Córka Żona czy Matka co na pierwszym miejscu ??

Zaczęty przez boooa, 11 Lis 2009, 19:53:43

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

vobi

Cytat: olgaaa1 w 11 Maj 2011, 10:20:18No wiecie co  jestem psychologiem z zawodu, więc wiedziałabym gdyby to był pracoholizm

:rotfl:

olgaaa1

Podobno każdy psycholog jest popieprzony :)

szelma

Podobno na psychologię idą ludzie, którzy mają problemy i chcą sobie sami pomóc ;).

vobi

olgaaa1 sorki, mnie rozbawilo to "wiedzialabym ze to pracoholizm", bo zawsze slyszalam, ze jesli ktos cierpi na jakis nalog, to twierdzi ze bynajmniej. Ale psychologiem nie jestem i poza forum innego uswiadomionego nalogu nie mam, wiec temat to dla mnie raczej teoretyczny ;D

olgaaa1

Cytat: szelma w 11 Maj 2011, 09:49:55
Podobno na psychologię idą ludzie, którzy mają problemy i chcą sobie sami pomóc ;).
Na psychologię poszłam bo nie miałam pomyslu na siebie, a nie chciałam wybrać popularnej pedagogiki, resocjalizacji, po roku chciałam zrezygnować bo fakt same świry :D ale jakoś tak życie studenckie mi się spodobało :D poza tym taka popieprzona stałam się jak poszłam do pracy :D

OlaFasola

Cytat: wrobelek0403 w 11 Maj 2011, 10:04:22Cytat: szelma  Dzisiaj o 09:41:08
olgaaa1, kurczę, ale przecież Ty się zajedziesz. Zdrowy egoizm to coś co najmniej potrzebnego w życiu.

szelma, normalnie Ci z rana poleje beer beer

I ja też  :beer: :beer: :beer:

aniak1211

Cytat: wrobelek0403 w 11 Maj 2011, 08:22:43
sprecyzuje:

odpowiedz na pytanie kim jestem przede wszystkim - "ja-ja" nie uwazam za egoizm.
Ja zrozumialam, ze Ty zrozumialas ze olga jest egoista:D
Zle zrozumialam krotka piszac;) :D

ewelinkaa

ja uważam, że wszystkie są tak samo ważne i trzeba jakoś zegrac
carpe diem