Pamiątki z okresu ciąży

Zaczęty przez feeling.good, 10 Gru 2009, 13:16:43

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ulala28

#25
ja mam test, zdjęcia z usg, książeczkę ciąży, zdjęcia z poszczególnych okresów, sesję z brzuszkiem, M od czasu do czasu kręci kilka min filmu, który ma być prezentem na ktróreś tam urodziny Zuzki, mamy opaskę i "tabliczkę znamionową" ze szpitala, pamiętnik dostałam ale jakoś kiepsko mi te wpisy szły i chyba zakończyłam w 6 m-cu, może jeszcze uzupełnię...
Dodatkowa pamiątka to popękane naczyńka na dziobie i dekolcie  :hmm:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login



Whenever people agree with me I always feel I must be wrong.

emcia

kilka lat temu mama robiła porządki w szafce, gdzie "było wszystko" , wtedy znalazła moją opaskę i mikro-mikro sweterek
moje chińskie sukieneczki z kokardami ciągle trzyma, licząc że "się przydadzą"
one już ponad 20 lat leżą...

magdalinska

mam test, zdjecia testu, zdjecia usg, + wszystko co zwiazane jest z badaniami med.
zdjec praktycznie nie mam, bo ile razy chciałam cos porobic to wstretnie wychodziłam i szło od razu do kosza. bardzo chciałam zrobic sesje brzuszkową, ale nic z tego nei wyszlo. chciałam tez z M. pojechac w jakis piekny, słoneczny, jesienny dzien do parku i porobic jakies fajne zdjecia - tez nic z tego, w wolne dni zawsze padało ;) teraz czekam na snieg, moze zdaze ;)
pamietnika nie prowadze, zapisków tez nie, chociaz sama chciałabym dostac cos takiego....

nionczka

Po narodzinach zachowalam opaski moja i malej, gazete z dnia jej urodzin, pierwszy smoczek, spinacz od pepka, karteczke z imieniem ze szpitala, ktory byl na jej szklanym lozeczku, bileciki od kwiatów, ktore dostalam do szpitala i kartki z zyczeniami.
Zachowam tez pierwsze obciete wloski (poki co nie ma za bardzo co obcinac)...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

feeling.good

Cytat: nionczka w 10 Gru 2009, 19:03:14
Po narodzinach zachowalam opaski moja i malej, gazete z dnia jej urodzin, pierwszy smoczek, spinacz od pepka, karteczke z imieniem ze szpitala, ktory byl na jej szklanym lozeczku, bileciki od kwiatów, ktore dostalam do szpitala i kartki z zyczeniami.
Zachowam tez pierwsze obciete wloski (poki co nie ma za bardzo co obcinac)...


Rewelacyjny pomysł z tą gazetą z dnia urodzin. Proste, a będzie superpamiątką. Mam nadzieję, że będę pamiętać żeby przypomnieć o tym mężowi  :thumbup:

nionczka

Cytat: feeling.good w 10 Gru 2009, 19:29:52Rewelacyjny pomysł z tą gazetą z dnia urodzin. Proste, a będzie superpamiątką. Mam nadzieję, że będę pamiętać żeby przypomnieć o tym mężowi

sciagnelam z mojej mamy :-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

emcia

też uważam, że to świetny pomysł

Kasia

przechowuję test ciążowy,
zdjecia USG,
zdjecia z okresu ciąży,
kartę ciąży,
wyniki badań,
opaski (moją i dwie Michała)
najmniejsze ubranko Michała :)


moja mama zachowała moja opaske szpitalną, teraz mam ją ja :) i kilka moich ubranek
a póxniej jeszcze dolozyła pierwsze obcięte włoski ;)

justynaaaa2

a ja opaski swojej nie mam :( mam za to swój strój z chrzcin, 1 sweterek, grzechotkę i kasetę magnetofonową z nagranymi wierszykami zaraz po tym jak zaczęłam mówić całymi zdaniami ;)

