Autor Wątek: Córka Żona czy Matka co na pierwszym miejscu ??  (Przeczytany 22763 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

boooa

Córka Żona czy Matka co na pierwszym miejscu ??
« dnia: 11 Lis 2009, 19:53:43 »
Witam,  jestem szczęśliwym mężem i ojcem  przypadkiem trafiłem na to forum troszkę poczytałem i zdziwiła mnie szczerość wypowiedzi (to sie czuje). Wszystko na + .
Pytanie do was dziewczyny, jak wy widzicie wasz związek jakie priorytety kto jest pierwszy czyli kim jesteś TY najpierw :  córką mamy,   żoną swego męża czy matką swego dziecka  jak to widzicie ??

nionczka

Odp: Córka Żona czy Matka co na pierwszym miejscu ??
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Lis 2009, 20:11:19 »
U mnie wyglada to tak:
1. matka mojego dziecka
2. zona mojego meza i corka mojej mamy (coraz bardziej zona niz córka, ale u nas tez jest spora odleglosc wiec i wiezy slabsze)
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #2 dnia: 11 Lis 2009, 20:12:44 »
Dziennikarz? Czy raczej piszesz jakąś pracę naukową? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Najpierw jestem ja-ja, później ja-żona Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Dziecka nie mam i mamy niestety już też..
W owczym pędzie giną owce
A ja schodzę na manowce

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #2 dnia: 11 Lis 2009, 20:12:44 »

nionczka

« Odpowiedź #3 dnia: 11 Lis 2009, 20:13:53 »
O Inka ma racje jeszcze gdzie tam ja-ja jestem, ale chyba raczej po matce ;-)

emcia

« Odpowiedź #4 dnia: 11 Lis 2009, 20:20:11 »
1. ja-ja
2. ja-córka
3. ja-żona (może się zmieni na 2, za krótko jestem żoną)

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #4 dnia: 11 Lis 2009, 20:20:11 »

kasiad

« Odpowiedź #5 dnia: 11 Lis 2009, 20:21:45 »
1. ja-ja
2. ja-matka
3. ja-żona
4. ja-córka

rubin04

« Odpowiedź #6 dnia: 11 Lis 2009, 20:27:59 »
1. ja - żona, a przede wszystkim przyjaciółka mojego męża
2. matka mojego synalka
3. ja-ja (bo czasami rezygnuję z siebie dla męza, dla synka)
4. córka mamy i taty

..najpierw jestem "żoną" a nie matką bo bez tej drugiej osoby nie miałabym synka, i za to zawsze będę wdzięczna M. że dzięki jego miłości jest nas troje. Poza tym mój synek pójdzie kiedyś własną drogą, a M. będzie (mam nadzieję) zawsze przy mnie.
« Ostatnia zmiana: 11 Lis 2009, 20:30:33 wysłana przez rubin04 »

niewiemjaka

« Odpowiedź #7 dnia: 11 Lis 2009, 20:31:55 »
boooa pierwsza wiadomosc i od razy z grubej rury  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

do tej pory było tak:
1. ja - żona
2. ja - córka

a teraz jest i wątpię żeby się zmieniło jakoś szybko:

1. ja - mama mojego Syna
2. ja - żona, przyjaciółka, połówka, kochanka mojego męża Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
3. ja - córka
Synu Wiktor ur.17.05.2009, 3580g, 58 cm, BRh+, Byk
Synu Franek ur.30.05.2014, 3460g, 58 cm, BRh-, Bliźnięta

inkageo

« Odpowiedź #8 dnia: 11 Lis 2009, 20:35:52 »
Rubin bardzo podoba mi się Twoje podejście  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

giga

« Odpowiedź #9 dnia: 11 Lis 2009, 20:42:43 »
2. matka mojego synalka
4. córka mamy i taty

..najpierw jestem "żoną" a nie matką bo bez tej drugiej osoby nie miałabym synka, i za to zawsze będę wdzięczna M. że dzięki jego miłości jest nas troje. Poza tym mój synek pójdzie kiedyś własną drogą, a M. będzie (mam nadzieję) zawsze przy mnie.
to jest recepta na udane małżeństwo..

malybob

« Odpowiedź #10 dnia: 11 Lis 2009, 20:43:13 »
Jeszcze bezdzietna, ale mam nadzieje,ze nawet jak bedzie dziecko, to podejscie mi sie nie zmieni tz. zgadzam sie z Rubin - najpierw zona, potem matka. Zdecydowanie pozniej corka.

justynaaaa2

« Odpowiedź #11 dnia: 11 Lis 2009, 20:45:25 »
rubin04 ja też ci poleję  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj choć nie mam na razie pojęcia jak to jest być matką ani nawet żoną Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
chciałabym wrócić do tego wątku np. za 2 lata i wtedy jestem ciekawa jak będę myśleć  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...

