Becikowe - wzór zaświadczenia

Zaczęty przez elve, 10 Lis 2009, 10:47:58

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

brawurka

marax ale wg tego co wkleiła elve to na razie nie ma problemu z obliczniem, byłam u pani wczoraj,odesłał mnie,bo mąż musiał przynieść zaśwadczenie z gopsu ze tam nie pobrał becikowego, dzis odesłała mnie bo nie mam zaswiadczenia,nie będe tam codziennie chodziła,bo babie sie nie chce sprawdzić wszystkiego,głupia jestem że dziś tam awantury nie zrobiłam

marax

Cytat: brawurka w 18 Lis 2009, 22:29:18
marax ale wg tego co wkleiła elve to na razie nie ma problemu z obliczniem, byłam u pani wczoraj,odesłał mnie,bo mąż musiał przynieść zaśwadczenie z gopsu ze tam nie pobrał becikowego, dzis odesłała mnie bo nie mam zaswiadczenia,nie będe tam codziennie chodziła,bo babie sie nie chce sprawdzić wszystkiego,głupia jestem że dziś tam awantury nie zrobiłam
jakas glupota u nas bylo to tak ze napisalam tylko oswiadczenie ze nigdzie indziej ja ani maz nie pobralismy swiadczenia i tyle.Przelali pieniadze w 10 dni .

brawurka

poczytałam komentarze pod artykułem i hmm moge jednak nie mieć racji

zuzia

Cytat: brawurka w 18 Lis 2009, 22:55:54
poczytałam komentarze pod artykułem i hmm moge jednak nie mieć racji
ale w tej kwestii wypowiadał się rzecznik ministerstwa zdrowia (organu wydającego rozporządzenie bodajże), że zaświadczenie w takim przypadku jak twój nie jest potrzebne
poza tym jest złota zasada - PRAWO NIE DZIAŁA WSTECZ

elve

zuzia autorem rozporządzenia jest ministerstwo pracy, o ile się nie mylę, minister zdrowia tylko interpretuje