to jest naprawde dużo :D czego nie dotkne to w tym najmniejszym rozmiarze :D

jak ja bym chciała takie malutkie jeszcze pokupować, bo im wieksze tym brzydsze jakieś ;)

próbowałam znaleźć coś na następny zimowy sezon czyli na 1,5 roku i nic mi w oczy nie wpadło, same szkarady :(

Kasia

reczników to Ci się kilka przyda (dwa co najmniej)
a czy z kapturkiem :hmm:

no u mnie bez róznicy, taki bez kapturka jest nawet częściej uzywany bo jest wielki :D i wygodniejszy dla mnie :)

nionczka

Cytat: doda w 04 Sty 2010, 14:04:57a ręczniki z kapturkiem kupujecie?


Juz kiedys o tym pisalam. Moim zdaniem mzona sobie darowac. Fajne do zdjec. W uzyciu tak samo praktyczny ejst normalny recznik. Irene jest mala a szybko te z kapturkiem zaczely byc za krotkie. na dodatek nie znosi kapturka na glowie.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

Dziewczyny, nie przesadzajcie z tym 56. co drugie dzieckow  Polsce rodzi sie z takim wzrostem. Jakbym miala wysokiego meza i zcekala na syna kupilabym raczej 62
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

#205
Cytat: doda w 04 Sty 2010, 14:10:20
Kasia, dla dziecka masz osobne ręczniki?


tak, tak wyszło niechcący, bo mam jeden z kapturkiem a drugi z wyhaftowanym imieniem Michała

z reguły piore na zmiane i dwa mi wystarczają a jak zabraknie bo nie zdążę wyprać to biorę nasze nowe kapielowe (przez nas jeszcze nieużywane, tylko przez Michała)

Dodany tekst: 04 Sty 2010, 14:15:41

Cytat: nionczka w 04 Sty 2010, 14:10:51
Dziewczyny, nie przesadzajcie z tym 56. co drugie dzieckow  Polsce rodzi sie z takim wzrostem. Jakbym miala wysokiego meza i zcekala na syna kupilabym raczej 62

to zależy jaka rozmiarówka, ciuchy z "galerii" sa w dziwnej rozmiarówce np. Michał rampersy z HM miał na 50 a miał juz wtedy z miesiąc, półtora ;)

ciuchy polskich firm (bobasy i inne takie "komunistyczne") maja IMO idealna rozmiarówkę

te które są sprowadzane ze stadionu ;) są wiecznie za małe (moja ciocia nakupowała Michałowi ciuszków na stadionie, naet ładne ale niestety za małe :(  )

zosia2007

ja zamierzam kupic jeden z kapturkiem i ze dwa zwykle

zosia2007

Cytat: doda w 04 Sty 2010, 14:24:30
no właśnie nie wiem, czy kupić specjalnie dla Małego ręczniki jakieś oprócz tego z kapturkiem,
bo przecież mógłby używać naszych, tzn wypranych i używanych w danym momencie tylko przez niego
ja kupuje nowe

Kasia



my kupilismy jeden z kapturkiem dla kapturka i ten drugi dla haftu ;)

aniak1211

Ja do tej pory uzywam recznikow z kaptorkiem,
dla mnie sa bardzo wygodne,zakladam kapturek na mokra glowke i moge spokojnie przejsc z lazienki do pokoju :)
Moze to kwestia przyswyczajenia ale zwykly recznik jest dla mnie niewygodny.
A mozna kupic wiekszy z kapturkiem zeby służył dluzej :)

zosia2007


aja

#211
wow zosia bardzo fajne ciuszki

ja jestem niepocieszona - chciałam kupić coś dzieciom na tych wyprzedażach ale nic ładnego już nie ma albo jak coś jest w miarę przyzwoitego to już nie ma rozmiaru który mnie interesuję


a co do ręczników - ja też mam dla małego ręczniki z Kapturkiem i jak dla mnie są bardzo wygodne - właśńie nie wygodnie mi zwykłymi go wycierać
i nie polecam kupowania tych Małych ręczników z kapturkiem tylko od razu ten większy rozmiar (bo są chyab takie 80x80)  z tych małych dziecko bardzo szybko wyrasta

feeling.good

Cytat: zosia2007 w 05 Sty 2010, 20:03:48
właśnie upolowałam kilka ciuszków na allegro :D

Superowe :) Fajne są te spodenki na zdjęciu 21. Też szukam czegoś takiegp. Do bodziaków jak znalazł :)

vobi

Cytat: doda w 04 Sty 2010, 14:24:30
no właśnie nie wiem, czy kupić specjalnie dla Małego ręczniki jakieś oprócz tego z kapturkiem,
bo przecież mógłby używać naszych, tzn wypranych i używanych w danym momencie tylko przez niego

IMHO, recznik z kapturkiem jest jednak niezastapiony

ishka82

zosia2007, superowe ciuszki :thumbup: Ja muszę zrobić mały up date, bo też mamy trochę nowych ciuszków :)

zosia2007

dziekuje :) za wszystko mi wyszlo z przesylka niecale 70 zl ;D

rilla

ja dostałam juz od kolezanki jeden fajny recznik z kapturkiem, ale wiekszy. Nie wiem czy bede kupowac mniejszy, mam juz osobny recznik dla P. W sumie dwa. Jak bedzie nam niewygodnie to wysle meza do sklepu.

Co do ubranek: bylam w h&m (dwoch), kaphal i reserved. Nic nie kupiłam:/ nie ma dresikow (w h&m juz nowa kolekcja dresik po 50-60 zł). Ogolnie to chyba jeszcze cos na allegro kupie. A dresik jest potrzebny?

nionczka

Cytat: rilla w 05 Sty 2010, 21:57:05A dresik jest potrzebny?

ja nie mialam. teraz mam pierwszy zakupiony do zlobka, ale nawet nie uzywany jeszcze.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

#218
Ja recznik bez kapturka mam taki duży kapielowy
Michał laduje że tak powiem po srodku recznika, dołem zawijam nóżki, góra laduje na głowie ;)
kwestia przyzwyczajenia

lubię bardziej ten kapielowy niz ten z kapturkiem :)

Dodany tekst: 05 Sty 2010, 22:26:02

rilla a spiochy z wiewióra dostałaś
bo w wawie są w rozmiarze 56 i 62 :)

ishka82


rilla

#220
Cytat: Kasia w 05 Sty 2010, 22:25:15
Ja recznik bez kapturka mam taki duży kapielowy
Michał laduje że tak powiem po srodku recznika, dołem zawijam nóżki, góra laduje na głowie ;)
kwestia przyzwyczajenia

lubię bardziej ten kapielowy niz ten z kapturkiem :)

Dodany tekst: 05 Sty 2010, 22:26:02

rilla a spiochy z wiewióra dostałaś
bo w wawie są w rozmiarze 56 i 62 :)
u nas byly tylko kompelty z wiewiorka, ale bez przeceny. Wiec nie kupuje

Dodany tekst: 06 Sty 2010, 00:06:46

Cytat: doda w 05 Sty 2010, 21:58:13
no właśnie ja po zastanowieniu się nad tą kwestią kupię jeden na 56
mnie szkoda wydac 60 zł i nie uzywac go. Szukam jakiegos fajnego uzywanego na allegro.

Kasia

#221
Cytat: rilla w 06 Sty 2010, 00:06:07u nas byly tylko kompelty z wiewiorka, ale bez przeceny. Wiec nie kupuje
u nas spiochy były bez przeceny, cena 29zł


Dodany tekst: 06 Sty 2010, 10:55:12

http://allegro.pl/item873490966_blackshop_ferrari_spioszki_cudowne_polecamy.html
:padam: :padam: :padam: :padam: :padam: :padam: :padam: :padam: :padam: :padam:

Angie



zuzia

Cytat: aja w 05 Sty 2010, 21:04:25i nie polecam kupowania tych Małych ręczników z kapturkiem tylko od razu ten większy rozmiar (bo są chyab takie 80x80)  z tych małych dziecko bardzo szybko wyrasta
a widziałaś gdzieś dobre takie większe ręczniki?