Autor Wątek: Pierniczenie adwentowe :)  (Przeczytany 46731 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

effik

Odp: Pierniczenie adwentowe :)
« Odpowiedź #100 dnia: 30 Lis 2009, 07:58:58 »
tacho no toś napierniczyła Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj kopsnij kilka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #101 dnia: 30 Lis 2009, 10:33:27 »
i zebym sie w to nie wkrecila i w tym roku LOL LOL

ja juz się wkrecam na odpowiednie obroty Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

justynaaaa2

« Odpowiedź #102 dnia: 30 Lis 2009, 11:06:56 »
tacho padłam jak zobaczyłam te zdjęcia  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jesteście niesamowite Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj piękne są  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...

magdalinska

« Odpowiedź #103 dnia: 30 Lis 2009, 11:22:19 »
tacho  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale są piekne  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj az sama mam ochote popierniczyc troche Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

tachogti

« Odpowiedź #104 dnia: 30 Lis 2009, 11:23:46 »
justyna, magdalinska  dzieki  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj najgorsze ze sa smaczne tez bardzo bardzo i trzeba je bedzie dobrze schowac zeby do swiat dotrzymaly Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #104 dnia: 30 Lis 2009, 11:23:46 »

zuzia

« Odpowiedź #105 dnia: 30 Lis 2009, 11:41:43 »
tachogti
wow! podziwiam!
ja w tym roku muszę K. zaangażować żeby móc ciastka piec. na co K. "to nie piecz, przecież nie musisz". "ale lubie i chce!"
się wykręcić próbował
a później będzie pożerał!  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

tachogti

« Odpowiedź #106 dnia: 30 Lis 2009, 11:47:37 »
zuzia nie daj sie!!! zaprzegnij Malza do roboty  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zuzia

« Odpowiedź #107 dnia: 30 Lis 2009, 11:48:12 »
zuzia nie daj sie!!! zaprzegnij Malza do roboty  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
zamierzam - musi sie Michałem zająć i koniec

Kasia

« Odpowiedź #108 dnia: 30 Lis 2009, 12:03:00 »
zamierzam - musi sie Michałem zająć i koniec

kurtka na wacie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj łaski nie robi!

zuzia

« Odpowiedź #109 dnia: 30 Lis 2009, 12:03:43 »
kurtka na wacie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj łaski nie robi!
nie, no łaski nie, ale wiadomo - facet - bęedzie kombinował jak się wykręcić

bozena.dp

« Odpowiedź #110 dnia: 30 Lis 2009, 15:20:21 »
tacho, pieknie, pieknie po prostu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  

a te pierniki sa raczej miekkie czy twarde? bo mam zamiar je upiec, ale nie w takich ilosciach (bede sie trzymac przepisu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj)

i ja tez chce takie ładne foremki  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
dzis kupialm jedne w tesco, ale takie mało swiateczne troche, a chce jeszcze choinki i takie tam....
« Ostatnia zmiana: 30 Lis 2009, 15:21:07 wysłana przez bozena.dp »

didi_loczek

« Odpowiedź #111 dnia: 30 Lis 2009, 15:36:12 »
tachogti pieeekne te ciastuszki, mniam!
ja tez bym popierniczyla ale teraz nie mam piekarnika, a w Wigilie to chyba juz za pozno bedzie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #112 dnia: 30 Lis 2009, 15:54:02 »
ale D. kupił mi dziś w Lidlu zestaw 26 foremek
u nas w lidlu tez sa jeszcze te foremki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj tym razem sie postarali i zatowarowali normalnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a nie skąpo jak zwykle

Dodany tekst: [time]pon 30 lis 2009 15:55:37 GMT-1[/time]
a te pierniki sa raczej miekkie czy twarde?
jak to te sonjowe, a tak wygladają, to twarde i takie kruche Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj pyszne!

Dodany tekst: 30 Lis 2009, 15:56:18
ale nie w takich ilosciach (bede sie trzymac przepisu wink
z przepuisu sonjowego wychodzą MEGA ilości Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 30 Lis 2009, 15:56:18 wysłana przez Kasia »

tachogti

« Odpowiedź #113 dnia: 30 Lis 2009, 15:57:30 »
bozenka one najpierw sa kruche a potem miekna Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

bozena.dp

« Odpowiedź #114 dnia: 30 Lis 2009, 15:59:32 »
bozenka one najpierw sa kruche a potem miekna Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

dzieki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
a trzymasz je w puszkach i sloikach, tak?

Dodany tekst: 30 Lis 2009, 16:00:37

u nas w lidlu tez sa jeszcze te foremki

a do kiedy ta oferta jest ważna?
« Ostatnia zmiana: 30 Lis 2009, 16:00:37 wysłana przez bozena.dp »

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #114 dnia: 30 Lis 2009, 15:59:32 »

wrobelek0403

« Odpowiedź #115 dnia: 30 Lis 2009, 16:06:05 »
nie, no łaski nie, ale wiadomo - facet - bęedzie kombinował jak się wykręcić

ja wiem, ze to nie na temat Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale sie zastanawiam, jak to jest mozliwe ze faceci sie "wykrecają" od zajmowania sie dzieciem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

brał  jakby nie patrzac czynny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj udział w produkcji, a teraz co - wsadzic do klateczki, zeby nie przeszkadzało???? a kiedy kobieta moze sie wykrecic??? czy sa jakies warunki ?? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

tachogti

« Odpowiedź #116 dnia: 30 Lis 2009, 16:20:56 »
bozenka w puszkach albo sloikach w kazdym razie zamkinietym i nie plastikowym Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #117 dnia: 30 Lis 2009, 16:28:28 »
a do kiedy ta oferta jest ważna?

cholera, nie wiem czy wczoraj się nie skończyła Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
w niedziele jeszcze te wszystkie formy były
dzisiaj jakies kosmetyki wellness chyba weszły

bozena.dp

« Odpowiedź #118 dnia: 30 Lis 2009, 17:42:00 »
poki co kupiłam takie, w teco
ale chce jeszcze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

kasiad

« Odpowiedź #119 dnia: 30 Lis 2009, 18:51:41 »
tacho ale cuda Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 30 Lis 2009, 18:56:40 wysłana przez kasiad »

mignon

• Gość
« Odpowiedź #120 dnia: 30 Lis 2009, 19:20:08 »
tacho, dopiero teraz mogłam obejrzec foty... i szacun ogromny  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sonja

« Odpowiedź #121 dnia: 01 Gru 2009, 13:56:59 »
Zobaczcie jakie tu są wyczesane foremki:

tachogti

« Odpowiedź #122 dnia: 01 Gru 2009, 15:55:31 »
sonja aa jakie cudne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ja chce Maxa i Moritza Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sonja

« Odpowiedź #123 dnia: 01 Gru 2009, 16:44:50 »
tachogti ja chcę połowę z tych foremek Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a myślałam, że wszystkie swoje foremkowe żądze już zaspokoiłam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

doda

« Odpowiedź #124 dnia: 01 Gru 2009, 21:07:27 »
tacho Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
boska jesteś! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj