Autor Wątek: Córka Żona czy Matka co na pierwszym miejscu ??  (Przeczytany 22762 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

Odp: Córka Żona czy Matka co na pierwszym miejscu ??
« Odpowiedź #100 dnia: 11 Maj 2011, 09:21:49 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
No wiecie co Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jestem psychologiem z zawodu, więc wiedziałabym gdyby to był pracoholizm Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
szewc bez butow chodzi ;P
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

vobi

• Gość
« Odpowiedź #101 dnia: 11 Maj 2011, 09:23:02 »
No wiecie co  jestem psychologiem z zawodu, więc wiedziałabym gdyby to był pracoholizm

olgaaa1

« Odpowiedź #102 dnia: 11 Maj 2011, 09:48:40 »
Podobno każdy psycholog jest popieprzony Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #102 dnia: 11 Maj 2011, 09:48:40 »

szelma

• Gość
« Odpowiedź #103 dnia: 11 Maj 2011, 09:49:55 »
Podobno na psychologię idą ludzie, którzy mają problemy i chcą sobie sami pomóc Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

vobi

• Gość
« Odpowiedź #104 dnia: 11 Maj 2011, 09:50:24 »
olgaaa1 sorki, mnie rozbawilo to "wiedzialabym ze to pracoholizm", bo zawsze slyszalam, ze jesli ktos cierpi na jakis nalog, to twierdzi ze bynajmniej. Ale psychologiem nie jestem i poza forum innego uswiadomionego nalogu nie mam, wiec temat to dla mnie raczej teoretyczny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #104 dnia: 11 Maj 2011, 09:50:24 »

olgaaa1

« Odpowiedź #105 dnia: 11 Maj 2011, 09:55:22 »
Podobno na psychologię idą ludzie, którzy mają problemy i chcą sobie sami pomóc Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.
Na psychologię poszłam bo nie miałam pomyslu na siebie, a nie chciałam wybrać popularnej pedagogiki, resocjalizacji, po roku chciałam zrezygnować bo fakt same świry Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale jakoś tak życie studenckie mi się spodobało Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj poza tym taka popieprzona stałam się jak poszłam do pracy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

OlaFasola

« Odpowiedź #106 dnia: 11 Maj 2011, 10:03:31 »
Cytat: szelma  Dzisiaj o 09:41:08
olgaaa1, kurczę, ale przecież Ty się zajedziesz. Zdrowy egoizm to coś co najmniej potrzebnego w życiu.

szelma, normalnie Ci z rana poleje beer beer

I ja też  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aniak1211

« Odpowiedź #107 dnia: 11 Maj 2011, 10:41:54 »
sprecyzuje:

odpowiedz na pytanie kim jestem przede wszystkim - "ja-ja" nie uwazam za egoizm.
Ja zrozumialam, ze Ty zrozumialas ze olga jest egoista:D
Zle zrozumialam krotka piszac;) Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj    Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kobiety i koty zawsze będą robić to,co chcą,a mężczyźni i ps

ewelinkaa

« Odpowiedź #108 dnia: 19 Kwi 2014, 17:56:44 »
ja uważam, że wszystkie są tak samo ważne i trzeba jakoś zegrac
carpe diem