Wystrój okna

Zaczęty przez Angie, 09 Gru 2009, 13:41:58

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

moniulinek

U mnie przygoda z firanką ecru skończyła się tym, że zdjęłam ją szybciej niż zawiesiłam  :thumbdown: Na oknie wyglądała jakby przez rok w palarni wisiała. Od tamtej pory honoruję tylko białe firanki.

magoo

mi tez sie podobaja dlugie gladkie firany z organzy, albo takiego czegos jak golindowa roleta. Jak jest duzo tej firany i sie ja pomarszczy dla mnie wyglada fajnie. I zgadzam sie z moniulinek - tez uznaje tylko biale. Inne mino ze bardzo ladne dla mnie wygladaja jak brudne ;D

justynaaaa2

Angelos chyba musisz przyjść do mnie na t kawę w końcu to ci pokażę moje firanki ;)
ja mam w salonie organzową w kolorze hmmmm beżowo-kawowo-złoty w taki jakby prążek  :hmm: a w sypialni mam gładką, odcień taki sam tylko bez prążką :)
swoją drogą przydałoby się je wyprać, ale nie mam cierpliwości do zdejmowania ich i wieszania  :crazy:

Angie

Cytat: justynaaaa2 w 11 Gru 2009, 13:20:56
Angelos chyba musisz przyjść do mnie na t kawę w końcu to ci pokażę moje firanki ;)
ja mam w salonie organzową w kolorze hmmmm beżowo-kawowo-złoty w taki jakby prążek  :hmm: a w sypialni mam gładką, odcień taki sam tylko bez prążką :)
swoją drogą przydałoby się je wyprać, ale nie mam cierpliwości do zdejmowania ich i wieszania  :crazy:

Ok, to musze się wybrać, bo jestem ciekawa jak u Ciebie to wygląda :)  Może w przyszłym tygodniu,
bo mam mniej zajęć w szkole. Jak będziesz miała czas :)

justynaaaa2

Cytat: Angelos w 11 Gru 2009, 13:27:57
Ok, to musze się wybrać, bo jestem ciekawa jak u Ciebie to wygląda :)  Może w przyszłym tygodniu,
bo mam mniej zajęć w szkole. Jak będziesz miała czas :)
nie ma mnie przecież w przyszłym tygodniu ;D
a po świętach wracacie do wawy czy zostajecie w G. do nowego roku  :hmm: bo może jakoś po świętach się umówimy :)

Angie

Cytat: justynaaaa2 w 11 Gru 2009, 15:15:59
nie ma mnie przecież w przyszłym tygodniu ;D
a po świętach wracacie do wawy czy zostajecie w G. do nowego roku  :hmm: bo może jakoś po świętach się umówimy :)

zapomniałam  :blush: :blush: :blush: A ze świętami to nie wiem, ale  pewnie zostaniemy do nowego roku ;D
Teraz i tak nic nie kupie, bo mam na głowie te prezenty i regał do pokoju, bo po sprzedaży mebli wszystko leży na podłodze,
więc nie ma pospiechu ;D

justynaaaa2

Angelos byłam teraz w tym sklepie na przeciwko siebie po żabki i powiem ci, że możesz tam się dowiedzieć o te firany bo mają spory wybór materiałów, babeczka konkretna się wydawała, więc przejść się nie zaszkodzi :)

nionczka

Zaslona tylko z jednej strony??? Hm , to chyba od Ciebie zalezy. Mnie taka asymetria wyprowadzilaby z rownowagi.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

suegro

Mam pytanie o makarony.
Czy one bardzo prześwitują?

Myślę o nich do sypialni, ale obecnie nam zaglądają sąsiedzi z bloku obok i chciałabym tego uniknąć ;)
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

zapraszam do obzierania :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

siog

Cytat: suegro w 20 Kwi 2010, 14:21:51
Mam pytanie o makarony.
Czy one bardzo prześwitują?

Myślę o nich do sypialni, ale obecnie nam zaglądają sąsiedzi z bloku obok i chciałabym tego uniknąć ;)

tylko nie makarony. one sa strasznie brzydkie!

zwierzatko_mojej_mamy

fajneee sa ;) nie trzeba szukac przedzialka w firankach zeby podlac kwiatki :D:D:D mozna stac przy nich i plesc warkocze albo wiazac suply :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

suegro

No mnie się podobają, dlatego o nie pytam :)

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 20 Kwi 2010, 15:44:18mozna stac przy nich i plesc warkocze albo wiazac suply

A to też mnie mocno przekonuje :D

Tylko czy jak zapalę lampkę to czy znów sąsiedzi nie będą zaglądać.
W salonie mi to nie przeszkadza, ale w sypialni już tak ;)
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

zapale lampke a Ty bedziesz z ulicy patrzyla, chcesz? :D:D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

suegro

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 20 Kwi 2010, 14:57:27
zapale lampke a Ty bedziesz z ulicy patrzyla, chcesz? :D:D

no, ale z ulicy to inaczej ;)

chodzi mi o sąsiadów co są w bloku obok piętro wyżej i mają flagę piracką na balkonie :D
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

no to musisz juz sie dogadac z moimi sasiadami z bloku obok - czy Cie wpuszcza, bo chcesz podgladac taka jedno ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

suegro

zwierzatko_mojej_mamy ale spróbujmy najpierw z podglądaniem z ulicy :D

będę dziś wracać koło Ciebie, ale Ciebie pewnie jeszcze nie będzie ;)
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

o ktorej? bo to juz wiosne mamy i ciemno sie robi pozniej ;) ja nie swiece swiatlem bez potrzeby :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

aja

Cytat: suegro w 20 Kwi 2010, 15:21:51Czy one bardzo prześwitują?
moim zdaniem bardzo :)

nionczka

Cytat: siog w 20 Kwi 2010, 15:42:59tylko nie makarony. one sa strasznie brzydkie!


Ja tez ich nie cierpie. Chociaz na zywo nigdy nie widzialam. Ale czuje, ze nie potrzebuje ;-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

evelka

Może podczepię się pod ten wątek, mam problem z wykuszem nie wiem co dać na okno póki co to nie mam nawet karniszy :ohboy: ściany są pomalowane na jasny beż sufit biały okna są krótkie 150 cm o szerokości 80 cm, 200 cm, 80 cm oczywiście z drobną asymetrią