Autor Wątek: Maluszkowa moda - ciuszki naszych dzieci  (Przeczytany 256580 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sweedee

• Wiedżma ze słowotokiem
  • Ilość polubień: 0
  • Ilość piw: 1458
  • lubim mamę! jeśt mondla i pyśna!
Odp: Maluszkowa moda - ciuszki naszych dzieci
« Odpowiedź #100 dnia: 21 Gru 2009, 15:14:16 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Mam wrażenie, że te fajniejsze słabo przeceniają

też mam takie wrażenie i bardzo mnie to wkurza!  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ishka82

« Odpowiedź #101 dnia: 21 Gru 2009, 20:58:38 »
My, a właściwie teściowie kupili Młodej dziś w tesco 2 fajne cieplutkie pajace Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Jeden welurkowy w komplecie z czapeczką przeceniony na 13,80 z 46zł (ja go złapałam) i drugi taki jeszcze grubszy, jak z polaru przeceniony na 32 z 42 (teściowa złapała i nie puściła, pomimo tłumaczenia, że za kilka dni może być mocniej przeceniony Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ). Oba ruszoffe Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj A tak się zarzekałam, że nie będę miała mnóstwa różowych ciuszków dla córci, teraz jakoś mi się podobają Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Widziałam też fajne bodziaki bawełniane z długim rękawem w kolorze czerwonym i granatowym bodajże z Puchatkiem za 11zł Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Po burzy zawsze wychodzi słońce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

elve

« Odpowiedź #102 dnia: 21 Gru 2009, 21:09:22 »
wczoraj macałam body z h&m i reserved i są nieporównywalne lepsze od tych z tesco, te z tesco są cieniutki,e bieliźniane, za cienkie, ale tanie
tylko czemu wszystko takie drogie

Dodany tekst: 21 Gru 2009, 21:11:24
ishka82 ja mam większość różowych, a też się zarzekałam
« Ostatnia zmiana: 21 Gru 2009, 21:11:24 wysłana przez elvelve »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #102 dnia: 21 Gru 2009, 21:09:22 »

Angie

« Odpowiedź #103 dnia: 21 Gru 2009, 21:21:25 »
golinda na początku tez wolałam zapinane, ale gdzies po miesiącu już tylko
przez glowę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Jest szybciej niż zapinać te wszystkie guziki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Ja tez mam sporo różowego, i ładnie w tym dziecku i ciężko znaleźć ubranka
w innym kolorze  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Ja bym chciała mieć więcej ubranek czerwonych i w ładnej
zieleni, ale ciężko kupić  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

elve

« Odpowiedź #104 dnia: 21 Gru 2009, 21:24:29 »
Angelos ja też, i moze w brązach
i też nie lubię zapinanych, za dużo roboty

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #104 dnia: 21 Gru 2009, 21:24:29 »

nionczka

« Odpowiedź #105 dnia: 21 Gru 2009, 21:44:09 »
polujcie na bodziaki całe rozpinane, nie wkładane przez głowę - to upierdliwe i dla dzieci i dla rodziców

A ja wole te zakladane przez glowe. Przy zapinaniu zatrzasek dziecko mi sie niecierpliwilo i czesto kilka zostawalo bez zapiecie. A poza tym z nich sie o wiele szybciej wyrasta.

Dodany tekst: 21 Gru 2009, 21:47:48
Co do kolorów. Osobiscie nie znosze fioletu. Ale na wyprzedazach w Zarze kupilam ladna sztruksy i sztruksowa sukienke w fiolecie, takim wrzosowym. Raz dziecku zalozylam i sie zachwycilam. To jest jej kolor! Od tamtej pory kupilam juz bardzo duzo wrzosowych i lila ubranek, nawet mam baklazanowy plaszczyk i fioletowa czapeczke w paseczki dla niej.

