Sobieska walczy ;)

Zaczęty przez sobieska, 17 Lis 2009, 19:45:20

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sobieska

Do boju forumki!

moje trzecie i ostatnie podejscie... słowo walka coraz lepiej pasuje.. trzeci raz zaczynam ten wątek, dwie poprzednie litanie się skasowaly.. grrrr ale nie traktuję tego jako nomen omen= nie pokazuj się kobieto, walcz sama; tylko utwierdzam się, że sama jednak nie podołam:)

poprzednie bitwy były błahostkami.. sala- super, taką mam nadzieję;)- o tym pisałam w innym wątku, zespól- hmm, mam pewne obawy, bo pierwszy top zespół nas wystawił lekko- przez 2- 3 tyg dzwonilam i pisalam maile z prosba o umowe i mowiono mi, ze cos jest nie tak z kompem, ale mamy sie nie martwic, po czym dowiedzialam sie, ze jednak nie zbiorą kompletu muzykow, a ponoć byli przygotowani na wszystkie okolicznosci... ostatnim rzutem udało nam się zaklepać zwierzyniec- choć nie czuję się pewnie, bo to bardziej kapela rockowa, która częściej gra w lizard kingu, niż na weselach:D moze ktoś ich zna? :)
fotograf- piotr ulanowski, jest moja pierwsza linią wsparcia:), jeszcze nie polecam, bo nie sprawdziłam jeszcze na własnej skórze:)

no i suknia.... bitwę toczę pomału od kilku tygodni:)

st. patrick binefar- wybór nr 1 mój i mojej sukniowej pielgrzymki (mam, tata, siostra, opcjonalnie jeszcze psiapsióła :)) suknie z wcześniejszych kolekcji, ale cieszy mnie to, że raczej się nie minę w kościele z inną parą w takiej samej :)
jestem jednak nie do końca pewna, bo nadal jestem nią zaskoczona, kręcilam się trochę koło niej, ale szukałam czegoś "większego" a tutaj sukienka przyszła do mnie sama... stad moje zaskoczenie swoim wyglądem w niej i konsternacja, czy o takiej marzyłam...

pronovias marisa- odkrycie sprzed kilku dni, byłam na nie muślinowym sukienkom,ze względu na mała ilość materiału= widać każdą fałdke ciałka i podszewki, sądzę, że może mnie to drażnić, ale wyglądalam w niej naprawdę bdb, konsultantka dodała do niej pasek zdobiony klejnocikami i perełkami pod biust i wyglądała jeszcze piękniej

whiteone 411- super, ale zbyt podobna do sukni mojej siostry, która slubuje 3 mies przede mną :)

moje wybory internetowe, czyli nie mierzone... to:
st. patrick: prosa(wielkość, delikatność), prado (dekolt), portugal, enero (marszczenia)
rosa clara... wiem... ale byłabym zachwycona sukniami typu: 121 lusana, 147( naj naj naj), 149
amsale: reese (elizapj zachwyciła mnie swoją suknią;)) i inne z jej kolekcji: suknia z kieszeniami rewelacja dla mnie! :D
jose luis novias: moje marzenia od lat:)kolekcja 2010 mod. 3915, 3715, 4215, 5015

duuuużo tego, róznosci... taka jestem:D więc trudno mi znaleźć tę jedna jedyną... ( do wyszukania proponuje google grafika:))

poniżej ja... z przymiarek ( generalnie, calkiem fajna miałam figurkę w tych sukienkach... tutaj nie widać... uśmiecham sie częściej, niż na tych zdjęciach;P)
Buziolki


ps. szczerze mówiąc sama nie wiem jak macie mi pomoć :DDDD chyba muszę sobie pogadać :)

ps. coz za okropność, że nie można robić zdjęc?!! jak ja mam wybrać... wyobrażając sobie, że jestem piękna jak modelka, czy, że modelka jest piekna jak ja :D przeciez te zdjecia są kiepiskiej jakości i nic z nich zrobic nie można... nie rozumiem... może jakaś petycja...

zwierzatko_mojej_mamy

sobieska no to  :beer: :beer: na dobry poczatek, ze Ci i tym razem nie wykasowalo :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

zuzia

sobieska
:welcome:

a z sukni - z tych przedstawionych to 3 ale bez tego welonu.

wrobelek0403

sobieska czesc :D

z tych trzech to trzecia lub pierwsza (ale bez bolerka)

welon bym dała mgiełke do ziemi :)

a wklej chociaz zdjecia na modelkach tych pozostałych :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sobieska

no to ułatwiam sprawę i dorzucam zdjęcia:) modelkowe:)

zwierzatko_mojej_mamy

#5
no to ja mysle, ze MUSISZ je zmierzyc ;) bo sa piekne i oryginalne - a siedzac tu na forum juz ponad 2 lata to tych z pierwszego postu to widzialam duzo ;) a te - szczegolnie prado, 147 i 149 to chetnie zobacze na kims po raz pierwszy - takie swiezynki ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

rilla

a gdzi emozna przymierzyc te z jose louis i rosa clara? piekne sa!

sobieska

i tu jest problem... najblizsza rose clare znalazlam w berlinie... jose luis espana :) wiec kombinuje jak kon pod gore... przeklety internet... tak trzeba by wybierac z lokalnego rynku:) a tak.. same klopoty :DDDD

nionczka

Cytat: sobieska w 17 Lis 2009, 20:52:23
i tu jest problem... najblizsza rose clare znalazlam w berlinie... jose luis espana :) wiec kombinuje jak kon pod gore... przeklety internet... tak trzeba by wybierac z lokalnego rynku:) a tak.. same klopoty :DDDD

jejejej, a ja mam te kieckie 5 minut od domu :-)
A tak na serio, to tez mysle, ze jesli nie masz mozliwosci zakupu/przymiarek, lepiej wcale nie ogladaj tych niedostepnych. Mi swego zcasu bardzo spodobala sie taka jedna australisjka sukienka, ktora wygladala jak bandaz. Nie moglam jej sobie wybic z glowy.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

malybob

Z tych, ktore mierzylas - moim zdaniem pierwsza,ale mysle,ze mozesz jeszcze szukac. Bardziej bym Cie widziala w nie-rybce, w ktorejs z dalszych, niemierzonych propozycji.
powodzenia w przedslubnych bojach!

emcia

fajna ta "jestem prezentem"
;)

callja

Spośród tych mierzonych optuję za drugą - w pierwszej (nie obraź się, proszę!) brzydko sterczy Ci brzuszek :blush: Trzecia jakas taka... niekonkretna. I nieśmiało optuję, byś zamiast marzyc o niedostępnych w Polece sukienkach pomierzyła ich odpowiedniki, a przede wszystkim - MIERZYŁA ile się da !!! Wtedy będziesz wiedziała, czy sukienkowe marzenia mają mocną podstawę ;)

Powodzenia !!!
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

ewdomaga

a mi jakoś nie pasują do Ciebie suknie całe z koronek. bardziej bym Cię widziała w jednej z tych wklejonych niżej. a poza tym - ładna z Ciebie dziewczyna.

elve

sobieska mnie się najbardziej podobasz w nr2, choć ogólnie te sukienki są do siebie bardzo podobne

suknie rosa clara cudowne, może spróbuj poszukać odpowiedników dostępnych w naszych sklepach
tu dawno temu widziałam podobne (ale nie mam czasu przeglądnąć) http://www.lilea.com/contact

Lwica

Jak dla mnie to z mierzonych 2 a z modelkowych Jose Luis. Chociaż tak jak dziewczyny piszą mierz cykaj fotki i wrzucaj.
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

giga

Mnie podobasz się w tej drugiej, w tej pierwszej za bardzo uwydatnia się brzuszek.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

justynaaaa2

sobieska a ja cię ponamawiam na mierzenie muślinowych  ;) skoro piszesz, że pronovias marisa ci się podoba i dobrze w niej wyglądałaś to pomierz jeszcze inne w tym stylu, bo zapewniam cię, że marisa jest jedną z hmmm mniej wyględnych na człowieku  ;) też ją mierzyłam, mimo tego, że ładna to w porównaniu z innymi była daleko w tyle  ;)
mnie się te koronki jakoś nie widzą  :blush:

suegro

trzecia :)

Przypominasz mi jedną forumkę :)

:welcome:
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sobieska

#18
Kochane,

w pierwszej wersji watku mialam wyjasnic brzuszek;) wiec na nikogo sie nie obrazam, po prostu na tym zdjeciu jest jak jest... jednak w rzeczywsitosci figura byla naprawde superancka, talia osy etc., niestety zdjecie robione z dziwnej prespektywy no i wszystko wyglada gorzej- moze dlatego nie pozwalaja robic zdjec? ;) jak ją przymierzę jeszcze raz, to przyjrzę się sobie po kotlecie;) tj. pojde mierzyc po obiadku ;))))

co do ostatniej, to ma okropnie podpinany tren i bylam w okropnym stanie, wrzucilam bardziej ze wzgledu na welon- wiec odpada jako sukienka

czy ktoras z was wie, gdzie mozna pomierzyc sukienki podobne do tych modelkowych? warszawa, poznan, bydgoszcz- najwygodniej, ale niekoniecznie

ktore salony w wawie są godne uwagi? zaluje, ze mam  malo czasu na mierzenie... chyba sie umowie na jutro po robocie, ale bede sama... a to jednak nie jest fajne... najlepiej sie mierzy z mini pielgrzymka.. :) w sumie moj tata byl - co zaskakujace- najlepszym doradca:) niby nie chcial nic mowic, tylko dal znak to ta ;) ale podczas dyskusji, dal taka przemowe odnosnie wygladu mojego i mojej sis, ze hoho... ktora w ktorej sukni wygladala swiezo, szczuplo i wysoko i nawet o odcienich mowil.. :DDD kochane jedno z pierwszych slubnych zaskoczen! sadzilam, ze jak bede sama, to sie naspokojnie wslucham w to co sama czuje, ale brak obiektywnego (nie zazdrosnego) spojrzenia utrudnil sprawe...

dziekuje za dotychczasowe opinie :)

Dodany tekst: 19 Lis 2009, 18:59:04

a i co do fasonu- to z kim bym nie mierzyla i gdzie bym nie mierzyla, wbrew moim wyobrazeniom najlepiej wygladam w dzwonkach, rybkach i wyciagajacych, literka A wyglada duzo slabiej... choroba te zdjecia rzeczywiscie mieszaja w glowach...

co do rodzaju materialu, to w rzeczywstosci swietnie sie czuje i wedlug roznych opinii wygladam, w koronkach.. gladkie satynowe sa dla mnie nijakie, a nie znalzlam ciekawej - jak te rosy..

no nic musze jeszcze mierzyc i mierzyc.... chociaz to tez chyba miesza w glowie.. ach juz sama nie wiem... grrrrrrrrrrrrr

Dodany tekst: 19 Lis 2009, 19:31:19

suergo, uwielbiam twoje zdjecia:) poza tym, ze wygladals pieknie i masz wspaniale pogodnego przystjniaka to jeszcze muzyka z amelii, jest miodem na moje slubne potyczki :)

Dodany tekst: 19 Lis 2009, 19:34:20

nionczka, blagam cie napisz, ze je wszystkie widzialas i sa okrpne w rzeczywsitosci ;/ ....


dodam tylko, ze jestem drobna ciemno-oka i -wlosa kobietka, wzrost 169, moj facet ma 190 i ma misiowy brzuszek i niebieskie male oczka, wiec musze sie wyciagnac jakos :)

justynaaaa2

sobieska jeśli chodzi o kiecki rosa clara to z tego co wiem w polsce nigdzie ich nie ma :( swego czasu sprowadzał je salon mot a mot w wawie, ale się zamknął w tym roku i ma się przenosić do kraka, ale coś im się chyba opóźnia ;) tyle wiem :)

callja

Cytat: justynaaaa2 w 19 Lis 2009, 20:06:06sprowadzał je salon mot a mot w wawie

Mieli fatalne opinie... ponoć bałagan nieziemski, łamanie wszelkich istaleń terminów etc., a ceny bardzo wysokie.

Spróbuj pomierzyć sukienki z Classy, Agory, Herm's - ceny przyzwoite, a wybór spory. A nuż coś Cię zachwyci ??? Ładne fasony miewa też Julia Rosa - może nie to co rosaclara, ale nazwa podobna, to już coś ;)

I powiem Ci, że spsóbuj popstrykac sobei zdjęcia w sukienkach "gładkich" - koronki ładne, ale na Tobie jakoś... tak nie do końca "kompatybilnie".... ale to tylko moje skromne zdanie ;)
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

rubin04

Legalnie mozna chyba robic zdjecia w tym salonie co ma Demeriosa i La Sposa czy jakos tak.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

juliarosa to poznanska firma - prawie kupiłam ich kiecke. mają rozne modele i dopuszczają przerobki wg pomysłu klientek - ogolnie polecam

w salonie poznanskim mozna robic zdjecia do woli ;) w warszawie dostępne w Mistique na Nowolipkach

http://www.juliarosa.pl/

poza tym raul novias ma piekne proste fasony

http://www.twojesuknie.com.pl/pl/galeria/raul_novias

http://www.twojesuknie.com.pl/pl/galeria/cristyant_h

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

callja

#23
Cytat: wrobelek0403 w 19 Lis 2009, 20:56:35juliarosa to poznanska firma

Sliczne mają te sukienki :) wpadły mi w oko modele numer 836 i 911 - mają i żorżetkę, i koronkę, a są proste i nieprzekombinowane. Pędź do salonu i mierzyć, mierzyć !!!

Ślubujecie w Bydgoszczy, więc najblizszy salon masz w Toruniu = rzut beretem, ale może i w Wawce da się coś pomierzyć...
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

tachogti

sobieska ta rosa clara z kokardka jest piekna  :dreaming: i w ogole to witam Pania  :hello: narazie rzucilam okiem na Twoj watek bo czasu brak, ale wnet sie wen zaglebie tak mysle  :beer:
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P