emcia

« Odpowiedź #12 dnia: 11 Lis 2009, 20:47:53 »
Rubin bardzo podoba mi się Twoje podejście  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
też mi się podoba, ale na razie tak nie mam

dragonfly

« Odpowiedź #13 dnia: 11 Lis 2009, 20:50:41 »
nic dodac nic ujac rubinku Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mam tak samo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

errata

« Odpowiedź #14 dnia: 11 Lis 2009, 21:51:21 »
nie mam dziecka, ale mam nadziej, że nic się nie zmieni, czyli będzie tak jak u Rubin Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #14 dnia: 11 Lis 2009, 21:51:21 »

noki

« Odpowiedź #15 dnia: 11 Lis 2009, 22:00:54 »
2. matka mojego synalka
4. córka mamy i taty

ot, co

nionczka

« Odpowiedź #16 dnia: 11 Lis 2009, 22:56:12 »
Ja chyba jestem zla zona... :-(

aja

« Odpowiedź #17 dnia: 11 Lis 2009, 23:19:08 »
1. mama naszego dziecka
2. i tu mam kłopot czy córka mamy czy żona męża
4.ja ja

dla mnie dziecko teraz jest najważniejsze - niestety ważniejsze od męża Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 11 Lis 2009, 23:23:44 wysłana przez aja »

Angie

« Odpowiedź #18 dnia: 12 Lis 2009, 00:31:15 »
Ja żona i ja matka chyba na pierwszym miejscu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie potrafię rozdzielić
i nie potrafię sobie wyobrazić życia bez Miłosza i Leny...
Dzieki Miłoszowi mam Lenę, więc nie może byc na drugim miejscu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Potem ja-ja, bo mimo iż oni są dla mnie najważniejsi, to chcę też siebie jakoś realizować Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Później córka, ale co najwyżej mamy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  taty niestety nie...
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mobka

« Odpowiedź #19 dnia: 12 Lis 2009, 07:42:59 »
Dzieci nie posiadam jeszcze, wiec punkt o dziecku pomine.

1. ja - zona
2. ja - ja
3. ja - corka

Miedzy miejscem pierwszym a drugim roznica jest minimalna, co prowadzi w moim przypadku czesto do roznych dylematow. Ale z drugiej strony skoro zwiazek jest partnerski, to licze na zrozumienie meza i biore jego uwagipod rozwage.
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szelma

• Gość
« Odpowiedź #20 dnia: 12 Lis 2009, 08:03:59 »
U mnie opcje tylko takie:
1. ja - ja
2. ja - żona
3. ja - córka mamy i taty Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Więcej opcji w planach nie ma.

konwalia

« Odpowiedź #21 dnia: 12 Lis 2009, 09:55:11 »
ja staram się mysleć najpierw o sobie, bo jak ja będę nieszczęśliwa, to ich też mogłabym takimi uczynić Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

a tak serio, to wszystko zależy od momentu zyciowego, nie mam jednej recepty, kto najważniejszy (dziecka zresztą też nie mamy jeszcze)

zosia2007

« Odpowiedź #22 dnia: 12 Lis 2009, 10:03:38 »
nie moge znalezc dobrego uporzdkowanie mnie jako zony, corki i matki, raz jest tak ze ja jako ja jestem na pierwszym miejscu, raz jestem zona a raz corka, wszystko zalezy od sytuacji. poza tym mamy z R zwiazek partnerski wiec raz on jest glowa, raz ja Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

matka jeszcze nie jestem, ale za chwile bede wiec wtedy dopisze
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

justynaaaa2

« Odpowiedź #23 dnia: 12 Lis 2009, 10:33:44 »
dla mnie dziecko teraz jest najważniejsze - niestety ważniejsze od męża Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
teraz tak sobie myślę, że może to też kwestia wieku w jakim jest dziecko  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj dopóki jest małe, niesamodzielne i rodzice są dla niego całym światem to w sumie jasne jest, że musimy się nim zająć i będzie dla nas najwazniejsze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ale potem gdy dorasta, ma swoje problemy, znajomych, rodzice przestają być dla niego najważniejsi to jest to chyba dobry moment na to, abyśmy i my się przestawili, zaczęli żyć też swoim życiem a nie tylko dziecka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ile jest takich sytuacji, że dziecko się wyprowadza i wtedy okazuje się że rodzice są dla siebie obcymi ludźmi, bo do tej pory wszystko kręciło się w okół dziecka a zapomnieli o sobie i zostaje pustka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

magdarynka

« Odpowiedź #24 dnia: 12 Lis 2009, 10:39:55 »
teraz tak sobie myślę, że może to też kwestia wieku w jakim jest dziecko  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj dopóki jest małe, niesamodzielne i rodzice są dla niego całym światem to w sumie jasne jest, że musimy się nim zająć i będzie dla nas najwazniejsze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ale potem gdy dorasta, ma swoje problemy, znajomych, rodzice przestają być dla niego najważniejsi to jest to chyba dobry moment na to, abyśmy i my się przestawili, zaczęli żyć też swoim życiem a nie tylko dziecka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ile jest takich sytuacji, że dziecko się wyprowadza i wtedy okazuje się że rodzice są dla siebie obcymi ludźmi, bo do tej pory wszystko kręciło się w okół dziecka a zapomnieli o sobie i zostaje pustka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Madrze mowisz justa  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj