Suknie Benjamin Roberts

Zaczęty przez aneczka001983, 21 Wrz 2007, 10:10:51

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

aneczka001983

Dziewczyny! Czy któraś z Was słyszała coś o sukniach tego brytyjskiego projektanta? A może któraś miała suknię tej firmy? Jak dla mnie sukienki są po prostu piękne... Marzenie! Nie wiecie gdzie można je kupić w Polsce? Znalazłam tylko informację, że wyłącznym przedstawicielem na Polskę jest firma Tylko Ona, a suknie można kupić w salonie MYSTIQUE w Warszawie. No i można, ale tylko kilka modeli...  :-( I akurat tych, które mnie interesują nie ma  :-( Może Wy macie jakieś inne info na temat tych sukienek...? Gdzie szukać?

Strona internetowa projektanta: www.benjaminroberts.co.uk

zuzia

myslę, że oni sprowadzili by ci sukienkę, ale musiałabyś być do niej przekonana i ją kupić.

sprawdź sobie allegro i innych serwisach - tam też są sukienki BR i możesz je od razu zobaczyć na PM.

aneczka001983

No właśnie jest tak jak mówisz - owszem, sprowadzą każdy model, ale musisz się zobowiązać do zakupu, już przy składaniu zamówienia wpłacasz zaliczkę. A wiesz jak to jest z sukniami ślubnymi - na modelce czy manekinie wygląda ślicznie, jesteś przekonana, że to właśnie suknia dla Ciebie, a potem ubierasz i okazuje się, że jednak coś nie gra. Przynajmniej ja tak miałam już kilka razy, że wyszukałam coś na necie, a potem przyjeżdżałam do salonu i było jedno wielkie rozczarowanie  :-( Dlatego ryzyka zamówienia sukienki bez jej przymierzenia na pewno nie podejmę. Chyba będę musiała obejść się smakiem   :-|

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

zuzia

najlepiej napisz do UK (adres na pewno jest na stronie) czy może ktoś jeszcze ma ich suknie. I tak jak napisałam wcześniej - przejrzys komisy i serwisy aukcyjne - może tam znajdziesz swoje sukienki i albo kupisz (w serwisie albo w salonie - na zamówienie) albo odpuścisz sobie bo to jednak nie to.

aneczka001983

A macie dziewczyny namiary na jakieś komisy czy serwisy z ogłoszeniami? Nigdy nie szukałam, bo chciałam nową suknię (dalej chcę), ale masz rację zuzia, że tam mogę poprzeglądać. Na Allegro szukałam - jest tylko ta jedna - dzięki zwierzątko, na dwukropku też tylko jedna  :-/


aneczka001983

Dzięki zuzia, zabieram się za poszukiwania ;-)
Swoją drogą, że też się uparłam akurat na suknie, których w Polsce nie ma...

zuzia

Cytat: "aneczka001983"Swoją drogą, że też się uparłam akurat na suknie, których w Polsce nie ma...

eeee... tam. Nigdy nie wiadomo. Popatrzysz, poszukasz, poprzymierzasz inne i moze ci sie odwidzi :)

aneczka001983

Heh, kłopot w tym, że ja już właściwie mam wybraną suknię. Kupioną bieliznę, wybrane buty, bukiet itd. W przyszłym miesiącu miałam zamawiać, święcie przekonana, że znalazłam najpiekniejszą suknię na świecie (cudowne uczucie)  ;-)  A potem nagle trzask - trafiłam na suknie Benjamin Roberts i już wiedziałam, że właśnie tego szukałam. Niestety jak przeglądam oferty w komisach to widzę, że są to w większości właśnie te sukienki dostępne w Polsce, więc tych które mi się podobają nie ma. A jak nawet znajdę to małe prawdopodobieństwo, że suknia ta będzie uszyta na 178cm wzrostu, bo tyle mam... Więc szanse niewielkie, ale przynajmniej będę miała pewność, że zrobiłam wszystko co w mojej mocy. No, to sobie pomarudziłam, od razu lepiej :-)

zuzia

Cytat: "aneczka001983"A jak nawet znajdę to małe prawdopodobieństwo, że suknia ta będzie uszyta na 178cm wzrostu, bo tyle mam...

akurat wyobrażenie sobie podczas przymierzania, że suknia bedzie dłuższa nie jest trudne (chodzi mi o zamówienie nowej - identycznej w salonie). A jeżeli już cię tak bardzo przypiliło to poszukaj ich w salonie w mieście do którego są tanie loty, wykup bilet wcześniej i leć. Co ci szkodzi? przynajmniej będziesz miała pewność, że wybrałaś dobrze. Chłopak mojej szwagierki właśnie wraca z WB. Za bilet kupiony tydzień wcześniej płaci 240 zł. Jak przyjeżdżał wcześniej - płacili ok 70 zł bo zdecydowali się ok 3 czy 4 tygodni przed wylotem. Są promocje, zniżki etc.

kar0la80

mnie tez bardzo sie podoba suknia 917 i wiem ze normalnie kosztuje 900 funtow, a w polsce ok 8tys wiec bardziej sie oplaca poleciec na jeden dzien do londynu poprzymierzac i wrocic :)

aneczka001983

Dzięki kar0la80 za info! Jestem na etapie wybijania sobie z głowy tych sukien, a informacja o cenie w granicach 8 tys. zł, względnie 1 tys funtów+przeloty jest na tym etapie całkiem pomocna  ;-) hehe

kar0la80

Ja za bardzo w tej chwili nie mam wyboru, :lol:  uparlam sie na jedna z tych sukienek i zadna inna mi sie nie podoba :-> mam o tyle korzystna sytuacje ze moja mama jest w londynie i i tak bym sie do niej wybierala :mrgreen:  ale na pewno poprzymierzam troche sukienek w polsce, bo zeby sie nie okazalo ze wygladam beznadziejnie w takim fasonie  ;-)

aneczka001983

Noo, mama w Londynie to komfortowa sytuacja :-) Też bym się upierała :-) A 917 jest naprawdę śliczna! Na allegro dziewczyny znalazły mi zakończoną aukcję modelu 902 - podobny typ - możesz sobie pooglądać jak wygląda na prawdziwej PM: http://www.allegro.pl/item228126804_suknia_slubna_benjamin_roberts_2007_roz_36.html

jo

ale szkoda, ze to nie model 904 chcesz kupic. Ja wlasnie tego poszukuje. i tez mam 178 wzrostu :)
Jakbys zmienila zdanie to 904 odkupie od Ciebie od reki!!!

A jak ktokolwiek zobaczy Benjamin Roberts 904 do kupienia w Pl czy na jakiejs aukcji to pliss dajce mi znac!!

zuzia

Cytat: "jo"A jak ktokolwiek zobaczy Benjamin Roberts 904 do kupienia w Pl czy na jakiejs aukcji to pliss dajce mi znac!!

no przecież jest w salonie ONA w Wawie.
www.slubne.pl

jo

Cytat: "zuzia"
Cytat: "jo"A jak ktokolwiek zobaczy Benjamin Roberts 904 do kupienia w Pl czy na jakiejs aukcji to pliss dajce mi znac!!

no przecież jest w salonie ONA w Wawie.
www.slubne.pl

no wiem , ze jest, przynajmniej na stronie, ale ja akurat jestem jeszcze dalej od Polski. Moze w grudniu uda mi sie zajrzec do wwy na przymiarke. Jakbym ja znalazla do kupienia z drugiej reki za nizsza cene to bym moze nawet zaryzykowala bez..