Wyprzedaże

Zaczęty przez Kasia, 21 Wrz 2007, 09:19:34

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

zuzia,  na ebayu nowa mozesz miec pronoviasa za prawie polowe ceny, a na allegro zdarza sie nawet india czy rondalla za 1400 ;) uzyta oczywiscie - trzymam reke na pulsie - zasubkrybowalam sobie kategorie slub i codziennie mi przychodzi z 600 nowych aukcji za ostatnich 24 godzin ;) wiec mam juz kupe namiarow na suknie jakby co - ale czekam do pazdziernika z decyzja na nowa kolekcje ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

inkageo

Ja też chcę wybierać suknię  :cry:
Imagine there is no hate

zuzia

Cytat: "inkageo"Ja też chcę wybierać suknię  :cry:

i ja!

mika

a ja jutro mam runde po salonach z dwoma koleżankami które ślubują w przyszłym roku więc będę wybierać suknie!!! :mrgreen:  :mrgreen:

julka

Zuzia, inka - nie ma sprawy - ja zaczynam od stycznia (nie za późno?). Która chętne do pomocy?
:mrgreen:

inkageo

Lepiej od grudnia, mi suknia podrożała w okresie od grudnia do stycznia o 300 zł..
Imagine there is no hate

dagi

Cytat: "zwierzatko_mojej_mamy"mi babka zaproponowala rondalle za znizka 5% salonowa - czyli taka, ktora wszyscy przez kilka miesiecy mierza

No to rzeczywiście dziwne, bo ja tę zniżkę mam na nową, specjalnie zamawianą. Dopytywałam się specjalnie dwa razy, bo nie chę takiej przymierzanej setki razy.

Byłaś w salonie madonny w Warszawie?
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

zwierzatko_mojej_mamy

dagi81,  w Krakowie, a one tak mieszaja, ze juz nie wiem co mi chca sprzedawac - nowa, komisowa, salonowa.. ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

zuzia

Cytat: "julka"Zuzia, inka - nie ma sprawy - ja zaczynam od stycznia (nie za późno?). Która chętne do pomocy?
:mrgreen:

julka, ja bardzo chętnie. Tylko 20 albo 21 grudnia lece do teściów i wracam w połowie stycznia.
Kiedy masz swój wedding day? bo suwaczka nie ma a pamięc zawodna.
a i stanik też ci mogę polecić - wypróbowałam na sobie i jest ok.

julka

Cytat: "zuzia"Kiedy masz swój wedding day? bo suwaczka nie ma a pamięc zawodna.
Suwaczka nie ma, bo ja leniwy głąb komputerowy jestem  :mrgreen:
Kuźwa, dziś wieczorem zgwałcę chłopa i mi wstawi  :-P
12 kwietnia 2008, jeśli mnie pamięć nie myli. Mogę Cię (Was) odebrać z lotniska  :lol:
I na zakupy.
Cytat: "zuzia"a i stanik też ci mogę polecić - wypróbowałam na sobie i jest ok.
A Twój dekolt był ładny....

zuzia

Cytat: "julka"12 kwietnia 2008, jeśli mnie pamięć nie myli.

To styczeń to za późno. Salony licza tak 3 -4 miesiące na sukienkę a później to mogą nie dać gwarancji i będziesz się denerwować.
Możemy się wybrać w listopadzie i grudniu. Nowa kolekcja juz będzie. Ja jeszcze kilka dni mam urwanie głowy, później gości w sobotę, weekend na mazurach (6 października) i jakiś weekend w Krakowie w jeszcze nie ustalonym terminie. A tak to jestem wolna jak ptak - K. się ucieszy - nie będe mu marudzić, że w domku siedzi.

julka

Cytat: "zuzia"Możemy się wybrać w listopadzie i grudniu

Ja od 10 listopada mam wolne weekendy, bo w tygodniu to raczej nie dam rady. Co Ty na to?  :-D

zuzia

julka,
ok.
masz już coś upatrzonego? albo jakieś preferencje? np. kolor, koronki, satyna, cena?

mika

julka, zuzia, ja też chętna do pomocy!!!

zuzia

Cytat: "mika9983"julka, zuzia, ja też chętna do pomocy!!!

no to się we trzy wybierzemy.

mika

julka, jesteś już na coś zdecydowana, tzn. masz już upatrzoną jakąś suknie albo fason??

julka

Zuzia, mika - dzięki za gotowość pomocy :)
Jak mnie dziś postraszyłyście, to zaczęłam gorliwiej oglądać kiecki, ale nadal nie jestem przekonan  :-/
Kiedyś myślałam o takim "bezpiecznym" fasonie, coś w stylu Twinnie (nie wkleję linka do zdjęć, bo nadal nie umiem  :oops:  poprawię się, obiecuję), ale po przyjrzeniu się Waszym kieckom, nabieram chęci na coś bardziej wyciętego i z dekoltem, tylko, że z moją figurką filigranowej słonicy, to będzie cięzko coś dobrać. No i biorąc pod uwagę mój imponujący wzrost...  ;-)

zuzia

Cytat: "julka"Zuzia, mika - dzięki za gotowość pomocy :)
Jak mnie dziś postraszyłyście, to zaczęłam gorliwiej oglądać kiecki, ale nadal nie jestem przekonan  :-/
Kiedyś myślałam o takim "bezpiecznym" fasonie, coś w stylu Twinnie (nie wkleję linka do zdjęć, bo nadal nie umiem  :oops:  poprawię się, obiecuję), ale po przyjrzeniu się Waszym kieckom, nabieram chęci na coś bardziej wyciętego i z dekoltem, tylko, że z moją figurką filigranowej słonicy, to będzie cięzko coś dobrać. No i biorąc pod uwagę mój imponujący wzrost...  ;-)

1. wybierz takie sukienki jakie ci się podobają. Możesz tu wkleić np. nazwy modeli - poszukamy.
2. Twinnie miała sliczną sukienkę. Jeżeli taka ci się podoba - super, znajdziemy taką. Jezeli jednak decydujesz się na nią tylko dlatego, że jest to model bezpieczny - szukamy dalej.
3. nie bój się - nie będziemy cie wciskać na siłę w rybki czy inne tego typu kiecki. Ja też nie mam idealnej figury a kiecka wyciągnęła to co mam najlepszego.
4. głowa do góry. A kiecek szukaj bo na kwiecień jak chcesz nową to czas zaczynać powoli.

julka

Zuzia, niepoprawna optymistka z Ciebie.  ;-)
Ale to dobrze, ktoś taki bardzo by mi się przydał w zakupach, bo ja widzę tylko negatywy.
A sukienka Twinnie strasznie mi się podobała, tylko nie wiem, jak bym w niej wyglądała :mrgreen:

zuzia


julka

Zuzia, ładne, ale gdzie ja znajdę stanik do tego?  :-P

Kasia

ta sukienka bardzo dobrze trzyma biust
w tej sukience nie robi się dekolt
przyjżyj się dobrze nad piersiami sukienka się zwęża i trzyma biust na miejscu
stanik to chyba każdy bez ramiączek będzie pasował bo sukienka do tych "niskich" niue należy

zuzia


mika

dokłąadnie tak jak napisała Kasia,

zuzia

Cytat: "julka"Zuzia, ładne, ale gdzie ja znajdę stanik do tego?  :-P

znajdziemy sukienkę to stanik też się znajdzie!