Wyprzedaże

Zaczęty przez Kasia, 21 Wrz 2007, 09:19:34

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

mika

zuzia, gddzie w Wawie można obejrzeć suknie Aspera??
julka, jakiego jesteś wzrostu i jaki rozmiar nosisz??

julka

Cytat: "mika9983"julka, jakiego jesteś wzrostu i jaki rozmiar nosisz??
ok. 160 cm (słowo, dawno się nie mierzyłam, a z czasów szkolnych nie pamiętam  :mrgreen: , zmierzę się dzisiaj) a rozmiar to tak ok. 40 - zależy, jaka firma i model

zuzia

Cytat: "julka"a rozmiar to tak ok. 40 - zależy, jaka firma i model

i ty smiesz pisać o sobie, że jesteś gruba??? kobieto, łomem cie potraktuje to może się obudzisz!!!

[ Dodano: 26-09-2007, 14:48 ]
Cytat: "mika9983"zuzia, gddzie w Wawie można obejrzeć suknie Aspera??

Asperę ma Mariella, salon na Floriańskiej. Ja tam je oglądałam. Poza tym gdzieś tuż pod wawą też chyba je mają.

julka

Cytat: "zuzia"ty smiesz pisać o sobie, że jesteś gruba???

A nie jestem?  Ostatnio nabyłam dżinsy - i one w pasie mają rozmiar 31 (nie wiem, czy to cale, czy inne g..., ale kiedyś nosiłam 28 i np. moja mama nadal nosi 28  :-(  No i dżinsy w tym rozmiarze (i z tą długością) to pani w sklepie (wola park) miała 3 kolory do wyboru  :-?

zuzia

Cytat: "julka"Ostatnio nabyłam dżinsy - i one w pasie mają rozmiar 31

to wcale nie jest dużo. Ja mam coś w tej okolicy. Tylko, że ja ostatnio to w jeansy się w US zaopatruje i tam mam albo 11 albo 11/12.

julka

Cytat: "zuzia"11 albo 11/12.
To od razu inaczej brzmi niż 31  :-P

zuzia

Cytat: "julka"
Cytat: "zuzia"11 albo 11/12.
To od razu inaczej brzmi niż 31  :-P

to się przerzuć na amerykańską rozmiarówkę.
A siostra K. nosi rozmiar 0/2, a jak byla teraz w wawie to szukalyśmy dla niej jeansów - kupila w Tally Weijl rozmiar XXS. A je - za 5 osób. I gdzie tu sprawiedliwość?

mika

Cytat: "zuzia"A siostra K. nosi rozmiar 0/2, a jak byla teraz w wawie to szukalyśmy dla niej jeansów - kupila w Tally Weijl rozmiar XXS. A je - za 5 osób.

to mniej więcej jak ja jeszcze kilka lat temu... teraz już noszę trochę większy rozmiar  :mrgreen:

zuzia

mika9983,
chudizelcu jeden - nie drażnij lwa.....

mika

zuzia, ja już nie jestem takim chudzielcem jak kiedyś, dupska nabrałam :mrgreen:  ale w dzień ślubu sukienke dopięłam bez najmniejszego problemu mimo że dwa tygodnie wcześniej za nic suwak nie chciał się zapiąć do samej góry

zuzia

nam Pani fotograf opowiadała o pewnej parze, która umówiła sie z nią na plener po powrocie z podróży poślubnej i z pleneru nic nie wyszło bo PM się nie dopieła w sukni.

mika

zuzia, ja bym się pewnie też już nie dopięła więc mogę sobie tylko pooglądać zdjącia
ufff dobrze że plener miałam w dzień ślubu
ps widziałaś moje fotki i relacje??

julka

Cytat: "mika9983"to mniej więcej jak ja jeszcze kilka lat temu
mika, Ty i teraz jesteś chuda, oglądałam zdjęcia  :-D  Więc nie mów tu o dupsku, bo założę się, że nie masz na czym siedzieć  :mrgreen:

zuzia

Cytat: "mika9983"ps widziałaś moje fotki i relacje??

widziałam, widziałam. I dlatego z całą stanowczością nadal określam cie mianem chudzielca :)

mika

tak to już jest z kobietami że zawsze chciałyby wyglądać inaczej i ze mną też tak jest :-/

julka

Cytat: "mika9983"tak to już jest z kobietami że zawsze chciałyby wyglądać inaczej i ze mną też tak jest  

Mikuś, a Ty widzialaś swoje fotki? Może Ci okularków pożyczyć? Co Ty chcesz zmieniać?  :shock:

mika

Cytat: "julka"
Cytat: "mika9983"tak to już jest z kobietami że zawsze chciałyby wyglądać inaczej i ze mną też tak jest  

Mikuś, a Ty widzialaś swoje fotki? Może Ci okularków pożyczyć? Co Ty chcesz zmieniać?  :shock:

w fotkach absolutnie nic nie chce zmieniać bo są najpiękniejsze na świecie, natomiast w swoim ciele.... no cóż to i tamto bym zmieniła... np piersi :-?

trik26

Mnie też bardzo podobają się sukienki Asp[era w warszawie na ul. Floriańskiej jest salon, gdzie niektóre modele mają,ale nie mają tego który mi się tak podoba :-(

mika

trik26, a który to model... bo chce jeden z nich polecić mojej koleżance z która będę wybierać suknie i to moze akurat ten sam i jak go nie ma w marielli to kicha

zuzia

mika9983,
wejdź na www.mariella.pl - tam są wszystkie modele, które oni mają w salonie.

mika

no to właśnie oglądałam i tam jest niby ten model ale to jest katalog aspera i ciekawe czy mają wszystkie z tego katalogu

trik26

Wczoraj dzwowniłam do nich.
Mój model jest z 2007 r jest prosty i już go wycofali  :-?
Wkleiłam zdjęcie do wątku w którym proszę was o pomoc.

Pytałam pani jeszcze o dwa modele - proste powiedziała, że te które mają na stronie mają w sprzedaży (ale np ten o który ja pytałam z ich strony - obecnie go nie ma ktoś go kupił).
Pytałam również o cenę powiedziano mi ok. 2500zł.

[ Dodano: 26-09-2007, 16:18 ]
Z ich strony wybrałam dwa modele które bym chciała przymierzyć

mary

Moje drogie, skoro 500zl obniżki na wyprzedaży sukni pronovias to żadna wyprzedaż więc powiedzcie mi o ile mniej więcej powinna stanieć suknia? Zaraz będę przeliczać czy mi się podróż do Krakowa może opłacić :-P

inkageo

Ale chodzi o suknię, która jest w salonie do mierzenia, czy o nową, sprowadzaną na zamówienie?
Imagine there is no hate

mary

To na wyprzedaży można kupić wyłącznie takie mierzone wielokrotnie? Myślałam, że te z kolekcji 2007. Jestem kompletnie zielona w temacie sukni  :-/