mój ślub - zdjęcia

Zaczęty przez temp_doda, 22 Wrz 2007, 00:54:04

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

temp_doda

Cześć dziewczyny!!
w końcu udało mi się stworzyć internetowy album ze zdjęciami z mojego ślubu. Chciałam Wam pokazać kilka fotek. Na tym forum nie udzielałam się specjalnie, troszkę więcej na gazetowym. Być może część z Was będzie chciała obejrzeć zdjęcia, zapraszam!

Mój ślub odbył się 30 czerwca 2007 roku w Gdańsku:)



Izaura

bardzo ładnie wyglądacie, jestem pod wrażeniem Twojej fryzury - jest SUPER!!!

Gratulacje i  życzę dużo szczęścia

Izaura

widzę że Ty też cierpisz na bezsenność... ;-)

według mnie wyglądasz w tej fryzurze rewelcyjnie, właśnie to "coś" podniesione z przodu wygląda świetnie :!:

Izaura

ja jeszcze długo przed - wychodzę za mąż za 9 miesięcy :)

a teraz siedzę w necie, bo mój M. jest na wieczorze kawalerskim swojego kumpla z pracy i jakos bez niego nie mogę już zasnąć, ...i do tego straszna zazdrośnica jestem

golinda

bardzo ładny bukiet!

tachogti

sliczne zdjecia!! Gratulacje :D
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

asik801

Super, gratulacje:) Wszystkiego najlepszego:)

mary

Gdańsk to miasto naszych zaręczyn, więc tym milej się oglądało Twoje zdjęcia. Gratulacje!

rilla

bardzo podoba mi się twój bukiet - jakie były w nim kwiaty?:)

goga

dodaa - jak to się stało że przeoczyłam Twoje zdjęcia ? :( :( ale w galerii ich chyba nie ma??

no sprawdziłam naszą galerię - nie ma >:( wrzucaj je!!!
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

goga

te właśnie obejrzałam :) ale mówię że masz je wrzucić do forumowej ślubnej galerii - się nie do końca jasno wyraziłam  >:(
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

mary

Doda się czai ;)
Zupełnie bez powodu!

mary

brakuje mi tu jeszcze chociaż krótkiej relacji ślubnej. Z innego wątku wiemy, że sama czytałaś czytanie podczas Mszy. A coś jeszcze nam zdradzisz?

Jak patrzę na te zdjęcie przy Sołdku to od razu mi się przypomina nasz pobyt nad morzem i zaręczyny (N. oświadczył się pod Złotą Bramą) :)

goga

Cytat: mary_popins w 31 Mar 2008, 21:48:19
Doda się czai ;)
Zupełnie bez powodu!

no właśnie - bo zdjęcia super!!! a mój czerwony cyc to chciałaś - a sama do galerii to co ;D ;D
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

goga

W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

mary


mary

martwi mnie trochę fakt, że padało. Będę miała ślub niemalże w tym samym dniu...

mary

a czerwiec to przecież najpiękniejszy miesiąc ;)
Doda, a jakąś fotkę z butami znajdziesz?

goga

Mary - ja miałam 16 czerwca - rano pokropiło a potem piękne słońce - ale przez tyle lat to się już klimat zmienił :)
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

mayagaramond

dodaa - pieknie!!!!!!! I pomyslec, ze taka sama wszystko bez forumek zorganizowalas i  dopasowalas!

Wszystkiego dobrego!!!!

mary - ja bym sie na Twoim miejscu nie przejmowala tym jaka byla pogoda rok temu czy kiedys tam. No i tak nic nie znaczy. My bralismy slub w sierpniu i bylo srednio-ladnie, bralibysmy w listopadzie mielibysmy slonce...
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

mary


mary

Doda, to póki co opisz jakie miałaś. Dla mnie to gorrrący temat ;)

mary

bardziej niż ja, bo ja nadal nie jestem do końca przekonana. Gdyby lało to takie pełne praktyczniejsze. No i pończoszki można założyć ;)

magdalinska

dodaa, zmiejsz w paincie, to powinno byc w kazdym kompie z windowsem :)
no i bardzo ladnie wygladalas, ładne zdjecia, no i lubie Gdansk :)

mary

no Doda, ciągle czekamy na więcej :)