krem nawilzający

Zaczęty przez marax, 11 Gru 2009, 16:37:10

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

szelma

Też Vichy nie lubię - nie podchodzi mi. Wolę La Roche-Posay, Avenę i ostatnio Biodermę. Hydrabio z Biodermy daje radę - mam tonik, serum i krem i brak problemów z łuszczącą się skórą koło nosa i na policzkach (co okrutnie wygląda z makijażem, bleeee).

effik

miałam kiedyś z Vichy Normaderm na noc, no bez rewelacji ;D

inkageo

Ja od trzech tygodni używam kremu na noc collaction Dermiki i jestem bardzo zadowolona. Ma świetną konsystencję, zapach też może być, fajnie się wchłania. Na dzień nie kupuję, bo i tak smaruję się kremem z filtrem +50, a jak nie wychodzę z domu, to nakładam ten na noc, ale w mniejszej ilości niż wieczorem.

http://www.dermika.pl/engine/index.php?page=produkt&seria=29&produkt=160
Imagine there is no hate

Lwica

No to sorry, że się podepnę nie bede przecież zakładać nowego wątku. Szukam jakiegoś dobrego balsamu do ciała nawilżającego?? Ostatnio okropnie mam wysuszoną skórę szczególnie na nogach od kolan w dół i na łokciach i rekach...wrrrr. Wcześniej używałam serii Garniera. Ale już mi nie pomaga i jakoś ostatnio nie wiem czy dodają czegoś nowego bo zapach mnie odrzuca. Za pomoc  :beer:
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

szelma

#79
Ja się ostatnio przejechałam znowu na Body Shopie - ich balsam kokosowy pachnie bosko, ale w ogóle nie nawilża. Z supermarktowych u mnie daje radę Garnier czerwony - też taki z krzyżykiem :).

Dodany tekst: 24 Cze 2010, 14:38:09

A na trudniejsze miejsca (łokcie, kolana, moje wysuszone na skorupę plecy) mam apteczny jakiś - musiałabym sprawdzić nazwę, bo nie pamiętam teraz.

effik

#80
Cytat: Dorotka1981 w 24 Cze 2010, 14:32:03
No to sorry, że się podepnę nie bede przecież zakładać nowego wątku. Szukam jakiegoś dobrego balsamu do ciała nawilżającego?? Ostatnio okropnie mam wysuszoną skórę szczególnie na nogach od kolan w dół i na łokciach i rekach...wrrrr. Wcześniej używałam serii Garniera. Ale już mi nie pomaga i jakoś ostatnio nie wiem czy dodają czegoś nowego bo zapach mnie odrzuca. Za pomoc  :beer:

mnie zawsze pomagały balsamy z Garniera do skóry suchej i bardzo suchej a teraz mam... jak on się zwie, kurde... o taki mam tylko niebieski  http://www.rossnet.pl/oferta/?cId=24502&lId=6878&prId=9213
ewentualnie Neutrogena z trochę droższych?

inkageo

Ja mam nivea ten granatowy i nie ma parabenów ;) Daje radę, ale on z tych tłustawych, ja takie lubię, tylko łydki smaruję ;)
Imagine there is no hate

effik

nivea też spox :) chociaż ja wolę nietłustawe :)
za to zapach niveowy lubię.

mignon

dla poratowania suchej skóry też używam granatowej nivei bądź nautrogeny :)

claridad

ja używam SVR albo balsamy Ziaji. Co do balsamów Body Shopowych to się podepne pod szelmę. Ja stamtąd używam  tylko do buzi + szamponu bo dają radę, ale te wszystkie pachnące cuda balsamowe to mi jakoś nigdy nie pomogły. Ja ogólnie mam tak, że wychodzę spod prysznica i jeśli nie użyję balsamu to mam białe pajęczynki suchej skóry na nogach. Mi SVR bardzo pomógł i jest mega wydajny - co nie jest fajne bo nie pretekstu żeby kupić sobie coś nowego :D :D :D

ddu

#85
balsm zawsze garniere. np. biały

a kremu bardzo potrzebuję
i chciałabym nie wydać fortuny :(

Dodany tekst: 25 Sie 2010, 11:34:29

i pytanie:
czytałam, słyszałam, że kremy działają tylko po użyciu toniku
a jak mam krem miceralny to git? czy muszę twarz traktować tonikiem przed kremowaniem?

inkageo

Imagine there is no hate

salsa

wczoraj właśnie oglądałam nowa linie produktów Dermiki (sa przecenione w rossmanie) i juz prawie kupiłam, ale zaczęłam czytac skład a tam parabeny i odłożyłam - ciekawe czy w tych dawnych liniach tez są - trochę sie zdziwiłam bo to nie sa tanie kremy
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

cherry

a znacie ten krem Estée Lauder Skin Essentials
"DayWear Plus Multi Protection Anti-Oxidant Moisturizer SPF 15 Sheer Tint Release Formula"
Czytalam dobre opine i sie zastanawiam czy sie szarpnac.

Dotychczas mialam Vichy myokine, ale juz go wycofali
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

suegro

cherry załatw sobie najpierw próbkę. Ja miałam i dla mnie tak se. Ale co skóra to różnica.
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

konwalia

Cytat: ddu w 25 Sie 2010, 12:32:52jak mam krem miceralny
płyny micelarne nie zmieniają ph, więc nie musisz tonizować skóry przed nałozeniem kremu

ddu

konwalia, bardzo dziękuję!