Autor Wątek: wymiary  (Przeczytany 930 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

golinda

• Gość
wymiary
« dnia: 25 Lis 2009, 10:51:37 »
kiedyś temat wymiarów poruszony był w kontekście usg 3D/4D

popatrzcie na to, bo to jest naprawdę ciekawe:

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

Odp: wymiary
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Lis 2009, 11:14:32 »
jak se na spokojnie obejrze to moze struny zrozumiem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj do strun mi szlo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

chocoladette

« Odpowiedź #2 dnia: 25 Lis 2009, 13:03:59 »
Zmeczylam sie po 5 minutach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Ale "plaszczak" jest niezły Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

effik

« Odpowiedź #3 dnia: 25 Lis 2009, 14:17:29 »
niezłe to...

mobka

« Odpowiedź #4 dnia: 25 Lis 2009, 15:46:45 »
Ja utknelam na 5minucie i 38 sek. Musze to obejrzec jak bede wypoczeta, bo cos kiepsko mi przyswajanie idzie dzis Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

annka-cygannka

« Odpowiedź #5 dnia: 27 Lis 2009, 11:45:04 »
zwierzatko_mojej_mamy mój mózg też na razie strun nie ogarnął Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a do strun nawet dałam radę. No cóż, nigdy nie byłam dobra z muzyki ...Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #6 dnia: 27 Lis 2009, 11:46:18 »
o cholera - ja chodzilam do szkoly muzycznej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj to powinnam byla ogarnac Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj