co to za sukienki?

Zaczęty przez elizapj, 21 Wrz 2007, 00:56:04

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

elizapj

Dziewczyny, bylam dzis w 2 salonach i przymierzalam kilka sukienek. Panie w obu zapisaly mi nazwy tych,  w kt najbardziej sie sobie podobalam.
tworze sobie folder przymierzanych i potem sie im przygladam (oczywiscie na modelkach), a takie katalogowanie pomaga  w dochodzeniu do tego co mi sie podoba naprawde, a co na chwile...
zasiadlam teraz do wyszukania zanotowanych kiecek...i poza 1 nie odnajduje fotek zadnej!!!
moze, ktoras z Was je kojarzy i mi podejsle fotki. bede wielce wdzieczna. niestety panie mi zanotowaly same nazwy modeli, bez firm, ale podaje w jakich salonach, moze akurat przymierzalyscie to samo:)?
salon madonna: Angel, Bride, Venus
salon Cymbeline/Katrin:Betty, Ava

wydawalo mi sie ze te z Madonny musza byc albo pronovias, albo san patrick, albo Sposa, albo WhiteOne...ale zadnych o w/w nazwach w tych firmach nie znajduje

wydawalo mi sie tez ze w Katrin powiedziano mi ze obie sa Maggie Sortero...ale Ava u Sortero wyglada zupelnei inaczej niz ta, kt przymierzalam :-/

errata, juz wiem ze te z Katrin to byly Maggio Ramatti, nie Maggie Sortero...bo model Betty odnalazlam...ale Ava nadal nie:( reszty tez nie..
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login