wyprawka dla magdalinskiej i jej Kubusia

Zaczęty przez magdalinska, 17 Lis 2009, 20:39:02

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

justynaaaa2

ishka82 bardzo ładne :) szkoda tylko, że ta żyrafa na komodzie ma samą głowę :D mogli dać po całości  ;)
będziecie z dzieciem w salonie czy to jest sypialnia  :hmm:

ishka82

justynaaaa2, to jest salon...mamy dwa pokoje, drugi wielkości dużej szafy i w nim się razem nie pomieścimy ;) Jak Niuśka podrośnie, to dostanie mały pokój, a my jesteśmy skazani na spanie w salonie ;D W "jej" pokoiku teraz mamy biurko z kompem i suszarnio-prasowalnię i wózek w nim stoi ;)

justynaaaa2

kumam :) w sumie fakt, nie ma wyjścia za bardzo ;) ale mebelki super  :thumbup:

ziuta

Wooow, ishka82, dzięki :):):)
Śliczne są! I znowu dylemat... Bo w międzyczasie (tzn. zanim udało mi się je zobaczyć) to nastawiłam się już na inne. I teraz znowu dylemat  :hmm: Ech... nic nowego ;)
Ale jeszcze raz wielkie dzięki za zdjęcia i  :beer: sokiem :)

feeling.good


Angie


ishka82

ziuta, a jakie masz jeszcze na myśli? Jak się cenowo przedstawiają ( o ile to dla Ciebie ważne ;) )?
Ale offtop zrobiłyśmy magdalinskiej :blush: Może wyniesiemy się z mebelkami na pokoje dziecinne lub gdzieś? :hmm:

ziuta

ishka82, decyzja zapadła (chyba) ;), nie będzie safari tylko wariant II - meble bartek klupsia. Żyrafa jest śliczna ale ten bartek jest w wersji biały-sosna, a że pokój niewielki i raczej ciemny to mam nadzieję, że taka kolorystyka mi go rozjaśni.
Ok, kończę śmiecić w wątku magdalinskiej :blush: przenoszę się na bardziej stosowne wątki z kolejnymi pytaniami :)