Autor Wątek: Maluszkowa moda - ciuszki naszych dzieci  (Przeczytany 258376 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

doda

Maluszkowa moda - ciuszki naszych dzieci
« dnia: 15 Gru 2009, 15:57:03 »
Na strefie ciążowej sporo rozmawiamy o ciuszkach dla dzieci,
jak ubierać dzieci,
co kupić, a czego nie kupować i w jakim rozmiarze, etc.

myślę, że taki wątek nam się przyda.
możemy też tu wklejać ciekawe aukcje z allegro i oczywiście nasze zakupy dla dzieci Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

abkasia

Odp: Maluszkowa moda - ciuszki naszych dzieci
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Gru 2009, 15:59:03 »
a nie lepiej ten watek umiescic na ogolnej maluszowej? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ishka82

« Odpowiedź #2 dnia: 15 Gru 2009, 16:14:18 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
a nie lepiej ten watek umiescic na ogolnej maluszowej? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
O tym samym pomyślałam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj No i wg mnie wątek świetny i potrzebny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Po burzy zawsze wychodzi słońce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #2 dnia: 15 Gru 2009, 16:14:18 »

magdalinska

« Odpowiedź #3 dnia: 15 Gru 2009, 18:31:45 »
tak, na ogolnej bedzie lepiej

swietny watek!!

aja

« Odpowiedź #4 dnia: 15 Gru 2009, 20:50:59 »
jak ubierać dzieci,
ja swoje dziecię ubieram niezbyt ładnie bo w domu ma na sobie zawsze bodziak + spodenki lub rajstopki mało kiedy koszulke typowo męską bo u nas w domu ciepło więc zawsze staram się żeby było mu wygodnie, szczególnie w okresie kiedy uczył/uczy się chodzić - no i doszła kwestia tego że ubranka po nim przechodzą na kolejne dziecko a że to dziewczynka więc bodziaki kupowałam w neutralnych kolorach
szalejemy  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  dopiero jak gdzieś wychodzimy ale ogólnie jestem zdania że dla dziewczynek są dużo ładniejsze ubranka i dużo ciekawsze / dla chłopca czasem jak podoba mi się jakaś koszula to niestety ale jest ze sztywnego materiału/ najcześciej jakiegoś sztucznego więc odpada ;(

gdzie kupujecie ciuszki?

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #4 dnia: 15 Gru 2009, 20:50:59 »

Kasia

« Odpowiedź #5 dnia: 15 Gru 2009, 20:55:44 »
oprócz allegro Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
tesco, hm, cubus, kappahl, smyk, c&a, mothercare, next, m&s, rzadko zara bo strasznie droga jak na moja kieszeń

staram się polowac na okazje, wyprzedaże
w cenach regularnych raczej nie kupuję Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ostatnio widziałam w zarze piękne jeansy ale jak zobaczylam że kosztują 90zł to Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: [time]wto 15 gru 2009 20:57:09 GMT-1[/time]
ja swoje dziecię ubieram niezbyt ładnie bo w domu ma na sobie zawsze bodziak + spodenki lub rajstopki mało kiedy koszulke typowo męską

u nas bodziak + spodenki lub półśpiochy to podstawa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
w domu też koszulek nie zakladam bo za ciepło
« Ostatnia zmiana: 15 Gru 2009, 22:14:43 wysłana przez Kasia »
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

dragonfly

« Odpowiedź #6 dnia: 15 Gru 2009, 21:45:37 »
w cenach regularnych raczej nie kupuję wink
to tak jak ja.... drogie te dzieciowe rzeczy jak nie wiem co Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

my kupujemy: ebay (swietne okazje sa), gap, next, h&m, benetton (mamy 70% znizki  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ), diesel, kenzo i inne markowe w uk na wyprzedazach - wychodzi taniej niz h&m w DE Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj oprocz tego molo, boden, osh kosh.... uwielbiam kupowac jej ciuchy  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

