Maluszkowa moda - ciuszki naszych dzieci

Zaczęty przez temp_doda, 15 Gru 2009, 15:57:03

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

vobi

Cytat: nionczka w 28 Gru 2009, 15:31:45
A Irene nosi nadal body z C&A rozmair 62-68 cm. Ale kosztowalu 0,95 za sztuke ;-)

nionczka, Wam sie chyba te ciuszki jakos cudownie rozciagaja :padam:

aja

Brawurka a jaki Maja ma rozmiar bucików?

vobi

Hanka wyrasta z rozmiaru 80, ale 86 jest wciaz za duzy (najczesciej), wiec trwa w lekkim zawieszeniu ;D

zuzia

Cytat: brawurka w 28 Gru 2009, 19:49:23
Iga nosi 74
Michas tez. jeszcze ale dni tego rozmiaru sa policzone :D

Kasia

w HM kupiłam bodziaki :) 3szt za 20zł
Moze w porównaniu z tesco to zadna rewelacja ale były takie fajne z jamnikami że się nie mogłam/chcialam powstrzymać ;)

regularna cena 39zł więc 50% jakby nie było w kmieszeni zostało ;)

nionczka

A jeden sweterek z Zary nosi rozmiar 0-3 m-ce. najwiecej jednak ciuchów chyba teraz ma na okolo 9 mcy (znaczy 71cm).
Chyba spytam lekarke bo zaczynam wpadac w kompleksy, ze moje dziecko nie rosnie.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

moja mala nosi juz rozmiary80/86 jest tak jakos pomiedzy. Duza z niej kobieta

nionczka

Nikt mnie nie pytal wprawdzie, ale powiem, ze buciki u nas to 18.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

Cytat: nionczka w 28 Gru 2009, 21:17:32
Nikt mnie nie pytal wprawdzie, ale powiem, ze buciki u nas to 18.
u nas tez podobnie. Ja jestem antybutowa wiec buty sa takie prowizoryczne tylko na dwor (mala jeszcze nie chodzi wiec moga byc takie atrapy) . Zamierzam kupic jej takie jakies lepsze zeby nie miala takich krzywych nog jak ja:)

nionczka

Cytat: maraxela w 28 Gru 2009, 21:20:34
u nas tez podobnie. Ja jestem antybutowa wiec buty sa takie prowizoryczne tylko na dwor (mala jeszcze nie chodzi wiec moga byc takie atrapy) . Zamierzam kupic jej takie jakies lepsze zeby nie miala takich krzywych nog jak ja:)

u nas chodzi, sama od wczoraj, przy meblach i za reke od dawna. I mielismy na poczatku problem bo tutaj buciki do chodzenia sa wlasnie od 18-19 a irene na poczatku potzrebowala 17 wiec stawiala pierwsze kroki w miekkich. Niestety u nas w domu za zimno na chodzenie na bosaka.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

moja chodzi w skarpetkach cieplych . Staje juz i chodzi za reke ale na dworze nie ma takiej potrzeby zeby sie przechadzala

vobi

Cytat: nionczka w 28 Gru 2009, 21:26:40bo tutaj buciki do chodzenia sa wlasnie od 18-19
to i tak niezle, jak Hania zaczela chodzic potrzebowalismy rozmiar 18, ale np. w Bartku buty do chodzenia (czyli takie profilowane, nie "ozdobne") zaczynaly sie od 20 :zly:

abkasia


dragonfly

buciki - i tu mamy problem, Inge ich po prostu nienawidzi, zakupilam jej skarpety takie grube w H&M wiec jakos jest ale nie wyobrazam sobie co bedzie jak naprawde bedzie musiala zaczac w butach chodzic...

nionczka

Cytat: dragonfly w 28 Gru 2009, 23:20:42
buciki - i tu mamy problem, Inge ich po prostu nienawidzi, zakupilam jej skarpety takie grube w H&M wiec jakos jest ale nie wyobrazam sobie co bedzie jak naprawde bedzie musiala zaczac w butach chodzic...

