R jak Remont i Regał

Zaczęty przez ddu, 23 Paź 2009, 15:35:47

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

szelma

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 29 Paź 2009, 14:02:18drzwiczki z szybami zdobionymi roslinnoscia

Oł je :D. Takie mam :D. Pasują mi do biurka. I fakt, że nic nie widać w kwestii paluchów :).

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

szelma

zwierzatko_mojej_mamy, ale biurka nie masz takiego :P. A za szybki piona :highfive:.

zwierzatko_mojej_mamy

bo mi sie kurna nie zmiesci i nie wkurzaj mnie ;P
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

szelma

Bo zrobię zdjęcie i będę Cię kłuć po oczach :P.

mayagaramond

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 29 Paź 2009, 14:02:18duzo taniej wyjdzie Wam to zx projektu i przez stolarza?

to mnietez zastanawia, jak regal produkowany masowo moze byc droszy od takiego robionego na zamowienie?
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

nionczka

Cytat: mayagaramond w 29 Paź 2009, 16:22:54
to mnietez zastanawia, jak regal produkowany masowo moze byc droszy od takiego robionego na zamowienie?


W pl drewno jest zdecydowanie tansze niz w UE a i praca stolarza tez. Pare lat temu, jakies 10 zrobilam sobie polke pod parapet, nic wielkiego 2 polki na ksiazki, jakies 25 cm glebokosci i prawie 2 metry dlugosci i razem z materialem zaplacilam 15 pln.
A Ikea w porównaniu do polskich zarobków taka taniocha tez nie jest.

Billy wychodzi bardzo tanio bialy i bez dodatków, kolorowy i z drzwiczkami juz jest drozszy. chociaz ja tez nie rozumiem jak to mozliwe, ze takiemu stloarzowi bedzie sie oplacalo to robic.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

konwalia

dla mnie jest jeszcze zawsze kwestia, co jak zrobi, a ja nie będę zadowolona? i tak z tym zostanę, dlatego wolę gotowe meble, tak samo było z suknią, nie wierzę w szycie na zamówienie  :blush:

zwierzatko_mojej_mamy

ja dlatego pytam z niedowierzaniem, bo nasze meble do lazienki i przedpokoju byly na wymiar - z plyty, proste z drzwiczkami - i tak jak kuchnia byla tania wrecz nie do uwierzenia, tak lazienka + przedpokoj od tych samych chlopakow juz nie wygladaly tak rozowo ;) a jak azamontowali to sie poplakalam ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

konwalia

a dla mnie akurat billy jest o tyle fajny, że jest stylistycznie ponadczasowy, choć sama nie mam takich regałów

marax

#35
ddu ten projekt jest straszny jak mebloscianki za naszych czasow .Elve duzo ladniejszy

Dodany tekst: pią 30 paź 2009 16:26:24 GMT-1

Cytat: konwalia w 30 Paź 2009, 07:10:37
dla mnie jest jeszcze zawsze kwestia, co jak zrobi, a ja nie będę zadowolona? i tak z tym zostanę, dlatego wolę gotowe meble, tak samo było z suknią, nie wierzę w szycie na zamówienie  :blush:
ja mam to samo podejscie .Robilam juz biurko na zamowienie dalam duzo pieniedzy a efekt zalosny........

nionczka

ja robilam 3 meble na zamówienie w wawie, ale zawsze tanie, nietypowe, niewymiarowe. i zawsze u tego samego stolarza.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

ddu jak ten stolarz robi taki projekt bez skladu i ladu to nie liczylabym na lepsze wykonanie rzeczywiste.Dorze ze sie decydujesz na ikea

jusia

ja mam regały na ksiazki wlasnie BILLY IKEA są idealne...i tanie...i bardzo ładne...
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

justynaaaa2

#39
my w firmie, która robiła nam szafy wnękowe zamówiliśmy 2 szafki i biurko, żeby były z tego samego drewna i w tym samym kolorze co szafa ;) szafy zrobili zajebiście, biurko też ale z 2 małymi szafkami/komódkami nie byli sobie w stanie poradzić :( poprawiali 3 razy, w końcu za 4 podejściem im to oddaliśmy i kupiliśmy gotowce ;)
naszczęście nie musieliśmy za to nic płacić, oni sami się przyznali do tego, że nie umieją tego tak zrobić jak chcemy ;D

sweedee

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 23 Paź 2009, 16:31:11
a moze kupic skladaka billiego ? :D my mamy i bardzo sobie chwalimy :D

my też mamy, jest spoko i mozna z nim pokombinować
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

vobi

ddu a ten regał to musi byc drewniany/z plyt a la drewno? Kiedys w jakims magazynie wnetrzarskim widzialam regal na cala sciane z betonu komorkowego, baaaardzo mi sie spodobal, ale nie moge znalezc na necie zadnego przykladu...

zwierzatko_mojej_mamy

vobi a polki byly z drewna? tylko scianki z betonu?
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

vobi

#43
o cos takiego mi chodzi
http://www.urzadzamy.pl/salon/meble-i-dekoracje/zamiast---regalu,5476_454.htm

ale teraz dopiero doczytalam, ze chcesz miec ksiazki za szyba, to chyba powyzsze nie wchodzi w gre

Dodany tekst: sob 31 paź 2009 19:01:45 GMT-1

zwierzatko_mojej_mamy nie, beton komorkowy to takie biale plyty

Dodany tekst: sob 31 paź 2009 19:03:43 GMT-1

tu masz np. beton komorkowy
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

justynaaaa2

mnie się bardzo podoba zabudowanie ściany płytami k-g i zrobienie z nich "regału" ale to trzeba mieć spore powierzchnie, bo to strasznie zabiera przestrzeń takie wysunięcie ściany :(

ddu

te betonowe baaaaardzo fajne. ale jednak myślę, że to psuje do większych, nowocześniejszych wnętrz.
okazało się, że same witryny wyjdą bardzo drogie, więc sam stolarz zaproponował, żebym kupiła Billego , skoro mi się podoba. tak zrobię.
robi mi tylko szafkę do gramofonu, bo takiej jak chcę, to nie ma chyba nigdzie na świecie i do łazienki, bo jest maleńka i też nic gotowego nie możemy znaleźć.
będę dawała znać:)

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

nionczka

#47
Cytat: justynaaaa2 w 31 Paź 2009, 20:26:51
mnie się bardzo podoba zabudowanie ściany płytami k-g i zrobienie z nich "regału" ale to trzeba mieć spore powierzchnie, bo to strasznie zabiera przestrzeń takie wysunięcie ściany :(

ja mam i nigdy wiecej. Strasznie sie syfia te polki pomalowane na bialo. A przeciez nie bede ich malowac lakierem.
Ja pol mieszkania mialam z g-k i juz czesc zburzylam. drziwczki szklane mozna miec, my mielismy jak kupilismy mieszkanie (oczywiscie od razu je zdemontowalam). Wtedy przykreca sie zawiaski do sciany.
A jeszcze chcialam sobie zrobic dlugie polki na 240 cm z plyty na ksiazki i facet mi odradzil bo powiedzial, ze ciagiem nie da sie bo nie utrzymaja ciezaru ksiazek i ze mozna tylko dzielone. Szkoda bo widzialam takie fajne w necie gdzie. Ale w sumie bardzij ufam specowi niz zdjeciu gazetowemu.

Dodany tekst: 01 Lis 2009, 21:13:49

DDu, u ans teraz jest oferta na Billyego z okazji urodzin regalu. Fajne znizki na witryny. Zobacz w Pl tez powinny byc. Jakos do 20 listopada czy cos takiego.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ddu

kupiłam Billego! nie było wprawdzie promocji, ale i bez niej Billy jest najlepszy! polewam!

effik

Cytat: ddu w 13 Lis 2009, 10:23:27
kupiłam Billego! nie było wprawdzie promocji, ale i bez niej Billy jest najlepszy! polewam!

:jejeje: :beer: