R jak Remont i Regał

Zaczęty przez ddu, 23 Paź 2009, 15:35:47

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ddu

#75
sweede- nie mam pojęcia, w jakimś tanim sklepie.....

a teraz szafa na gramofon. trochę się wkurzam, że taka wielka. mieści się gramofon, mikser, wzmacniacz i jest miejsce na cd - musimy dokupić.
robił dla mnie ten chłopak, kt. projekt regału tak się nam wszystkim nie podobał :)

Dodany tekst: 02 Gru 2009, 12:59:12

a teraz mikrołazienka.zależało mi, żeby nic nie stało na podłodze, bo w tych miniprzestrzniach zbiera się kocia sierść i kurz.
szafkę robił także Piotr

Anupka

Rzeczywiście duża... ale ta część na gramofon świetna! To jeszcze Ci poleję ;) :beer:
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Ale fajna ta czerwona szafka :)
Imagine there is no hate

ddu

#78
no wielka. musiałam tapczan przesunąć. i teraz nie można przejść tam obok stołu....
ale musieliśmy coś wymyślić. grmofon w sypialni był bez sensu, w ogóle go nie wykorzystywaliśmy, ciągle kupujemy płyty, kt. nie mogliśmy słuchać. bo koty rzucały się na płyty

Dodany tekst: 02 Gru 2009, 13:14:12

Anupka, dzięki za piwka :)

vobi

Cytat: ddu w 02 Gru 2009, 13:13:53bo koty rzucały się na płyty

moze muzyka im sie nie podobala? :rotfl:

effik

Cytat: ddu w 02 Gru 2009, 13:13:53ciągle kupujemy płyty, kt. nie mogliśmy słuchać. bo koty rzucały się na płyty

poskreczować chciały :D

ddu

no wiecie, w  końcu imię Moby zobowiązuje :D

zuzia

ddu
świetna ta szafa na gramofon!

nionczka

Cytat: inkageo w 02 Gru 2009, 13:10:29
Ale fajna ta czerwona szafka :)

Prawda? Gramofonu nie mam, ale taka szafka to bym nie pogardzila...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ddu

#84
trochę większe zdjęcie Billego. całości nie dam rady sfotografować - za mała odległość. to zdjęcie zrobione z łóżka.
ale jestem Wam wdzięczna za Billego !! :D

Angie

#85
ddu piękny :) A jaki on jest wysoki?
Ja chcę kupic taki jak ma zwierzak, bo tylko ten kolor mi pasuje do sypialni,
ale chyba bez szyb. Mi się nawet podobają ale M. nie chce ;D

ddu

hmmmm. my kupiliśmy regał plus nadstawki. prawdę mówiąc, nie pamiętam, ile to ma.....pewnie na stronie ikea znajdziesz. gdzieś na 1 czy 2 stronie tego wątku tacho dała genialny link do wszystkich regałów.

mi zależało na szybach, żeby się książki nie kurzyły. mam ich sporo, a do tego dwa koty, kt. gubią sierść....

mignon

bardzo fajna ta szafka i w ogóle efekt remontu super  :thumbup: :thumbup: :thumbup:

konwalia

widziałam na stronie ikea family, że z kartą teraz billy brązowy i brzoza chyba jest cały grudzień taniej

magoo

ddu i ile nie przepadam za bialymi meblami to twoj billy bardzo mi sie podoba. I super pomysl z szybami, dla mnie ksiazki tez tylko za szklem

nionczka

Cytat: ddu w 03 Gru 2009, 11:51:09
trochę większe zdjęcie Billego. całości nie dam rady sfotografować - za mała odległość. to zdjęcie zrobione z łóżka.
ale jestem Wam wdzięczna za Billego !! :D

Cudnie! Ile ich masz? Ja sobie zaplanowalam, ze kupie Billy na ksiazki do nowego domu plus debowa biblioteczka na grube albumy. Bo jednak Billy sie wybrzusza i te polki to dobre sa na ksiazki do czytania a nie tomiska.
Szybki sa fajne, ale cholernie drogie.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ddu

mam dwa bez szyb i dwa z szybami.
albumy malarskie i moje filmowe encyklopedie trzymam na innym regale.
teraz dokupiliśmy jeszcze białą szafę. nigdy nie lubiłam białych mebli, chyba mi odbiło.
no i obawiam się, czy  ie robię sobie salonu ikea w domu....
ale właściwie ikeowe meble, dywan, zasłony tylko w sypialni

Angie

Cytat: konwalia w 05 Gru 2009, 15:34:23
widziałam na stronie ikea family, że z kartą teraz billy brązowy i brzoza chyba jest cały grudzień taniej

Muszę zobaczyć, bo chcemy brązowy. Ale nie mam karty  :knuje: :knuje: :knuje:

nionczka

Cytat: Angelos w 07 Gru 2009, 09:27:14Ale nie mam karty

Karte wyrabiasz online w pare minut!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

nionczka tylko wysylaja dlugo - ale o ile mnie pamiec nie myli, to dawali w mailu taki obrazek zastepczy do wydruku zanim przyjdzie ta plastikowa nie?
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

nionczka

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 07 Gru 2009, 15:23:19
nionczka tylko wysylaja dlugo - ale o ile mnie pamiec nie myli, to dawali w mailu taki obrazek zastepczy do wydruku zanim przyjdzie ta plastikowa nie?

Tak, zdaje sie, ze tak. ja zrobilam kiedys dawno osobiscie w sklepie bo dawali ksiazki z przepisami dla dzieci (nawet w ciazy wtedy nie bylam). Ale u nas teraz jest promocja polegajaca na projektowaniu tapas (i ich konsumpcji gratis) wiec pol biura sobie robilo. I drukowali tymczasowe karty. Ale numer jest wiec problemu nie powinno byc.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

konwalia

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 07 Gru 2009, 15:23:19
nionczka tylko wysylaja dlugo - ale o ile mnie pamiec nie myli, to dawali w mailu taki obrazek zastepczy do wydruku zanim przyjdzie ta plastikowa nie?

tak wyrabiasz i drukujesz albo wypełniasz w ikea i masz papierową, a tamtą za parę miesiecy, ja korzystam z tych ich ofert, choćby na torby na graty za 1/2 ceny ;)