emcia

była kiedyś kaseta video z jakichś świąt BN ja przy choince w ciemnych okularach z kucykami, brat na bujanym koniku, jakieś wierszyki, piosenki...
mieliśmy takiego sąsiada, dobry znajomy rodziców, który wszystko kręcił jakimś wehikułem, amatorskie horrory z plastikowymi wampirzymi szczękami,trumną z kartonu, mordy nad rzeką, gdzie "aktorzy" lat kilkanaście padali ze śmiechu, nasze "dyskoteki" w garażu na budowie z kulą pod sufitem...
potem robił pokazy tych filmów na szmacianym ekranie...sam nie miał żony ani dzieci, za to robił za kolegę wszystkich dzieciaków w okolicy
12 lat temu miał bezsensowny wypadek, został sparaliżowany , a niedługo potem zmarł
mnóstwo osób nadal pyta o te kasety przegrywane ze szpuli

Angie

Ja mam jeszcze wyborczą z jej zdjęciem :)

Kasia


nionczka

Cytat: Angelos w 10 Gru 2009, 23:10:04
Ja mam jeszcze wyborczą z jej zdjęciem :)

A mojej w wyborczej nie bylo :-(
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Angie

nionczka jak drugie urodzisz w Warszawie to będzie :)

elve

z pamiątek ciążowych mam standardowo: sesję ciążową, dwa wpisy na blogu, kartę ciąży i zdjęcia z usg
z pamiątek młodej: pierwszy pajac, opaskę ze szpitala i bloga

martullek

Cytat: Angelos w 10 Gru 2009, 23:10:04
Ja mam jeszcze wyborczą z jej zdjęciem :)

a ja będę miała jutro  :jejeje: chyba już w tym numerze będziemy :D

sonatina

Mam
kartę ciążową,
sesję brzuszkową,
filmik 4d z Ignasiem oczywiście,
zdjęcia z usg,
mega wiekie spodnie ciążowe,
opaskę Ignasia na rękę,
kartę imienną którą przyczepia się w szpitalu do łóżeczka dziecka.

Teraz zastanawiałam się nad pamietnikiem ale chyba za leniwa jestem :)

aniak1211

Cytat: sonatina w 11 Gru 2009, 13:40:11Teraz zastanawiałam się nad pamietnikiem ale chyba za leniwa jestem Smiley
Ja mam taki pamietnik,
trzeba go regularnie uzupwlniac bo ja zaczelam po porodzie i niektóre fakty po prostu zapomnialam:D
A najlepiej to go przejrzec i poczytac zeby wiedziec co pozniej wpisac,
tzn co zapamietac ;)

feeling.good

Ja nigdy nie byłam na tyle konsekwentna żeby prowadzić pamiętnik. Zazwyczaj po tygodniu czy dwóch się mój zapał kończył. Tym razem jednak jest inaczej. Codziennie te kilka zdań uda się napisać. Zachęcam do spróbowania  :dance:


abkasia

a ja nie ma tej opaski z raczki malego :crying: :crying: :crying: :crying:
zdjeli ja malemu przy wypisie, ja nie zauwazyma nawet tego... i nie oddali... i nie mam, i baaardzo zaluje.. :(

ishka82

Cytat: abkasia w 11 Gru 2009, 19:44:54
a ja nie ma tej opaski z raczki malego :crying: :crying: :crying: :crying:
zdjeli ja malemu przy wypisie, ja nie zauwazyma nawet tego... i nie oddali... i nie mam, i baaardzo zaluje.. :(
Ojej :glaszcze: Czyli mamy nauczkę, żeby pilnować i się upominać.

Angie

U nas były dwie, jedna zostawala w szpitalu jak kwitowało się odbiór dziecka
( że się bierze swoje :D) a druga była dla nas :)

martullek

u nas w szpitalu dwie nakładali, po jednej na rączkę. i ja mam obie.

Kasia

Cytat: martullek w 11 Gru 2009, 21:45:23
u nas w szpitalu dwie nakładali, po jednej na rączkę. i ja mam obie.

ja tyż :)

aniak1211

a u nas jedna na raczke,
druga na nozke i ja jedna :)