Moze nie bedzie tak zle. Irene nie chciala bucików, kidy nie stapala. Ja jej zakladalam bo wtedy nie sciagala skarpet. A przy 16 stopnaich w domu jednak cos na stopie by sie przydalo. Ale od kiedy odkryla, ze w butach sie nie slizga i lepiej chdozi to nawet je lubi. Butów nie zdejmuje, skarpetki zawsze.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

jestynka

Filp opracował zdejmowanie samodzielnie rajtuz, więc musze mu pod bodziak je wkładać
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

jusia

Cytat: jestynka w 29 Gru 2009, 09:58:24
Filp opracował zdejmowanie samodzielnie rajtuz, więc musze mu pod bodziak je wkładać
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Frankowi rajstopki nie wadza, ale te zakładamy głównie na spacer, natomiast pod koniec dnia wrzeszczy zeby Mu butki rozpiac,albo sam sie z nimi mocuje, pozniej expresowo sciaga skarpety i tak smiesznie paluszki zgina jakby je rozprostowac musial (a nie musi, bo nic Go nie obciska...chyba ;) )

jesli chodzi o buty to ma obecnie rozmiar 22 firma Befado ( one maja takiego misia na podeszwie) to oznacza ze nozka z wysokim podbiciem, nie wiem, czy sa dobre, ale Fran ma plaskostopie jak ta lala...a zimowe 23 Bartek, w srodku wełniane dosc wysokie na 3 przylepce, bardzo fajne...no i czasem na bosaka w domu smiga, ale wtedy skarpety z antyposlizgiem, 
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

nionczka

A mi Irene zaczela sciagac skarpetki jak sobie siedzialam spokojnie na sofie :-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

jusia

Cytat: nionczka w 29 Gru 2009, 21:07:43
A mi Irene zaczela sciagac skarpetki jak sobie siedzialam spokojnie na sofie :-)
:rotfl: :rotfl: :rotfl:
Fran sciaga mi klapka i lubi go podgryzc (bleee), albo ugryzc mnie w palec ;)
ja nie moge spokojnie siedziec przy moim dziecku, Ono tego nie znosi ;)
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

brawurka

Maja ma 25,ale to rozmiar butów zimowych, jesienią miała 23,5

jestynka

#170
Cytat: jusia w 29 Gru 2009, 21:31:23ja nie moge spokojnie siedziec przy moim dziecku, Ono tego nie znosi

:D :D :D

wczoraj oglądałm buciki w h&m, bardziej te buty do ozdoby były, ale fajnne i tanie.
Po tych butach zobaczyłam,ze łatweo z kupnem butów dla Filipa nie nbędzie, ma wysokie podbicie i wszystkie wkładałam mu do połowy, dalej nie dało rady wcisnąć
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

Cytat: jestynka w 30 Gru 2009, 08:15:01
:D :D :D

wczoraj oglądałm buciki w h&m, bardziej te buty do ozdoby były, ale fajnne i tanie.
Po tych butach zobaczyłam,ze łatweo z kupnem butów dla Filipa nie nbędzie, ma wysokie podbicie i wszystkie wkładałam mu do połowy, dalej nie dało rady wcisnąć

Te z H&m sa dziwne jakies. Kupilam tam irene takie jakby kozaczki z falszywego zamszu do Polski, rozmiar 19 a wchodza dosc ciezko.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

feeling.good

Po dzisiejszych zakupach w mothercare zrobiłam pełny remanent zakupionych już ciuszków. Wszystko zostało dokładnie policzone i podzielone.
Nawet nie sądziłam, że aż tyle się tego uzbierało.
Chyba już dam sobie spokój z dalszym kupowaniem w rozmiarach 56-62.

A to moje wszystkie łupy:

martullek

feeling.good dużo tego, ale ubranka wyglądają na śliczne, chociaż mało widać :)

feeling.good

Wszystko z wyprzedaży (mothercare, smyk, h&m, cubus, kappahl, re-kids, tesco, carrefour).
Jeszcze 2 tygodnie temu nie mieliśmy nic. Opłaciły się te kilometry wydeptane w galeriach :)