Mały niejadek :(

Zaczęty przez abkasia, 01 Lis 2009, 11:47:24

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ddu

mi się wydaje, że on całkiem dużo je ;)

H. długo nie chciała nic jeść (prócz mleka), a teraz jest chyba największym strefowym łakomczuchem :)

olgaaa1

Noelka, ja też się martwiłam, że moja nie je tego co dzieci w jej wielu. Jak czytałam przykładowe menu, albo tekst że roczniak to już kanapki z chleba razowego, to się za głowę łapałam. Teraz ma 3 lata i nadal ma swoje upodobania, w domu z warzyw je tylko ogórka :) Oczywiście przemycam jej w zupach. Natomiast o dziwo w przedszkolu zjada wszystko, prócz naleśników i pierogów, bo to jedyne dziecko na świecie, które słodyczy nie lubi :) Wyrośnie nie martw się, ważne, ze je

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: olgaaa1 w 13 Mar 2014, 13:22:32Natomiast o dziwo w przedszkolu zjada wszystko
normalka ;) witam w klubie ;) jak sie dowiedzialam, ze dziecko jada kanapki sam w calosci, z szynka i ogorkiem, nie rozbierajac jej na czesci pierwsze w celu zjedzenia ogorka i dziubniecia wnetrza chleba to oniemialam ;) raz przyszlam po niego jak zjadal DRUGI! obiad jakiegos dziecka, ktore nie przyszlo - schabowy z kapusta na cieplo, w domu to by powiedzial "fuj, fuj" i uciekl do drugiego pokoju lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

kotabma

Cytat: olgaaa1 w 13 Mar 2014, 13:22:32Natomiast o dziwo w przedszkolu zjada wszystko,
tez to znam :D
Zosia jako roczniak prawie nic nie jadla, a jesli juz cos raczyla zjesc to musialy to byc kawalki - kawalek ziemniaka, kawalek marchewki itp
Z kolei Marta uwielbia papki. do dzis jej rozdrabniam blenderem jedzenie choc juz od tygodnia lapie o co chodzi w jedzeniu kawalkow
kazde dziecko jest inne - po prostu
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login