Dekoracje swiateczne

Zaczęty przez mayagaramond, 07 Gru 2009, 13:12:09

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mayagaramond


Wklejajcia zdjecia/linki do ciekawych dekoracji swiatecznych. Swieta w tym roku u nas, a ja w ogole nie mam pomyslu na dekoracje. Choinka nam sie raczej nie zmiesci i tak mamy juz dzungle, chyba ze jakas mala, ktora postawie na komodzie.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

nionczka

Cytat: mayagaramond w 07 Gru 2009, 13:12:09
Wklejajcia zdjecia/linki do ciekawych dekoracji swiatecznych. Swieta w tym roku u nas, a ja w ogole nie mam pomyslu na dekoracje. Choinka nam sie raczej nie zmiesci i tak mamy juz dzungle, chyba ze jakas mala, ktora postawie na komodzie.

ja mam girlandy z filowych choinek zielonych i czerwonych drewnianych koralików. Mala rzecz a efekt ciekawy (musze poszukac czy mam zdjecie). Pzoa tym mamy drewniana choinke z lidla.

mozesz tez zrobic kilka oszronionych galazek w szklanym wazonie a na nich zawiesic srebrne bombki.

no i girlandy ze swiatelkami, np. ikeowskie.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

giga

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Dzieki!

Cytat: nionczka w 07 Gru 2009, 13:25:11oszronionych galazek

te galozki sie kupuje czy samemu oszrania? ;) Jestem zielona w tym temacie

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

malybob

chyba jest taki spray do oszraniania?

zwierzatko_mojej_mamy

jest snieg z sprayu, mozna machnac normalnym sprayem na bialo, srebrno, zloto ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

suegro

Ja w tamtym roku miałam bałwana na szybie i trzymał się aż do czerwca, bo dopiero po remoncie umyliśmy okna :D
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


nionczka

Cytat: mayagaramond w 07 Gru 2009, 13:51:08
Dzieki!

te galozki sie kupuje czy samemu oszrania? ;) Jestem zielona w tym temacie



Mozna kupic, ale mozna tez zrobic. Malybob dobzre mówi, jest snieg w sprayu.
Macie sklep Sia w DE? Tam napewno maja.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

emcia

#9
pyknij choinkę z piórek


Dodany tekst: 07 Gru 2009, 15:22:39

itd

mayagaramond

Cytat: emcia w 07 Gru 2009, 15:18:35
pyknij choinkę z piórek

suuper. Podoba mi sie tez to srebrne drzewo z niebieskimi babkami.


nionczka - nie ma, przynajmniej tutaj nigdzie nie widzialam.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

Norka

My nie mamy miejsca na choinkę w kawalerce, ale za to był samotny hak na suficie ;) Kupiłam w kwiaciarni spory wieniec wiklinowy (25 zł), kolor ciemnobrązowy (wygląda jak bocianie gniazdo :point_lol:). Z 4 stron przywiązałam do niego dość szerokie satynowe wstążki w kolorze wina - miejsca wiązań mają małe kokardki. N. zrobił z kilku czerwonych diodek lampki, bateryjka jest schowana w witkach. Do wiklinowych boków przytwierdziłam 4 pierniczki-zwierzątka ikeowe (sposób na wykorzystanie tych spalonych :blush:). No i wreszcie z wieńca zwisają na nitkach różnej długości gładkie czerwone bombki - matowe i błyszczące.
Uwielbiam święta :D

malybob

Norka, fajny pomysl, wklej zdjecie, plisss...

Norka

Malybob, opis lepszy niż wykonanie ;) Wklejam nasz wieniec i moją inspirację ściągniętą z gazety.

rilla

my na razie mamy wieniec adwentowy... a w sumie nie wiem gdzie zmiescimy choinke, w tamtym roku byla duza i sliczna... ale teraz chyba bedzie malutka, ale zywa

suegro

Ja jak wstanę to pojadę na giełdę w sobotę po dekoracje.

Umówiłam się z koleżanką na 3.30, ale boję się, że nam się odwidzi o tej porze :D

Tylko muszę się w końcu zdecydować co bym chciała i w jakim kolorze :D
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magoo

a mi w tym roku odpada zrobienie dekoracji :) wybywamy na cale swieta, wrocimy po niwym roku, wiec tutaj nic nie robie. a do Pl przyjezdzamy dopiero 23 grudnia wiec juz wszystko bedzie gotowe ;D Moze jedynie stol na Wigilie przygotuje

ddu

norka, bardzo ładnie! serio!
my mamy kilka gałęzi plus złote bombki schowane w sypialni - nie wyobrażam sobie, c nasze koty zrobiłyby z choinką....

malybob

Norka,super!Zazdraszczam talentu plastycznego.

Norka

Dzięki dziewczyny :beer:
Z domu rodzinnego wyniosłam cenną wiedzę o tym, co kot potrafi zrobić z choinką i nie uwierzyłybyście w ogrom zniszczeń  :padam: Ale teraz to już kot-emeryt, więc tylko siedzi godzinami w pudełkach po prezentach :P Rozwiązanie sufitowe fajne, bo nie wadzi. Rozważamy teraz przygarnięcie kotka (nie wiem, czy będzie mu dobrze na 25m :hmm:), więc taki wieniec to pewnie opcja na stałe.