Jasnego rozu tez nie lubie, ale msuze przyznac, ze takie maluchy slodko w rozu wygladaja (pod warunkiem, ze nie jest to jedyny kolor jaki nosza).
« Ostatnia zmiana: 21 Gru 2009, 21:47:48 wysłana przez nionczka »

abkasia

« Odpowiedź #106 dnia: 21 Gru 2009, 22:36:52 »
ja tez wole przez glowe!
co ja przezywam, zeby zapiac malemu pajaca na wieczor.. oboje z mezem go trzymamy, zabawiamy a on i tak sie tak wyrywa, ze trwa to dluzsza chwile ...
ale dla takieo mluszka wygodniejsze sa cale zapinane..

ishka82

« Odpowiedź #107 dnia: 21 Gru 2009, 23:13:58 »
wczoraj macałam body z h&m i reserved i są nieporównywalne lepsze od tych z tesco, te z tesco są cieniutki,e bieliźniane, za cienkie, ale tanie
tylko czemu wszystko takie drogie

Dodany tekst: 21 Gru 2009, 21:11:24
ishka82 ja mam większość różowych, a też się zarzekałam
U mnie h&m nie ma wcale, w reserved dział dziecięcy miniaturowych rozmiarów i nastawiony na większe dzieciaki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Jest kilka sklepów takich z artykułami i ubrankami dla dzieci i tam są różniaste ciuszki i bardzo różne gatunkowo, ale jednak najczęściej dość drogie i baaardzo rzadko przeceniane Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

nionczka

« Odpowiedź #108 dnia: 22 Gru 2009, 08:42:05 »
ishka82  Moze umów sie z ktoras z nas, zeby ci jakies zakupy zrobila w duzym miescie? Ty poogladaj w necie a my mozemy kupic.

ishka82

« Odpowiedź #109 dnia: 22 Gru 2009, 10:02:52 »
ishka82  Moze umów sie z ktoras z nas, zeby ci jakies zakupy zrobila w duzym miescie? Ty poogladaj w necie a my mozemy kupic.
Dzięki za propozycje, ale na razie dziękuję Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Mam dostać trochę ciuszków i dopiero jak będę widziała czego brakuje, to wezmę się poważniej za zakupy. Wtedy pomyślę nad propozycją jak będzie potrzeba.

doda

« Odpowiedź #110 dnia: 22 Gru 2009, 10:45:02 »
mi się też podobają różowe ciuszki dla dziewczynek Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
szczególnie te w intensywnym różu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

w ogóle rzeczy dla dziewczynek to bajka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jestynka

« Odpowiedź #111 dnia: 22 Gru 2009, 11:00:04 »
w ogóle rzeczy dla dziewczynek to bajka

też tak uważam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
zawsze sie rozczulam kiedy widzę sukieneczki i jest to moment, w którym żałuję, że nie mam córki

doda

« Odpowiedź #112 dnia: 22 Gru 2009, 11:07:18 »
wczoraj kupiłam dla znajomej prezent dla jej bliźniaczek Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
zaspokajam swoją potrzebę kupowania dla dziewczynek w ten sposób Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

a dla Mateuszka dostałam podobno od Mamy i Taty jakieś fajne prezenty, pajacyki welurkowe i podobno jeszcze coś Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj już się nie mogę doczekać, uwielbiam mu ciuszki kupować, dostawać
i potem oglądać, składać i układać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aha, w Smyku widziałam spore promocje, wprawdzie nie wszystkiego, ale niektóre body za 8 zł... niestety ja te same kiedyś kupiłam za 12 zł... ale gatunkowo są świetne, z bardzo porządnej bawełny. Firmy cococlub

jestynka

« Odpowiedź #113 dnia: 22 Gru 2009, 11:14:40 »
niektóre body za 8 zł

dla chlopców są body w tej cenie?

zosia2007

« Odpowiedź #114 dnia: 22 Gru 2009, 11:16:47 »
a mi sie coraz bardziej zaczynaja podobac ciuszki dla chlopcow Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #114 dnia: 22 Gru 2009, 11:16:47 »

aniak1211

« Odpowiedź #115 dnia: 22 Gru 2009, 11:22:35 »
szczególnie te w intensywnym różu dreaming
Dominika baedzo ladnie w takim rozu wyglada,
bladego juz nie kupuje;)
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj    Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kobiety i koty zawsze będą robić to,co chcą,a mężczyźni i ps

Angie

« Odpowiedź #116 dnia: 22 Gru 2009, 11:23:10 »
a mi sie coraz bardziej zaczynaja podobac ciuszki dla chlopcow Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Mi się zawsze podobały, Miłosz ma chrzesniaka i nigdy nie było problemu
żeby coś fajnego mu kupic.  A dla Leny gorzej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Brakuje mi większej ilości
koloru. Mało je ubranek w czerwieni, zieleni czy fiolecie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

nionczka

« Odpowiedź #117 dnia: 22 Gru 2009, 11:28:15 »
Mało je ubranek w czerwieni, zieleni czy fiolecie Grin

w Zarze glownie w tych kolorach sa.

Ja nie lubie dla chlopców bo zawsze jakies napisy, cyfry i inne nadruki dresiarskie robia. Jakby nie mzona bylo zrobic normalnej koszuli, sweterka czy kurtki.

Angie

« Odpowiedź #118 dnia: 22 Gru 2009, 11:31:36 »
nionczka  w zarze dla takich maluchów jest mało rzeczy
i bez przeceny ceny są czasami kosmiczne   Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jestynka

« Odpowiedź #119 dnia: 22 Gru 2009, 11:31:55 »
Ja nie lubie dla chlopców bo zawsze jakies napisy, cyfry i inne nadruki dresiarskie robia. Jakby nie mzona bylo zrobic normalnej koszuli, sweterka czy kurtki.

o to mi chodzi. Rzeczy w paseczki, albo z fajnym rysunkiem sa ok, ale cyferki i napisy mi się nie podobają, a takich jest większość.

doda

« Odpowiedź #120 dnia: 22 Gru 2009, 11:42:44 »
dla chlopców są body w tej cenie?
tak po 8,50 dokładnie te same body co ja kupiłam Mateuszkowi, za ponad 10 zł, 12, może 15 zł, nie pamiętam już. w kolorze jasno beżowym jedne, drugie też beż z samochodzikami i helikopterkiem

nionczka

« Odpowiedź #121 dnia: 22 Gru 2009, 12:00:38 »
nionczka  w zarze dla takich maluchów jest mało rzeczy
i bez przeceny ceny są czasami kosmiczne   Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

No fakt, zapomnialam, ze w PL asortyment i ceny inne.
ja kupilam pare dni temu irene wlasnie ciemno fioletowa sukienke.

jestynka

« Odpowiedź #122 dnia: 22 Gru 2009, 13:05:43 »
tak po 8,50 dokładnie te same body co ja kupiłam Mateuszkowi, za ponad 10 zł, 12, może 15 zł, nie pamiętam już. w kolorze jasno beżowym jedne, drugie też beż z samochodzikami i helikopterkiem

idę w takim razie dziś do smyka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #123 dnia: 22 Gru 2009, 13:33:22 »
Ja też wolę bodziaki zakladane przez głowę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

te zapinane to się majtają przy ubieraniu a przy prasowaniu to dwa razy więcej roboty

Dodany tekst: 22 Gru 2009, 13:35:11
idę w takim razie dziś do smyka Smiley

w snyku przecen coraz więcej a sklepy sa JESZCZE dobrze zatowarowane
niestety na ostatecznych przecenach to już nic z reguły w smyku nie ma

a ja ostatnio kupiłam fajne spiochy welurowe w Auchan za ok 17zł a dzisiaj juz były po 12 Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 22 Gru 2009, 13:35:11 wysłana przez Kasia »
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

rilla

« Odpowiedź #124 dnia: 22 Gru 2009, 13:58:10 »
byłam w h&m. Dwa stojakiz przecenionymi rzeczami... W większosci dla dzieciaków +6m. Nic nie było dla mnie ciekawego. Jedne śpiochy, ale bez przeczeny