Autor Wątek: Pierniczenie adwentowe :)  (Przeczytany 46351 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

effik

Odp: Pierniczenie adwentowe :)
« Odpowiedź #75 dnia: 24 Lis 2009, 19:43:46 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
effik w Szwecji Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

hmm kuzyn jest w Danii, może się kopsnie? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sonja

« Odpowiedź #76 dnia: 27 Lis 2009, 16:47:45 »
effik for ju zrobiłam foto (troszku ciemne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ):

effik

« Odpowiedź #77 dnia: 27 Lis 2009, 19:16:11 »
sonja zajebiaszcze zwierzaki  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
byłam w Ikei. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj, nie znalazłam ani zwierzaków, ani świątecznych foremek. ale D. kupił mi dziś w Lidlu zestaw 26 foremek  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i blaszkę na muffiny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
nareszcie kupił coś przydatnego  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

doda

« Odpowiedź #78 dnia: 27 Lis 2009, 19:23:33 »
D. kupił mi dziś w Lidlu zestaw 26 foremek  :Jupi: i blaszkę na muffiny aaaa
nareszcie kupił coś przydatnego  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

to piwko dla niego

sonja

« Odpowiedź #79 dnia: 27 Lis 2009, 19:27:13 »
effik a co to za foremki (znaczy jakie kształty?)

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #79 dnia: 27 Lis 2009, 19:27:13 »

effik

« Odpowiedź #80 dnia: 27 Lis 2009, 19:30:50 »
różne różniste Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj mikołaj, gwiazdki, choinki, serduszka, buty Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj, kółka, chmurki, księżyce...
renifera i pana ciastka nie ma, ale dokupię sobie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

konwalia

« Odpowiedź #81 dnia: 28 Lis 2009, 11:06:38 »
bozena.dp ja być może będę w tym tyg w Ikei to się rozejrzę. mąż nie znalazł, ale poprzednio też nie zauważył czegoś, co chciałam, a ja znalazłam, więc nie ufajmy mu zanadto Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
effik Twój mąż nie znalazł w ikei ?? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

effik

« Odpowiedź #82 dnia: 28 Lis 2009, 11:10:28 »
effik Twój mąż nie znalazł w ikei ?? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

niet Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale ja byłam wczoraj i też nie było Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zuzia

« Odpowiedź #83 dnia: 28 Lis 2009, 12:39:03 »
mój braciszek będzie w Ikei jakoś next week? sprawdzić/kupić komuś coś?

effik

« Odpowiedź #84 dnia: 28 Lis 2009, 17:31:20 »
Ja już mam. Ale wiem, że parę wiedźm tutaj chciało zwierzaki albo mikołaje...

chocoladette

« Odpowiedź #85 dnia: 28 Lis 2009, 18:18:28 »
zawsze mozna poszukac na allegro Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

effik

« Odpowiedź #86 dnia: 28 Lis 2009, 18:30:59 »
też Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
a tak w ogóle to na tortowni te najlepsze świąteczne są nadal niedostępne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

tachogti

« Odpowiedź #87 dnia: 29 Lis 2009, 21:52:02 »
No to ja mam wypierniczone Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

teraz przed swietami jeszcze piernik sonji i zurawinki  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

magoo

« Odpowiedź #88 dnia: 29 Lis 2009, 22:14:35 »
tachogti  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ile to pieklyscie?? ale wygladaja pieknie

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #89 dnia: 29 Lis 2009, 22:21:13 »
o w dupe jeza - jezozwierza !!!!!! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #89 dnia: 29 Lis 2009, 22:21:13 »

sonja

« Odpowiedź #90 dnia: 29 Lis 2009, 22:27:03 »
Tachogti, piękne  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

tachogti

« Odpowiedź #91 dnia: 29 Lis 2009, 22:28:36 »
magoo do 15.00 do 20.00 Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj polewam Wam pod ta zakonczona robote, z ciezkich robot jeszcze klejenie uszek i robienie bryndzykow Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sonja

« Odpowiedź #92 dnia: 29 Lis 2009, 22:31:34 »
tachogti co to są bryndzyki? Bo co to są uszka to wiem aż za dobrze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

magoo

« Odpowiedź #93 dnia: 29 Lis 2009, 22:32:15 »
tachogti co to są bryndzyki? Bo co to są uszka to wiem aż za dobrze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

tez nie wiem

tachogti

« Odpowiedź #94 dnia: 29 Lis 2009, 22:35:30 »
to takie buleczko- paszteciki z ciasta drozdzowego z nadzieniem z bryndzy, smietany i cebulki z opcjonalnym kminkiem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
je sie to u moich rodzicow w pierwsze swieto z barszczem zamiast obiadu, bo wszyscy jeszcze przezarci od Wigilii i wszyscy je uwielbiamy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sonja

« Odpowiedź #95 dnia: 29 Lis 2009, 22:37:56 »
tachogti a mogłabyś dokładniejszy przepis wrzucić do osobnego wątku? Bo brzmi świetnie!

tachogti

« Odpowiedź #96 dnia: 29 Lis 2009, 22:39:25 »
sonja wyciagne go jutro od Mamy i wrzuce owszem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

magoo

« Odpowiedź #97 dnia: 29 Lis 2009, 23:08:11 »
to takie buleczko- paszteciki z ciasta drozdzowego z nadzieniem z bryndzy, smietany i cebulki z opcjonalnym kminkiem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
je sie to u moich rodzicow w pierwsze swieto z barszczem zamiast obiadu, bo wszyscy jeszcze przezarci od Wigilii i wszyscy je uwielbiamy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mmm przez was jestem znowu glodna

Kasia

« Odpowiedź #98 dnia: 29 Lis 2009, 23:54:33 »
o w dupe jeza - jezozwierza !!!!!! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

co się dziwisz? dwa lata temu też taką ilość upierniczyłysmy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #99 dnia: 30 Lis 2009, 00:15:37 »
Kasia ale nie wiem, czy az tak zdobione byly Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj cholera, zeby mi tacho nie wjechala na ambicje przypadkiem i zebym sie w to nie wkrecila i w tym roku Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj