krem nawilzający

Zaczęty przez marax, 11 Gru 2009, 16:37:10

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

elve

ciekawe czy dostanę jakieś próbki.... ciężko jest coś dostać w aptece, albo próbki tak szybko się rozchodzą, albo pracownicy tak szybko je zużywają

u mnie nie sprawdzają się kremy stricte nawilżajace, bo powodują jeszcze większe wysuszenie skóry i swiąd, najlepje jak krem delikatnie natłuszcza

mam beznadziejną skórę

suegro

elvelve ja polecam jeszcze jaki uzupełnienie pielęgnacji wodę termalną, ja akurat używam avene.
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

konwalia

Cytat: elvelve w 14 Gru 2009, 12:02:03albo pracownicy tak szybko je zużywają
nieprawda, czasem polityka próbkowa firm jest niezrozumiała, np z la roche niezaleznie co zamawiamy przychodzą próbki tylko z efaklarów

elve

ja nie prosze o konkretne probki tylko o jakiekolwiek do mojej cery i zawsze slysze, nie mamy
raz dostalam z nuxe, do cery normalnej :padam:

konwalia

#54
no to sciemnaja my mamy całą szafkę, choc więcej daję jak juz ktoś coś kupuje, że nie mamy mówię tylko pani która raz w tygodniu przychodzi z pytaniem "macie jakies próbki?" ;)

abkasia

ja zawsze dostaje probki.. :)

abkasia

moj tez kiedys dostal jak do usa lecial :D

marax

moj mi kiedys kupil chanel 5 chcial mnie chlop udusic normalnie lol

abkasia

i jak te kremy marax? dobre?

marax

#59
Cytat: abkasia w 14 Gru 2009, 16:38:18
i jak te kremy marax? dobre?
swietna jest przede wszystkim ta pianka myjaca-pierwszy raz cos tak dobrze mi myje skore i pozostawia uczucie doglebnego oczyszczenia. Kremy mi buzie nawilzyly ale nie jakos rewelacyjnie -jak zmyje krem to znowu sie luszczy. Chyba czegos innego jeszcze musze poszukac ?

abkasia

no moze musisz sie wyluszczyc!
stracic stary naskorek i bedzie ok :)

effik

Cytat: mayagaramond w 14 Gru 2009, 11:36:15Szkoda kasy, kremy moga tylko optycznie sciagnac pory. Idz do kosmetyczki na zabiegi zluszczajace: mikrodermabrazje albo kwasy albo cos innego.


chyba masz rację. myślałam o tym ostatnio, tylko czekam na namiar od koleżanki, ma sprawdzony salon :)

konwalia

Cytat: abkasia w 14 Gru 2009, 16:40:59
no moze musisz sie wyluszczyc!
stracic stary naskorek i bedzie ok :)
to trwa 4 tyg, po tym czsie ocenia sie krem

zuzia

mój teść dostał kiedyś ode mnie listę tego co chcę. poszedł do sklepu, wręczył listę i już. tylko którejś tam pozycji nie było, babka chciała mu dać coś innego to jak sam stwierdził - wpadł w panikę bo co będzie jak mi się nie spodoba? :D :D :D

callja

Cytat: golinda w 14 Gru 2009, 09:51:31ja nie polecam kosmetyków vichy, mi nie służą

Ostrzegano mnie kiedyś, że Vichy sprzedawane w Polsce jest robione na innych liniach produykcyjnych niż Vichy "europejskie" - dużo niższe stężenie skłądników aktywnych, ogólnie ochłapki. Podobnie jest zreszta np. z L'Orealem - dopóki kupowałam je w Niemczech, byłam zachwycona, kupiłam wm Polsce - i niby ten sam produkt & firma, a jednak nie... na niekorzyść "polskiej" wersji :(
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

wrobelek0403

Cytat: konwalia w 14 Gru 2009, 13:24:02
nieprawda, czasem polityka próbkowa firm jest niezrozumiała, np z la roche niezaleznie co zamawiamy przychodzą próbki tylko z efaklarów

to sumie dziwne  :hmm:, bo ja kiedys kupując w innej aptece mleczko dostałam nawet nie próbki, ale mini produkty serii phisiologique la roche i dzieki temu odkryłam "kosmetyki dla siebie" :D

elve, a moze spóbuj na noc smarowac sie nazjwyklejąsza nivea... w zeszłym roku w zimie miałam straszne problemy - łuszczenie, pieczenie, szary koloryt i po miesiacu nivei oraz maski odzywczej dermiki "nasycenie" nastapiła zdecydowana poprawa.  :thumbup:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elve

golinda uzywam
ja juz wszystkie kosmetyki mam do skory atopowej
wybiore sie do kosmetyczki, moze po tym domowa pielegnacja przyniesie wieksze efekty

jo_miekka

Mi się ostatnio znów strasznie pogorszyła cera.
Zawsze miałąm suchą i wrazliwą, ale teraz to koszmar.
Całe policzki mam w takich suchych plackach.
Myję wodą przegotowana i smaruję niveą, bo kiedyś pomagało, ale na razie nic z tego... :(

abkasia

ja stosowalam tej adermy exomega na atopowa skore, tylko ona jak dla mnie moze byc na wieczor, bo na dzien jest za ciezka...
golinda, a ktore konkretnie preparaty z emolium polecasz?

jo_miekka

kiedyś używałam emolium i jakoś mi specjalnie nie pomogły, niestety, choć bardzo na nie liczyłam...

abkasia

Cytat: jo_miekka w 16 Gru 2009, 22:18:43
kiedyś używałam emolium i jakoś mi specjalnie nie pomogły, niestety, choć bardzo na nie liczyłam...
ja malego apalam w emolium i kilka kremow tez dla niego mam...
fajne, ale bez szalu...
ale moze na te o ktorych golin mowila nie trafilam..

sama

dziewczyny, a próbowałyscie może kremu vichy essentielles lekkiego albo odżywczego? jakieś uwagi, wrażenia? :)

effik

a ostatnio kupiłam sobie nie kolejny dermokosmetyk, a emulsję nawilżającą z Olay na dzień (bo krem na noc bardzo lubię). i zadowolonam :)

aja

#73
ja Vichy nie lubię kosmetyków
uzywam Avene do cery wrażliwej
a teraz jeszcze Biodermy Sensibio Forte i krem z filtrem 50+ tez biodermy :( i tak do końca życia

claridad

#74
ja w sumie nie mam za wiele kasy teraz więc na Avene to tylko popatrzeć mogę. Używam serii z algami z Body Shop i w sumie to jestem zadowolona. Wypryski od czasu do czasu są ale bez szału a skóra jest w miarę ok. Używam z tego żelu, kremu na dzień/noc i peeling + serum wit. E też z Body. W zasadzie to jest dość bardzo zadowolona i nie śpieszno mi zmieniać :)