nionczka

« Odpowiedź #7 dnia: 15 Gru 2009, 22:09:39 »
Ja kupuje glownie w Zarze ( i Kiddy´s Class, ale to to samo nawet kupione w jednym mozna oddac w drugim)  i Kiabi, czasem w H&M. Mam tez sporo rzeczy ze Sfery. To w Hiszpanii.
Kiedy jestem w Belgii (lub kiedy zakupy robi moja siostra) siejemy spustoszenie w Hemie a we Francji w DPAM (tu spustoszenia nie sieje bo drogo i w po glebszym zastanowieniu nie jest az tak cudnie).
Biale body i jakies gadzety w Primarku, ale regularne ubrania brzydkie mi sie wydaja.

W tygdoniu Irene nosi body z krotkim rekawkiem, bluzke bawelniana z dlugim i dzinsy/sztruksy (nigdy ogrodniczki, nie specjalnie, tak jakos wyszlo).
W weekendy czesto rajstopki i sukienki (do zlobka nie sa zalecane rajstopy).
W domu zimno wiec uzywamy sweterków ale do zlobka za goraco wiec bez.

dragonfly

« Odpowiedź #8 dnia: 15 Gru 2009, 22:11:34 »
Ingrid nie nosi ogrodniczek tez, jak dziecko jeszcze raczkuje to nie sa one za wygodne (ale to moje obserwacje tylko) - czekam az zacznie chodzic Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

abkasia

« Odpowiedź #9 dnia: 15 Gru 2009, 22:13:33 »
my kupujemy w h&m, zara, kaphal,  tesco Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj , gap
nie kupuje w sklepach typu smyk, wojcik i tych sieciowkach typowo dzieciecych- drogie i nie bardzo mi pasuja...
« Ostatnia zmiana: 15 Gru 2009, 22:13:50 wysłana przez abkasia »

nionczka

« Odpowiedź #10 dnia: 15 Gru 2009, 22:15:34 »
Ingrid nie nosi ogrodniczek tez, jak dziecko jeszcze raczkuje to nie sa one za wygodne (ale to moje obserwacje tylko) - czekam az zacznie chodzic Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Jak zajmowalam sie dziecmi to one zawsze mialy ogrodniczki. I wydawalo mi sie to logiczne bo wtedy takie spodnie sie nie sciagaja, nie ma dziecko odkrytych plecków. Teraz wydaje mi sie, ze normalne sa wygodniejsze.
Podobnie nie uzywam tych rozpinanych wzdluz nóg, nawet jesli takie mam nie rozpinam ich tylko zdejmuje. Bardzo trudno mi jest ubierac irene bo kreci sie i ucieka i nie mam tyle czasu, ze zapinac 10 zatrzasków.

Kasia

« Odpowiedź #11 dnia: 15 Gru 2009, 22:16:54 »
aaaaaaaaaa i w Auchanie ostatnio kupiłam dwie koszulki po 10zł za sztukę
a bardzo ladne, tylko rozmiar 12 m-cy juz jest dobry Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

a pajace welurowe to w makro sa tanie, przynajmniej były jak kupowałam wyprawkę
po 17zł za sztukę

teraz niestety nie mamy jak pojechac do makro bo z dziećmi nie wpuszczają a specjalnie zostawiac małego w domu i specjalnie jechac do makro nam się nie chce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

dragonfly

« Odpowiedź #12 dnia: 15 Gru 2009, 22:18:16 »
nie mam tyle czasu, ze zapinac 10 zatrzasków.
z tymi tez sie szybko pozegnalam  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
a, i jeszcze duzo bawelnianych bodziakow mamy z M&S, swietne jakosciowo

Kasia

« Odpowiedź #13 dnia: 15 Gru 2009, 22:18:22 »
nie kupuje w sklepach typu smyk, wojcik i tych sieciowkach typowo dzieciecych- drogie i nie bardzo mi pasuja...
w smyku jeszcze ceny w miarę normalne, podobne do hm

ale wójcik i swiet dziecka to mnie zawsze tymi cenami do smiechu doprowadzają Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

abkasia

« Odpowiedź #14 dnia: 15 Gru 2009, 22:18:29 »
ja mialam 1 pajac z makro, ale straaasznie szeroki byl...
a my szukamy waskich...

Dodany tekst: [time]wto 15 gru 2009 22:19:25 GMT-1[/time]
moj po domu lata w rajtkach i body, czasem na to koszulka,
w spodenkach rzadko, bo sobie w kilka sek skarpetki sciaga... Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 15 Gru 2009, 22:20:05 wysłana przez abkasia »

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #14 dnia: 15 Gru 2009, 22:18:29 »

Kasia

« Odpowiedź #15 dnia: 15 Gru 2009, 22:20:44 »
my ogrodniczek mieliśmy na razie dwie pary Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
sprawdzały sie ale Michał był raczej wierzgający tylko Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

teraz mamy zwykle spodnie ale w szafie już czekaja kolejne ogrodniczki, ktore dostal w prezencie

abkasia

« Odpowiedź #16 dnia: 15 Gru 2009, 22:36:31 »
w smyku jeszcze ceny w miarę normalne, podobne do hm

ale wójcik i swiet dziecka to mnie zawsze tymi cenami do smiechu doprowadzają Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mnie tez!!! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aniak1211

« Odpowiedź #17 dnia: 15 Gru 2009, 23:10:41 »
Ja mialam jedne ogrodniczki dla Dominiki,
raz jej zalozylam,
jakos nie specjalnie lubie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Wczesniej wszystko kupowalam na ebay,
teraz juz mniej,glownie spodnie,kurtki,
szukam okazji,najczesciej w  supermarketach bo w mothercare czy next dla mnie jest drogie,na ebay za grosze kupuje z tych firm
chybaze trafie na wyprzedaz,juz niedlugo bedzie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Body tez z supermarketow i jakosciowo jak dla mnie super a roznica cenowa pomiedzy supermarketem a next czy innym dzieciecym sklepem potworna.
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj    Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kobiety i koty zawsze będą robić to,co chcą,a mężczyźni i ps

abkasia

« Odpowiedź #18 dnia: 15 Gru 2009, 23:19:11 »
aha i jeszcze czasem w reserwed kupujemy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
tam sa bardzo ladne chlopiece rajstopki, w kolorowe paseczki z samochodami na pupie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
i kosztuja 12.50 ( jak dobrze pamietam) , w h&m, czy zarze sa 2-3 razy drozsze!

aja

« Odpowiedź #19 dnia: 15 Gru 2009, 23:24:14 »
teraz niestety nie mamy jak pojechac do makro bo z dziećmi nie wpuszczają a specjalnie zostawiac małego w domu i specjalnie jechac do makro nam się nie chce
Kasia w niedzielę można wejśc z dzieciem

Kasia

« Odpowiedź #20 dnia: 15 Gru 2009, 23:25:48 »

o rany, dzięki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj to coś zmienili Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

abkasia

« Odpowiedź #21 dnia: 15 Gru 2009, 23:26:10 »

nas tez zawrocili.... Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

doda

« Odpowiedź #22 dnia: 15 Gru 2009, 23:29:23 »
dlaczego? to jakaś dyskryminacja w ogóle.

Kasia

« Odpowiedź #23 dnia: 15 Gru 2009, 23:31:46 »
dlaczego? to jakaś dyskryminacja w ogóle.

to bardzo dobrze, bo makro ma regały wysokiego składowania i jest niebezpiecznie
a dzieciak czesto podleci pod widlaka i moze być niedobrze.

pewnie teraz w niedziele nie dotowarowują i pozwolili wchodzić

kiedyś zakaz był cały tydzień bo i widlaki jeżdziłi non stop

aja

« Odpowiedź #24 dnia: 15 Gru 2009, 23:32:34 »
nas tez zawrocili....
ale byliscie w niedzelę? jeśli tak to może tak jest ale nie w każdym makro
w tym w Markach (do Kasi) to na 100% wpuszczają