wyprawka dla malucha - koszty

Zaczęty przez zosia2007, 06 Lis 2009, 13:40:43

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

fasolka1980

asia - ja mam komode z przewijakiem i powiem Ci szczerze ze nie wyobrazam sobie przewijania młodego na łóżku  przez dłuższy czas.Po tygodniu u babci boli mnie tak masakrycznie kręgosłup, ze pewnie gdybym miala tak na codzien, to plecy by mi na amen wysiadły!
Ja jestem za przewijakiem, chocby takim na łózeczko

zuzia

Cytat: asia407 w 12 Lis 2009, 10:14:10Zastanawiam sie tez nad przydatnoscia przewijaka na komodzie. Kupowac czy lepiej nie? Nie mam pewnosci czy sie przyda, bo pewnie i tak na poczatku bede przewijac u nas w sypialni na lozku, a w ciagu dnia nie bedzie mi sie chcialo latac za kazdym razem na gore do jej sypialni. Ale z drugiej strony moje plecy... No i boje sie,ze mi mloda z tego przewijaka spadnie   Czy faktycznie uzywalyscie przewijakow?
ja nie używałam. Mój post na ten temat jest ciut wyżej. ale coś na łózko musisz mieć - jakiś taki przenośny przewijak (są takie jakby ceratki materiałowe) bo inaczej to może być niebezpiecznie :D

Kasia

my wanienke stawiamy na pralce :)

na stojak miejsca brak :D

zuzia

Kasia
widziałaś, że ten zestaw pieluch co ci kupiłam to w tesco jest teraz za 99 zł? :padam:

Kasia

niexle :padam:

w carrefourze ten karton (co kiedyś za 75zł) 132szt kosztuje ok 89zł

kasiad

Cytat: asia407 w 12 Lis 2009, 10:14:10

Zastanawiam sie tez nad przydatnoscia przewijaka na komodzie. Kupowac czy lepiej nie? Nie mam pewnosci czy sie przyda, bo pewnie i tak na poczatku bede przewijac u nas w sypialni na lozku, a w ciagu dnia nie bedzie mi sie chcialo latac za kazdym razem na gore do jej sypialni. Ale z drugiej strony moje plecy... No i boje sie,ze mi mloda z tego przewijaka spadnie :padam:  Czy faktycznie uzywalyscie przewijakow?

ja używam do tej pory  ;)
tylko teraz stawiam go na podłodze bo mi dzieć z niego schodzi :D
wcześniej każde zmienianie pieluchy, ubieranie, przebieranie odbywało się tylko na przewijaku  ;)

teraz jak Olek jest starszy łatwiej jest Go ubierać trzymając Go na kolanach  ;)

Kasia

ja sie przyzwyczaiłam z prezewijaka i korzystam do tej pory (ja mam takie na łóżeczko, myslę że taki nakomodowy jest jeszcze wygodniejszy :)  )

kasiad

#107
Cytat: fasolka1980 w 12 Lis 2009, 10:24:47

Ja jestem za przewijakiem, chocby takim na łózeczko

potwierdzam :)
my mamy taki zwykły kupiony za 50 zł i sprawdza się super  ;)

Angie

Ja też korzystam z przewijaka na łóżeczko, tani i dobry,
nie boli mnie kregosłup ;D  tylko Lena powoli jest na niego za długa ;D

stojak na wanienkę też mam. U nas sie sprawdza :) 

nionczka

Ja nie wyobrazam sobie przewijania na lozku. Starsznie nie lubie schylania sie. WOle wspinac sie na palce niz schylac. My mamy szafko-wanno-przewijak (drogie, ale u nas nie bylo innego wyjscia) i korzystamy ze wszystkiego. Nie chcialabym nie miec na stale ajkiegos pzrewijaka na normalnej wysokosci.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

jestynka

ja najbardziej lubię przewijać na podłodze ;D gdy Filip był mniejszy przewijaliśmy na łóżku.
stojak pod wanienkę jest wygodny, ale dla osób do 180 cm. Mój mąz jest wysoki i nie był wygodny dla niego ten stojak.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rubin04

#111
Cytat: asia407 w 12 Lis 2009, 10:14:10Stojaka na wanienke nie mam. Konieczne to?
ja ze wzgl. na małe mieszkanie nie chciałam kolejnego grata ale chciałam coś na czym mogła by stać wanienka, tak by była wyżej, na wannie i..mój M. wykonał nakładkę na wannę własnej konstrukcji i jest suuuper!
Tak że wanienka jest wyzej, schylac się nie muszę (choc to i tak M. kąpie małego) ale powoli juz przestaje byc przydatne bo Pawełek strasznie się chlapie w wanience - taka fajna zabawa..

Jak na mój gust to nie kupuj.

Ale przewijak polecam - mi sie bardzo przydaje, zwłaszcza jak Pawełek przy przewijaniu sie posika :)
Kosztował 50 zł, pasuje idealnie wymiarem na komodę z szufladami z IKEI co mieliśmy wczesniej - wiec w szufladzie mam pieluchy i inne gadżety Pawełka i bardzo to funkcjonalne i estetyczne :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

kasiad

Cytat: jestynka w 12 Lis 2009, 12:53:37
ja najbardziej lubię przewijać na podłodze ;D

ja teraz już tylko tak przewijam ;D
kładę przewijak na podłodze, bo jak kładłam na łóżeczku, to Olek w sekundę z pleców przewracał się na brzuch i istniała groźba, ze wpadnie do łóżeczka ;D
a ze mamy opuszczone na niższy poziom upadek z pół metra byłby groźny ;D

teraz przewijak leży na ziemi, Olek przy zmienianiu pieluchy w mig przewraca się na brzuch i nawet z niego schodzi ;D

asia407

Dzieki wielkie za rady  :daisy:

Stojaka wanienkowego kupowac nie bedziemy, zastanowie sie jeszcze nad przewijakiem. W sumie komoda z i bez zbytnio cena sie nie rozni. Meble beda z Ikei.

Jeszcze raz dzieki.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

 a propo cen ciuszków
http://allegro.pl/item812101753_babygap_z_pieskiem_i_keszonka_0_3_miesiace.html
http://allegro.pl/item810116090_zestaw_body_pajace_firmy_cherokee_rozmiar_62.html
http://allegro.pl/item811269376_bluzka_spodnie_ogrodniczki_komplet.html
http://allegro.pl/item808749934_mothercare_3_nowe_pajacyki_roz_3_do_6_miesiecy.html


na szybko znalezione przy okazji poszukiwań czegoś dla Michala:) ja w taki sposób kompletowałam wyprawkę :)
niewysokie ceny :)
te akurat sa z Warszawy
ale takie aukvje mozna wyszukac w każdym miescie :)
a można znaleźć jeszcze taniej :)


rilla

#115
Kasiu ale 8+8 (przesylka)= 16 zł czyli jak pajac w sklepie, a paliwo zeby podjechac i odebrac jedna rzecz tez kostzuje:/ a pajace tyle samo w tesco kosztuja...

Dodany tekst: 12 Lis 2009, 15:19:59

Kasiu ale 8+8 (przesylka)= 16 zł czyli jak pajac w sklepie, a paliwo zeby podjechac i odebrac jedna rzecz tez kostzuje:/ a pajace tyle samo w tesco kosztuja...

rubin04

Zgadzam sie z Rillą - 35 zł za 3 szt bodziakó to przesada - w TESCO za taką cenę można mieć zestaw  chyba 7 szt :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

#117
Cytat: rubin04 w 12 Lis 2009, 15:31:13
Zgadzam sie z Rillą - 35 zł za 3 szt bodziakó to przesada - w TESCO za taką cenę można mieć zestaw  chyba 7 szt :)

ale tam są 3 bodziaki + 3 pajace :)
pisałam że znalezione na szybko i że taniej tez można :)
a w tesco ostatnio ceny podskoczyły :( minimalnie ale jednak :hmm:



Dodany tekst: czw 12 lis 2009 15:34:58 GMT-1

Cytat: rilla w 12 Lis 2009, 15:19:55Kasiu ale 8+8 (przesylka)= 16 zł czyli jak pajac w sklepie, a paliwo zeby podjechac i odebrac jedna rzecz tez kostzuje:/ a pajace tyle samo w tesco kosztuja...
ja szukam jak najblizej domu i przy okazji podjeżdzałam ja albo mój D.
zawsze najpierw się pytam jaka dzielnica :)
kilka rzeczy na Bemowie utrafilam :)


z innego miasta w ogóle nie szukam

rubin04

a.. rzeczywiscie :) to juz lepiej :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

Cytat: rubin04 w 12 Lis 2009, 15:36:14
a.. rzeczywiscie :) to juz lepiej :)
no! :)

ja szukam jeszcze lepszych okazji a te tak wrzucilam poglądowo :)
bo można trafic i pajace welurowe i po 5zl


zobaczcie same :) bluza NOWA ze ciutkę ponad 3zł :) aukcja już zakonczona :)
http://allegro.pl/item803268111_nowa_bluza_chlopieca_roz_68.html

nionczka

Ja kupuje body biale w Primarku, 5 sztuk za 3,50. kolorowe 7 sztuk za 6,50. Pizamki bawleniane 3 sztuki za 7,50 €. Wydaje mi sie to strasznie tanie. Na dodatek jakosc jest super.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zuzia

Cytat: nionczka w 12 Lis 2009, 15:40:15
Ja kupuje body biale w Primarku, 5 sztuk za 3,50. kolorowe 7 sztuk za 6,50. Pizamki bawleniane 3 sztuki za 7,50 €. Wydaje mi sie to strasznie tanie. Na dodatek jakosc jest super.
to przywieź trochę takich większych :D tzn. większych niż na 6 miesięcy bo przecież Irene to dużo starsza od Michała jest :)

nionczka

#122
Cytat: zuzia w 12 Lis 2009, 15:56:57
to przywieź trochę takich większych :D tzn. większych niż na 6 miesięcy bo przecież Irene to dużo starsza od Michała jest :)

Nawet myslalam, zeby Wam przywiezc, ale my sami sie nie zapakujemy :-(
Ale rozmiarówke to dosc zawyzona maja.

Dodany tekst: 12 Lis 2009, 16:02:43

Wlasnie zajrzalam na allegro. Nie wiem ile one u zrodel kosztuja (w Irlandii np), ale w Hiszpanii wychodza podobnie jak na allegro.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zuzia

Cytat: nionczka w 12 Lis 2009, 16:01:09
Nawet myslalam, zeby Wam przywiezc, ale my sami sie nie zapakujemy :-(
Ale rozmiarówke to dosc zawyzona maja.

Dodany tekst: 12 Lis 2009, 16:02:43

Wlasnie zajrzalam na allegro. Nie wiem ile one u zrodel kosztuja (w Irlandii np), ale w Hiszpanii wychodza podobnie jak na allegro.
:beer:

zosia2007