Sylwester 2009/2010

Zaczęty przez Zoska_Gruba, 24 Lis 2009, 14:18:38

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

malybob

#50
moonlight a daleko od Paryza jestes? Bo nazwa miejscowosci niewiele mi mowi  :hmm:
Moze zrobimy ministrefowego Sylwka?  :dance:

Dodany tekst: 30 Lis 2009, 23:53:55

wygooglalam.. blisko nie jest  :zly:

rubin04

#51
JA fanką sylwestra nigdy nie byłam - jeden z najlepszych sylwestrów to 2-osobowa impreza z wtedy nie meżem - było mnóstwo pysznego żarcia, załozyłam fajną kieckę no i było morze alkoholu.. A najfajniejsze było to że do łóżka miałam 2 kroki :)

Dodany tekst: 06 Gru 2009, 22:33:31

..a w tym roku to jeszcze nie wiem, bardziej myślę o wakacjach w lutym i karnawale na ktory załapię się na Teneryfie :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

ja jade ze znajomymi w gory corcia zostaje z dziadkami w sobote po nia sie maz wroci i bedziemy w gorach razem kilka dni

Anupka

My idziemy na 6-osobową domówkę. W Warszawie :jupi: :jupi: :jupi:
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

jestynka

Anupka będziesz w Warszawie :) fajnie byłoby spotkanie zorganizować :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

a my sie zastanawialismy nad sopotem, ale taka drozyzna, ze chyba w domu zostaniemy - kasy ni ma, a ceny jak za 2 tygodnie w egipcie ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

zwierzatko_mojej_mamy

doda no a jak ? :> pod mostem  ?  :mocking: :mocking:
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

nionczka

Ja jak co roku od lat juz chyba 16 spedze sylwestra w domu jak gdyby nic. Cos zjem, cos w pudle obejrze (raczej cos wlasnego niz programowego), poczytam i pojde spac. Gdyby nie to, ze fajerwerki spac nie daja poszlabym jeszcze przed polnoca.
Dla mnie sylwester, ktorego najlepiej wspominam to kiedy przygotowywalam sie do olimpiady z francuskiego i czytalam Germinal. I tak sobie myslalam, ze biedni ci gornicy nie maja ani serniczka ani makowca ani cieplej kapieli. A ja te przyjemnosci serwowalam sobie tak na zmiane: serniczek-makowiec-czytanie w wannie.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

justynaaaa2

nionczka zajrzałam na twojego bloga i się zszokowałam  ;) zanim przeczytałam tytuł "ciocia Małgosia" zobaczyłam zdjęcia i moja pierwsza myśl "ale nionczka zrobiła tajemnicę i nic nie powiedziała, że jest znów w ciąży" :D

nionczka

Cytat: justynaaaa2 w 14 Gru 2009, 21:35:53nionczka zajrzałam na twojego bloga i się zszokowałam   zanim przeczytałam tytuł "ciocia Małgosia" zobaczyłam zdjęcia i moja pierwsza myśl "ale nionczka zrobiła tajemnicę i nic nie powiedziała, że jest znów w ciąży"

No, na dodatek ciocia malgosia ma na sobie moje dzinsy ciazowe, moja bluzke i moje buty!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Lwica

a)Sylwester jak sylwester kolejna okazja do spotkania ze znajomymi do jakiejś tam zabawy. Ale już nie te czasy żeby jakieś bale , dyskoteki itp. Limit się wyczerpał hehe! Jedziemy na 5 dni w góry w okolice Kłodzka z 4 znajomych par (wszytskie z dziecmi 6 miesięcy, 11 miesięcy, 1,5 roku i 2 latka) ale jedziemy pooddychać świeżym powietrzem odpocząć (o ile dzieciaki dadzą) i ze zwględu na zimę i śnieg dla dzieci.

b) ten rok jak każdy udany a dlatego że mamy siebie, kochamy się, jesteśmy póki co zdrowi (poza małymi ustrojstwami)
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

malybob

Cytat: nionczka w 14 Gru 2009, 21:27:30
Ja jak co roku od lat juz chyba 16 spedze sylwestra w domu jak gdyby nic. Cos zjem, cos w pudle obejrze (raczej cos wlasnego niz programowego), poczytam i pojde spac. Gdyby nie to, ze fajerwerki spac nie daja poszlabym jeszcze przed polnoca.
Dla mnie sylwester, ktorego najlepiej wspominam to kiedy przygotowywalam sie do olimpiady z francuskiego i czytalam Germinal. I tak sobie myslalam, ze biedni ci gornicy nie maja ani serniczka ani makowca ani cieplej kapieli. A ja te przyjemnosci serwowalam sobie tak na zmiane: serniczek-makowiec-czytanie w wannie.

