krem nawilzający

Zaczęty przez marax, 11 Gru 2009, 16:37:10

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

marax

Cytat: konwalia w 12 Gru 2009, 17:48:17
marax ale ta pani mysle, ze tą piankę sama by wzięła, bo nie apteka płaci za ten gratis ;)
no ja wiem .Weszlam do apteki  pytam sie innej babki dlaczego nie dostalam gratisu a tu nagle wylatuje jak opazona tamta z zaplecza lol lol lol odrazu wiedziala o co chodzi :)

emcia

Cytat: maraxela w 12 Gru 2009, 18:05:10
no ja wiem .Weszlam do apteki  pytam sie innej babki dlaczego nie dostalam gratisu a tu nagle wylatuje jak opazona tamta z zaplecza lol lol lol odrazu wiedziala o co chodzi :)
ale ileś osób się nie upomni...

aja

Cytat: mayagaramond w 11 Gru 2009, 19:52:29lubie kremy Avene.
ja tez
marax skoro masz takie problemy to moim zdaniem pogarszasz sobie ja jeszcze bardziej swoimi kosmetykami,ktore teraz stosujesz
Avene albo e-derma sa bardzo dobre ale avene przynajmniej ten co ja ma kosztuje 80 zl. jest do cery wrazliwej i mieszanej(drogi ale bardzo wydajny - starcza mi na 4/5 mc)


marax

#28
kupilam te kremy nizej opisane wczoraj co z nimi jest nie tak ?

Dodany tekst: 12 Gru 2009, 20:00:49

puder uzywam lancome wiec chyba tez nie najgorszy

aja

marax dla mojej cery okazał się najlepszy maxfactora(podkład)  - jeden z tańszych ale nawet po najdrozszym miałam jakies liszaje i dziwne rzeczy działy mi się z cerą - więc może musisz potestować -
choć na gwiazdkę kupiłam sobie inny podkład więc zobaczymy....

nionczka

Cytat: aja w 12 Gru 2009, 20:42:38marax dla mojej cery okazał się najlepszy maxfactora(podkład)  - jeden z tańszych ale nawet po najdrozszym miałam jakies liszaje i dziwne rzeczy działy mi się z cerą - więc może musisz potestować - choć na gwiazdkę kupiłam sobie inny podkład więc zobaczymy....

ja najbardziej lubilam podklady nivei, ktore kupuje mi siostra w belgii lub luksemburgu bo u nas nie ma tej linii. Mialam tez o wiele drozsze i wcale mi sie nie podobaly az tak bardzo. Byly jakies za tluste i zostawialy mi jakas dziwna powloke na skorze.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

konwalia

marax z tej biodermy będziesz myslę zadowolona

abkasia, po 30stce to jest ystheal
ten nutritive jest kremem odzywczym dla suchej skóry, fajnym też np na narty, ale bez wskazań wiekowych

ja aktualnie używam roc comlete lift, bo chciałam coś z niską dawka retinolu na moje pryszcze(albo egipt albo kompakt avene jest przyczyną)
a najwyższą ma właśnie preparat avene z linii clenannce a efaklar mi kompletnie nie służy

i ten roc jest super :) a jeśli chodzi o dedykacje wiekową to więcej w tyma marketingu, niż rzeczywistych wskazań
najlepszym przykładem jest adapalen(retinoid, prep. differin) w stanach reklamowany jako lek(na rp) dla córki(trądzik) i matki(zmarszki) ;)

abkasia

Cytat: konwalia w 13 Gru 2009, 10:22:15
marax z tej biodermy będziesz myslę zadowolona

abkasia, po 30stce to jest ystheal
ten nutritive jest kremem odzywczym dla suchej skóry, fajnym też np na narty, ale bez wskazań wiekowych

ja aktualnie używam roc comlete lift, bo chciałam coś z niską dawka retinolu na moje pryszcze(albo egipt albo kompakt avene jest przyczyną)
a najwyższą ma właśnie preparat avene z linii clenannce a efaklar mi kompletnie nie służy

i ten roc jest super :) a jeśli chodzi o dedykacje wiekową to więcej w tyma marketingu, niż rzeczywistych wskazań
najlepszym przykładem jest adapalen(retinoid, prep. differin) w stanach reklamowany jako lek(na rp) dla córki(trądzik) i matki(zmarszki) ;)
to moze i sie pomylimo :)

w czasie staran o dziecko i w ciazy wogle surowo zakazane sa wszelkie produkty z retinolem!!!!!!!!

konwalia

#33
Cytat: abkasia w 13 Gru 2009, 10:56:47
to moze i sie pomylimo :)

w czasie staran o dziecko i w ciazy wogle surowo zakazane sa wszelkie produkty z retinolem!!!!!!!!

wiem ale jak tak będę podchodzić do wszystkiego to na łeb dostanę, a pierwsze dwa tygodnie są i tak względnie bezpieczne, a potem można odstawić
poza tym w witaminach dla cięzarnych jest retinol w ilosci 10tys jednostek, tyle to nie ma w całym słoiczku tego kremu ;) a ja witamin nie biorę



Dodany tekst: 13 Gru 2009, 11:19:18

edit  w wersji dzinnej która mam nie ma wit A to sobie wybrałam krem z retinolem bez retinolu  :blush:
:mocking:

Dodany tekst: 13 Gru 2009, 11:27:22

abkaś polałam Ci do ładnej liczby  :beer:

abkasia

konwalia ja tyz polalam :D

konwalia

dzięki tobie jak coś nie będę musiała odstawiac kremu ;)

abkasia

Cytat: konwalia w 13 Gru 2009, 11:48:43
dzięki tobie jak coś nie będę musiała odstawiac kremu ;)
:empathy: :empathy: :empathy: :empathy:

effik

#37
ja używam sobie już drugiego nawilżającego z serii AA kupowanej w Superpharmie (w Rossmanach i takich tam ich nie ma). Niedrogie są, a bardzo fajne.
Avene dla wrażliwej i suchej skóry też bardzo dobry.
Ja to bym chciała taki co:
-nawilża,
-matuje,
-usuwa przebarwienia,
-energetyzuje skórę,
-usuwa zmarszczki,
-zapobiega wypryskom

i nie trzeba makijażu robić :D

elve

#38
to moze i mi cos podpowiecie

po ciazy moja cera to obraz nedzy i rozpaczy, bardzo mocno przesuszona, glownie na policzkach, wokol ust i co zaskakujace na czole
zmarszczki sie wyostrzyly, skora jest szara i matowa
do tej pory mialam mieszana z tendencja do wypryskow i rozszerzonymi porami
narazie ratuje sie kremem a-derma bo lagodzi swiad

effik

elv, dzięki, zapomniałam o porach!

moje są straszne. staram się o nich zapominać na co dzień, bo bym zwariowała ;D
mam paskudnie rozszerzone na nosie, a nie kupię sobie serum za 150 albo 200 zł...

elv, ja mam teraz taki krem i radzi sobie z większością problemów, które opisałaś - poza zmarszczkami:

http://www.fabrykazdrowia.pl/info/aa_therapy_mineraly_krem_na_dzien_do_skory_normalnej_i_mieszanej_50ml-14346.html&partner_id=11111111&code=503bdbc85e7a17e2847549c66687880d

to wersja niedroga.

ja w ogóle mam paskudnie głębokie zmarszczki na czole. za głębokie jak na mój wiek...

goga

Cytat: effik w 13 Gru 2009, 19:08:13
j
Ja to bym chciała taki co:
-nawilża,
-matuje,
-usuwa przebarwienia,
-energetyzuje skórę,
-usuwa zmarszczki,
-zapobiega wypryskom

i nie trzeba makijażu robić :D

takie rzeczy to tylko w Erze lol lol
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

elve

uzywalam innego kremu z AA therapy i był zaskakujaco dobry

mi sie pojawily zmarszki na policzkach (te od usmiechu) dramat

effik

Cytat: elvelve w 13 Gru 2009, 19:33:00mi sie pojawily zmarszki na policzkach (te od usmiechu) dramat

to nie zmarszczki, to błogosławieństwo! :D

moje czołowe to już bruzdy lol

konwalia

mi się mimczne wokół oczu wygładziły jak zaczęłam nosić okulary, znaczy że mruzyłam oczy bom slepa

elve

no ja tez mam wokol oczu od mrozenia
a co z kremem dla mnie?

effik

Cytat: konwalia w 13 Gru 2009, 20:37:45
mi się mimczne wokół oczu wygładziły jak zaczęłam nosić okulary, znaczy że mruzyłam oczy bom slepa

ja mam z podobnego powodu na czole - marszczę przed monitorem ;D

abkasia

a ja nie lubie kremow matujacych... mam sucha cere, ktra sie nie blyszczy, wiec wole takie nawilzajoco-natluszczajace lekko..

w sumie to mam dobra cere... jedyne co musze robic to nawilzac i nie dusic.... ;)

elve

ja też nie lubię matujących, w zasadzie umiarkowane świecenie nie przeszkadza mi
ale wysuszona i ściągnięta skóra, bardzo

używałam AA Therapy Intensywne Nawilżanie
hmmmm moze spróbuję serii Dermatopica

szczególnie w świetle wyników badań podających ze cena nie gra roli :P

effik

Cytat: abkasia w 13 Gru 2009, 21:03:08a ja nie lubie kremow matujacych... mam sucha cere, ktra sie nie blyszczy

no to używanie matującego byłoby bez sensu ;D
ja się świecę.

mayagaramond

#49
Cytat: effik w 13 Gru 2009, 19:29:04moje są straszne. staram się o nich zapominać na co dzień, bo bym zwariowała Grin
mam paskudnie rozszerzone na nosie, a nie kupię sobie serum za 150 albo 200 zł...

Szkoda kasy, kremy moga tylko optycznie sciagnac pory. Idz do kosmetyczki na zabiegi zluszczajace: mikrodermabrazje albo kwasy albo cos innego.

Dodany tekst: 14 Gru 2009, 11:40:27

elvelve potrzebujesz cos mocno nawilzajacego.Popros w aptece o avene do wrazliwej skory.

http://www.stylistka.pl/seria-avene-dla-skory-wrazliwej/
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"