szafa wnekowa

Zaczęty przez marax, 07 Gru 2009, 11:25:36

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

marax

Chce sobie zamontowac na przedpokoju szafę wnękowa szerokosci ok 2,5 metra  wysoka tez na 2,5 nie orientujecie sie ile cos takiego moze kosztowac ? MOze macie jakies firmy do polecenia ?

elve

ok 3tys zakładając ze drzwi będą z płyty laminowanej
zalezy od wnętrza i użytych materiałów

suegro

Dokładnie tak jak mówi elve.
Ja mam firmę, ale krakowską :)....właśnie zamawiamy szafę do przedpokoju w tym tygodniu.
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

mialam nadzieje sie zamknac w 2000 ....... ja potrzebuje w zasadzie na przedpokuj tylko takiej szafy na kurtki i buty wiec nie bedzie skaplikowana .

zwierzatko_mojej_mamy

maraxela suwane drzwi tyle kosztuja - tego nie przeskoczysz - jesli nie zalezy Ci na suwanych i masz w miare prostokatny otwor to poszukaj czegos gotowego - ikea? nasza szafa 245 wys x 350 szerokosc byla wyceniana przy robocie recznej z suwanymi drzwiami na 6000, kupilismy ikeowa z naroznikowa czescia i wyszlo 3000 ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

marax

#5
dzisiaj pytalam sie u nas w punkcie gdzie robia szafy i wycenili mi naok 1800 zl szafa macowana do kafelek do samego sufitu z koszami metalowymi na buty. wymiary 230 szeroka na 250 wysoka i 60 gleboka. Obramowania metalowe nie aluminiowe (ponoc to mala szafa wiec nie musza byc aluminiowe).drzwi z tej zwyklej plyty

feeling.good

O, to chyba bardzo dobra cena. Mam kontakt do facetów, którzy kiedyś w mieszkaniu mojej mamy robili szafy komandora.

Byłyśmy bardzo zadowolone, w dwóch pokojach nam robili. Nie wiem tylko, czy numery są wciąż aktualne. Mogę Ci wysłać na pw.

marax

#7
Cytat: feeling.good w 09 Gru 2009, 17:34:30
O, to chyba bardzo dobra cena. Mam kontakt do facetów, którzy kiedyś w mieszkaniu mojej mamy robili szafy komandora.

Byłyśmy bardzo zadowolone, w dwóch pokojach nam robili. Nie wiem tylko, czy numery są wciąż aktualne. Mogę Ci wysłać na pw.
dziekuje ale chyba jednak wezme kogos miejscowego bo nie bedzie problemu z pomiarem ustaleniami itp

Dodany tekst: śro 09 gru 2009 17:43:04 GMT-1

mialam szafe komandora we wroclawiu w tym imeszkaniu co sprzedalam i bylam bardzo zadowolona . CHyba jednak na komandora mnie nie stac ,pewnie mi powiedza z dwa razy tyle........

feeling.good

No tak, tylko kiedyś komandor był jedyny.  Teraz sporo tych firm, konkurencja większa, więc i ceny bardziej przystępne.

Zresztą, często pracują na tych samych materiałach, a tylko np. prowadnice mają inne.


abkasia

my ostatnio robilismy z komnora szafe i wyniosla ok3500, wymiary moge podac jak maly wstanie :D
ale jakosc dobra

OlaFasola

My mamy w sypialni jakieś 3,5m na 2.5m z Komandora. Robiona około 1.5 roku temu i płaciliśmy coś koło 3tyś. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

margareta

Dziewczyny czy możecie podzielić się opiniami na temat szaf z przesuwanymi drzwiami. Słyszałam, że mają szpary przez które przedostaje się kurz.

malutenka

Sama obudowa szafy nie jest droga, bo płyta laminowana to jest tani materiał. Nam drożej wyszło wnętrze niż szafa, nie powiem ile dokładnie, bo to było już 3 lata temu. Ostatnio też myślałam o zabudowie do przedpokoju i ceny płyt meblowych są w okolicach 30-40zł za metr. Oczywiście można też kupić gotowe drzwi do szafy, ale to wtedy podnosi cenę do 300-400zł za skrzydło 90cm (Leroy)

cherry

Cytat: margareta w 06 Maj 2012, 16:01:21Dziewczyny czy możecie podzielić się opiniami na temat szaf z przesuwanymi drzwiami. Słyszałam, że mają szpary przez które przedostaje się kurz.
My mamy szafe z przesuwanymi drzwiami. Moim zdaniem kurzu zbiera sie mninimalnie, u nas kolo drzwi w szafie sa takie listwy uszczelniajace.
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

margareta u mnie zbiera sie minimalnie kurz na samej podłodze. na pólkach nie zauwazyłam.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

bozena.dp

te szafy z przesuwnymi drzwiami mają takie wykończenia jak pokazała cherry właśnie

nam szafe 220szeroką, 250 wysoką i 60 głęboką (wymiar zew. to 70cm) z drzwiami przesuwnymi z płyty wycenili na 2400zł (ta sama firma, w której będziemy kuchnię robić), obramowania, czy co tam, robią tylko z aluminium i nasza szafa miałby w środku półki, 3 szuflady, drązek na długie ubrania (np. płaszcze), 2 drążki na krótkie i jeszcze taka wnęka na deskę do prasowania, suszarkę i takie tam
ta sama szafa ale drzwi z lacobelu to koszt +900zł więcej

zwierzatko_mojej_mamy

mi bylo zal tej glebokosci na prowadnice przynajmniej 5 cm straty ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

bozena.dp

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 06 Maj 2012, 20:11:48
mi bylo zal tej glebokosci na prowadnice przynajmniej 5 cm straty ;)

to fakt

margareta

Gdybyście miały wybrać pomiędzy drzwiami przesuwnymi a zwykłymi (zakładając, że jest na nie miejsce), to które byście wybrały?
cherry wiesz może gdzie takie listwy można kupić?

Kasia

przesuwne :D

chociaz naidealniejsza byłaby garderoba ze zwykłymi drzwiami wejsciowymi :D

zwierzatko_mojej_mamy

ja zwykle - przesuwne tez mialam i mnie wkurzalo to, ze jak sobie otwieralam jedna czesc to druga byla niedostepna, bo zasunieta tym, co otwieralam lol lol jak dwie osoby jednoczesnie chcialy grzebac w swoich czesciach to bylo lekko niewykonalne, teraz, jak mam 3 prania do wlozenia do szaf to otwieram wszystko na osciez i sobie sprzatam, a tak to bym musiala ciagle przesuwac w te i nazad ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

iksa_nl

mamy przesuwne w sypialni bo jednak zabudowa to pod sam sufit wiec wiecej przestrzeni do przechowywania, ale wiecej razy sobie paluchy przycielam takimi przewsuwanymi niz zwyklymi drzwiami. No i przy naszym Mlodym tez musze uwazac bo sam przesuwa i nie uwaza na raczki.
No i juz nie wspomne o jego paluchach na drzwiach (mamy skrzydlo z lustrem ok. 30 cm od podlogi...)

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: iksa_nl w 07 Maj 2012, 12:24:22bo jednak zabudowa to pod sam sufit wiec wiecej przestrzeni do przechowywania,
tez mam pod sam sufit i mam zwykle ;) poza tym ja mialam na styk 60 cm glebokosci wneki i nie chcialam tracic ok 10 cm (przy mojej dlugosci szafy na to by wyszlo, bo 3 prowadnice musialabym miec ) z glebokosci ;)
poza tym ze studenckiego mieszkania pamietam te koty kurzu w prowadnicach i na kolkach przesuwnych i mnie brzydzi do dzisiaj :D poza tym nie lubie tych profili do przesuwania tez aluminiowych, dla mnie sa brzydkie, oble i wieja tanioscia ;) a nie widzialam innych, kwadratowych i kanciastych na przyklad ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

margareta

zwierzatko te drzwi do sufitu masz dzielone czy na całą wysokość?