Norka chomikuje ślubne pomysły

Zaczęty przez Norka, 29 Lis 2009, 17:00:02

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Szaraczek

Tak, tak, wlasnie zauwazylam, i ten przeswit mi sie podoba. Jak teraz patrze, to moze d jest bardziej oryginalne od c. Ale jestem zdecydowanie za d, a wydaje mi sie troche za ciezkie do wzoru.
A ktora Tobie sie najbardziej podoba? :)

Norka

No właśnie d :P Tylko obawiam się przesytu, takie skłębione motywy roślinne, a prześwit jest mocno dekoracyjny :hmm:

sobieska

a lub d :) superaśny pomysł z tym serduchem :)

papier... hmm mi sie bardzo podobaja takie lekko polyskujące, ale sądzę, ze do całości waszego slubu bardziej by pasował jakis dość gruby ecru lub kremowy papier, może o ozdobnej delikatnej fakturze? i jak wybierzesz pappier, to sprawdzisz co ci sie ladniej nadrukuje? ;)

Norka

Sobieska :beer:
Perłowy mi się podoba, ale chyba rzeczywiście do tego motywu nie bardzo. Projekt będziemy oddawali do drukarni, więc pewnie wybór będzie - poproszę o jakieś próbki. I jeszcze pytanie - o ile więcej zaproszeń w stosunku do ilości gości drukujecie/zamawiacie? Czy jak zapraszam 80 osób (40 par), to 50 sztuk wystarczy? Błędy zdarzają się zawsze, a dodruk drogi :zly:

claridad

a mi sie podoba idea "b". moze tyko czcionke bym zmienila na nieco inna, ale z tej samej czcionkowej rodziny. Wzor przypomina troche ludowa wycinanke (mi sie tak kojarzy) i takie niby odreczne pismo mi bardzo pasuje do rustykalnego klimatu.
Jesli chcecie bardziej orientalny klimat to "d".

Najlepiej przejsc sie do salonu i poogladac papiery na zywo :) Ja osobiscie bym poszla w mat. Ale moze sie okazac ze perlowy wam wybitnie pasuje :)

Norka

Claridad :beer:

Wybieramy się do drukarni w tym tygodniu, chcę to mieć już za sobą :crazy: Na drugiej stronie też będą nasze imiona, pod nimi chyba fragment serducha, a poniżej tekst zaproszenia. I znów dylemat - ta sama czcionka w tekście czy jakaś niedekoracyjna?

claridad

ja bym wybrala ladna ale nie tak dekoracyjna. Po prostu - zeby bylo czytelnie. my dekoracyjna mielismy nasze imiona i imie i nazwisko zapraszanej osoby. Reszta "prosta" czcionka.

Szaraczek

tez jestem za czytelna czcionka, tylko dekoracyjne imiona.
Przyjrzalam sie jeszcze raz zdjeciu i jestem zdecydowanie za d :)
Bardzo oryginalny wzor i ta czcionka moim zdaniem bardzo pasuje. Wcale nie wydaje mi sie zbyt dekoracyjny.
Bedzie super :)

Norka

#108
No to opcje na drugą stronę. Jak Wam się to widzi?

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl


zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl


sobieska

wy nie spicie czy jak??? o 6:30 na strefie- piwko za wytrwałość:)

ja tez jestem za pierdolnikiem:) czionka i reszta super!

Norka

Sobieska, o 6, ale po południu :rotfl: Odlewam :beer: Na razie pierdolnik wygrywa ;)

Szaraczek


sobieska

cholera nooo... ostatnio cos szwankuje i to ostrto... wczoraj przez 4 godziny bladzilysmy z kumpela po roznych zakatkach warszawy, masakra jakas... czas zrestartowac system :D

Kasia

jak dla mnie przód wersja C (ale to nudne i nieorginalne ;)  )
a środek A jak to zwierz mówi z pierdolnikiem :D

mika

ja też bym wzięla z pierdolnikiem :D

dorcia

mnie się też podoba wersja nr 1, graficznie dobrze dziala

Norka

Dzięki za opinie :beer: Wygrała wersja z pierdolnikiem, tyle że jeszcze większym :rotfl: Z drukowaniem czekamy na podpisanie umowy z salą, która trochę dała ciała, bo mieli nam podesłać wszystko 2 tygodnie temu, a tu pusta skrzynka :zly:

Dziś zrobiłam rzecz dla mnie zupełnie nietypową, tzn. spontanicznie kupiłam 6,5 m koronki, w której zakochałam się od pierwszego wejrzenia ;) Koronka jest kremowa, delikatna i kwiatowa (na stronie hurtowni amanda, nr 8997, na żywo wygląda o wiele lepiej), ale ma drobne koraliki, więc jest okropnie ciężka :P Już sobie pogratulowałam :stupid: Prawdopodobnie będzie z niej szyta kieca z marcowej burdy (na zdjęciu).

I teraz pytanie - czy długie rękawy (do nadgarstków) sprawdzą się 28 sierpnia o godzinie 17.00? Czy nie cudować, bo będzie za gorąco?

malybob

W kosciele raczej nie bedzie Ci za goraco, sala pewnie masz klimatyzowana.. a rekawki dodadaja tej sukni tyle uroku! Piekna!


zuzia

Norka
mi się rękawki nie widzą wcale
lepiej jak już to bolerko, które póżniej zdejmiesz

callja

Suknia piękna, prosta do bólu i jestem za rękawkami !!! Dodają fasonowi szyku & dostojeństwa - dodatkowo, przynajmniej ksiądz rezydujący na krzeszowskich pozakonnych włościach ;) nie będzie się krzywił na rozdzianą Pannę Młodą!! bolerek osobiście nie trawię kompletnie - zwłaszcza że takiej drobince jak Ty obcięłoby ono  optycznie IMHO z 10 cm wzrostu. Swoją drogą, tyle się tu nagadałysmy o taftach i fasonach "pod taftę" a tu BUM - i zmiana opcji o 180 stopni, ale przeciez kobieta zmienną jest i o to chodzi ;)

Jeśli nie rękawki, to zostawiłabym w tym fasonie po prostu szerokie ramiączka, i przywdziała dłuuuugie rękawiczki a'la Audrey Hepburn. Ewentualnie opcja "2 w 1", czyli w kościele sukienka z rękawkami, po czy na sali ściągasz górę "od dekoltu wzwyż" i balujesz w sukni z odsłoniętymi ramionami - jest to do rozważenia & realizacji?? No i - chcesz welon, czy nie?? Bo do tak ekstremalnie prostego fasonu aż prosi sie o dłuuuugi... leciutki i juz bez ozdóbek. I nie wiem czemu, zdjęcie sukni skojarzyło mi się ze ślubnym lookiem Mette-Marit norweskiej, choć ona miała chyba suknię uszytą z żorżety jedwabnej  :hmm:
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /