Cienie pod oczami? co z tym zrobic????

Zaczęty przez malybob, 20 Lis 2009, 18:21:51

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

malybob

Jak w temacie - "od zawsze" mam problem w postaci upiornych cieni (nie ma wiekszego znaczenia czy sie wysypiam czy nie), pomaga tylko troche opalenizna, ale nie bede ganiac do solarium z tego podowu..  :crazy:

Po pierwsze - jestem noga w makijazu - kto mi poradzi jak to sprytnie zatuszowac?
Po drugie - czy sa na to jakies cudowne sposoby? Czy ktoras z Was probowala np. VICHY Aqualia Thermal Roll-on Yeux? Korci mnie,zeby przetestowac, ale wolalabym nie w ciemno.

mayagaramond

Cytat: malybob w 20 Lis 2009, 18:21:51
Jak w temacie - "od zawsze" mam problem w postaci upiornych cieni (nie ma wiekszego znaczenia czy sie wysypiam czy nie), pomaga tylko troche opalenizna, ale nie bede ganiac do solarium z tego podowu..  :crazy:

Po pierwsze - jestem noga w makijazu - kto mi poradzi jak to sprytnie zatuszowac?
Po drugie - czy sa na to jakies cudowne sposoby? Czy ktoras z Was probowala np. VICHY Aqualia Thermal Roll-on Yeux? Korci mnie,zeby przetestowac, ale wolalabym nie w ciemno.

hm, jesli jestes blondynka to te cienie moga calkiem ladnie wygladac :) Taki heroin-chic ;)

cieni raczej nie mam, wiec co do kremow to nie pomoge, ale jesli chodzi o korektory to albo YSL Touche Eclat albo tanszy korektor z Make up Cactory, ale nie wiem czy we Francji dostaniesz.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

mignon

Maya, przypomniałaś mi. Też problemów z cieniami nie mam, ale jak mnie babka kiedys malowała w sephorze (zupełnie awaryjnie), to właśnie mówiła, że uważa korektor YSL za jeden z najlepszych na rynku. Oczywiście co innego miała powiedzieć ;) Ale może coś w nim jest ;)

tachogti

malybob ja mam mordercze cienie i NIC na nie mi nie pomoglo, a jak naloze korektor to wyglada jakbym podbite oko zatuszowala, a z podkladem korekcyjnym bez cieni wygladam jak nie ja, moze warto sie z nimi pogodzic? :)
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

wrobelek0403

malybob - pokochac ;)

i witaj w klubie :beer:


a na powaznie - ja miałam korektor-rozswietlacz z sephory (light touch highlighter) w pedzelku o lekko zółtawym kolorze, niezle maskował, a kosztował tylko 60 zł, wiec przypuszczam ze YSL bedzie jeszcze lepszy :)

w sephorach jest tez "ponoc cudowny" specyfik na cienie pod oczami, niestety nie pamietam, jak sie nazywał :blush:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

konwalia

ja mam od zawsze, kryolan na slubie zatuszował, inne ciężko

suegro

Ja lubię korektor z art deco, mojej mamie dobrałam PUPĘ.
Czasami nakładam Dermacol, ale to rzadko, bo on jednak mocno wysusza.

Dobry jest jeszcze Biotherm - Forget It oraz Lancome -Flash Retouche.

Ja obecnie szukam jakiegoś dobrego korektora mineralnego i nie znalazłam.

Jak mi się przypomni to używam maski żelowej i robię okłady z schłodzonych torebek herbaty/ogórka.
Na mnie działa świeże powietrze.
Można jeszcze robić okłady z zimnego mleka, ale nie próbowałam.

Cytat: wrobelek0403 w 20 Lis 2009, 21:29:12

w sephorach jest tez "ponoc cudowny" specyfik na cienie pod oczami, niestety nie pamietam, jak sie nazywał :blush:

Pewnie Lineless cream Dr Brandta, bo go Madonna stosuje :D
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

malybob

Hmm, no to mam pytanie blondynki - jak sie te korektory naklada? Bo mnie nidy nie wychodzi.. Na czy pod poklad? W zaleznosci od koloru?
Pokochac cieni nie probowalam, za bardzo sie zloszcze patrzac w lustro ;)

suegro

"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

malybob ten korektor co miałam z sephory nakładało sie na skóre i na to juz NIE dawało sie podkładu. Tylko zacierało pedzelkiem granice miedzy podkładem a korektorem.

Ponoc zwykle podklady wysuszają i generalnie powinno sie ograniczac ich nakładanie pod oczy.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


konwalia

ja zawsze nakładam na podkład-wklepuję punktowo

mayagaramond

Cytat: wrobelek0403 w 20 Lis 2009, 22:51:28
malybob ten korektor co miałam z sephory nakładało sie na skóre i na to juz NIE dawało sie podkładu. Tylko zacierało pedzelkiem granice miedzy podkładem a korektorem.

tez tak robie, bo jak na korektor nalozysz podklad to szlag trafi cale rozswietlanie.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

jo_miekka

Ja mogę polecić jedynie fioletową bazę pod makijaż Kryolana.

magdarynka

#14
Mozna zastosowac peeleng chemiczny. Sa teraz na rynku peelengi zwalczajace cienie pod oczami. W poniedzialek zerkne ktore konkretnie bo teraz nie pamietam nazwy.

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

noki

ja stosuje touche eclat YSL, nie daje na to juz podkladu, puder jedynie i gotowe. Z "cudownych" sposobow podobno pomagaja oklady z ogorka albo herbaty - ja tam jednak wielkich zmian nie widze.

suegro

Można jeszcze sobie wstrzyknąć kwas hialuronowy :)

Za ok 1000 zł :D
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

malybob

je sie dentysty boje,  a Ty mi o zastrzykach pod oczy... ;)

zwierzatko_mojej_mamy

malybob oj tam - przy botoksie nie wierca  :mocking: :mocking:
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

inkageo

A może ten roll on garniera? Chyba właśnie dostał wyróżnienie kosmetyk roku Twojego Stylu:
http://www.zeberka.pl/art.php?id=2644

Ja też używam Touche Eclat YSL, ale efekt jest dobry tylko do godziny, później zbiera mi się w zmarszczkach mimicznych :( To już wolę cienie niż te rowy wypełnione jasnym kosmetykiem  :bad:
Imagine there is no hate

malybob

no wlasnie, ktos uzywal tego roll on?
A tym korektorem coraz bardziej kusicie..

malybob

#21
Melduje,ze wyprobowalam YSL. Faktycznie niezly, wszystkiego nie zamaskowal, no ale i tak ledwo sie rozpoznaje w lustrze ;) Dzieki Wiedzmy! Wasze zdrowie!

Dodany tekst: 06 Gru 2009, 14:27:01

I jeszcze dodam,ze polecam strone, z ktorej zamawialam (10 euro taniej niz w sklepach, wysylka do Europy za darmo): feelunique.com

salsa

malybob   mnie na cienie pomaga żel arnikowy zakupiony w aptece w czerwcu jak złamałam rękę - koleżanka rehabilitantka kazała mi tym smarować jak "rozćwiczała" rękę po tej szynie gipsowej - ale uzyła tego kilka razy i mi sie odechciało

potem przeczytałam na opakowaniu ze likwiduje sińce pod oczami i zaczęłam używać\
i rzeczywiście ten żel z moimi sińcami sobie poradził ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

malybob

O,prosze, nawt mialam kiedys w apteczce (tez na zlamanie ) i nawet nie przypuszczalam,ze moze miec takie szlachetne zastosowanie! Moze sie naucze wreszcie czytac ulotki ;)
dzieki i pifko

salsa

Cytat: malybob w 06 Gru 2009, 21:48:03
O,prosze, nawt mialam kiedys w apteczce (tez na zlamanie ) i nawet nie przypuszczalam,ze moze miec takie szlachetne zastosowanie! Moze sie naucze wreszcie czytac ulotki ;)
dzieki i pifko

alez porsze bardzo :D zwykły żel arnikowy

a i też piwko :)


btw-nie wiem jakiego rodzaju Ty masz since - jaj mam taką urodę oka, mam oko głęboko osadzone przez co sińce są wliczone na stałe w moją twarz

stosuję tez podkład w tym miejscu (na resztę twarzy używam puder bez podkładowy clinique, co mi skraca robienie mejkapu o dobre 5 minut )
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)