:D Do tej pory myslalam,ze tylko ja mialam takie pomysly jak nauka francuskiego  w Sylwka (stwierdzalam,ze bede robic to chcialabym robic potem caly rok ;) ). Natomiast nie wyobrazamsobie czytanie "Germinalu"i jednoczesne jedzenie. To jedyna ksiazka, przy ktorej chcialo mi sie doslownie wymiotowac.. (nie w sensie,ze nie doceniam,tylko te opisy rozszarpywanych ludzi..)

ishka82

#62
Ja myślałam, że w tym roku zostaniemy sobie grzecznie w domku i nawet nie będziemy się zastanawiać co z Sylwkiem, bo ja na imprezy teraz się średnio nadaję ;) A tu wyszło inaczej...mąż dostał zaproszenie na Sylwestra z pracy (pracuje w hurtowni, ale jej właścicielka jest też właścicielką restauracji i postanowiła w tym roku zaprosić pracowników) ;D No i chyba pójdziemy, najwyżej wyjdziemy niedługo po północy, jeśli będę zmęczona. Tylko, kurka wodna, w co ja siebie i ten mój kochany brzuch ubiorę ??? :mocking:

emcia

zapowiadało się miło, z winem w w nowym mieszkaniu
a teraz w najlepszym wypadku w sylwestra będzie przeprowadzka i malowanie w nowy rok

beznadzieja jednym słowem

zwierzatko_mojej_mamy

emcia no zglupialas?? pomysl ile osob by chcialo malowac wlasny kat w sylwestra :D poza tym wino malujac tez mozna pic :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

inkageo

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 15 Gru 2009, 14:07:35
emcia no zglupialas?? pomysl ile osob by chcialo malowac wlasny kat w sylwestra :D poza tym wino malujac tez mozna pic :D
A nawet trzeba :D
Imagine there is no hate

zwierzatko_mojej_mamy

A NAWET TRZEBA! :D tak jest - straszna gafe popelnilam :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

nionczka

Cytat: inkageo w 15 Gru 2009, 14:15:38Cytat: zwierzatko_mojej_mamy  Dzisiaj o 02:07:35
emcia no zglupialas?? pomysl ile osob by chcialo malowac wlasny kat w sylwestra Cheesy poza tym wino malujac tez mozna pic Cheesy
A nawet trzeba Cheesy
Pewnie wystarczy spojrzec na polskie ekipy remontowe. Bez paliwa nie daja rady.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

emcia

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 15 Gru 2009, 14:07:35
emcia no zglupialas?? pomysl ile osob by chcialo malowac wlasny kat w sylwestra :D poza tym wino malujac tez mozna pic :D

żeby tylko potem nie było trzeba malowania powtarzać ;)

salsa

no i idziemy na imprezę do kanjpy ze znajomymi z Warszawy, którzy z tęsknoty za Krakowem przybywają tu na sylwka włąsnie :D

bedzie fajnie
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

zuzia

a my pewnie w tym roku w domku zostaniemy.
Nie chcę Michała nikomu podrzucać. Nie lubię i już. przynajmniej na razie ;)
a tak serio - mama jedzie na wesele na 2 stycznia, pewnie pojadą 1 więc niech się wyśpi.

OlaFasola

My mam nadzieję, że sylwestra spędzimy w domu, bo już wisiało nade mną widmo świąt i sylwestra w uroczych progach wrocławskiego szpitala.


OlaFasola

Cytat: rilla w 17 Gru 2009, 15:49:53Ola tylko nic nie rob w domu na swieta!!!!
Nie mam  takich pomysłów, ja jestem już tak spanikowana, że prawie nie wstaję z łóżka. Tym bardziej, że jak tylko wstanę i znowu się kładę to brzuch twardnieje momentalnie.

magdalinska

u nas wyklarowało sie. impreza u nas, w sumie 8 osob. mam nadz ze w trakcie nie zaczne rodzic, bo kto mnie do szpitala zawiezie....  (moze sama dam rade ;) )