Selekcja torebek ;)

Zaczęty przez inkageo, 23 Paź 2009, 14:05:52

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mobka

Cytat: justynaaaa2 w 23 Paź 2009, 21:29:25to ja jakoś nie noszę takich rzeczy   aaaa teraz jeszcze mam mały piórnik ze szczoteczką i pastą do zębów  za to mam manie gromadzenia wszelkich rachunków, papierków itp. śmieci

O toto, mam identycznie :D

konwalia

Cytat: justynaaaa2 w 23 Paź 2009, 21:29:25za to mam manie gromadzenia wszelkich rachunków, papierków itp. śmieci
ja też niestety

emcia

Cytat: justynaaaa2 w 23 Paź 2009, 20:29:25
to ja jakoś nie noszę takich rzeczy  :hmm: aaaa teraz jeszcze mam mały piórnik ze szczoteczką i pastą do zębów :) za to mam manie gromadzenia wszelkich rachunków, papierków itp. śmieci  :blush:

a to też
ulotki , paragony wszelkie..
w normalnej dużej torbie do pracy zabieram
1.notes b5
2.portfel
3.dokumenty
4. dwa telefony
5.czytnik kart
6.pendrive
7.aparat
8.okulary
9.spinki do włosów, frotki
10.szczotka do włosów
11. wszystko inne co już tam powinno być (pilniki, chusteczki., zapalniczki.)
opcjonalnie papierosy

justynaaaa2

#53
ooo notes b5 to i ja nosiłam, ale sezon się skończył i już nie noszę, bo mi ciążył zbytnio  ;)
ale fajnie usztywniał torbę :D zupełnie jak blondynka co nosi książkę w torebce  :mocking:

emcia

Cytat: justynaaaa2 w 23 Paź 2009, 21:45:58zupełnie jak blondynka co nosi książkę w torebce  mocking
dzięki no ;)

jo_miekka

To ja też zagram :D
Jeśli chcesz wywalić to: 8, 9, 11 i plastikowe panie nr 20.
Żadną z tych bym się nie zaopiekowała ;)

Szaraczek

Nie wyrzucaj żadnej z nich!!! Tylko wybierz te do oddania, a potem zaproś na wino koleżanki i zróbcie torebkową wymianę ciuchów!!! To ostatnio moje ulubione źródło nowych torebek! Rewelacyjna sprawa  :dance:
Przepiękne są wszystkie z solara! (jasna cudna, fioletowa boska) i ta wielka z zary też! Właśnie takiej szukam... :)
Kurcze, ja mam chyba dużo więcej torebek... Nie wiem dokładnie ile, bo poupychane są po szafach ;)

errata

Cytat: justynaaaa2 w 23 Paź 2009, 19:01:27
imponująca kolekcja  :bravo: u mnie przeważa KDT  :rotfl:
mi się najbardziej podoba biały worek, ale ja uwielbiam szmaciane :) i mam podobnie jak errata, chodzę w jednej torebce non stop ok. roku, potem mi się nudzi albo zniszczy i idzie w odstawkę ;) i mi nie przeszkadza to czy pasuje czy nie pasuje, wg. mnie moje szmaciaki (najfajniejsze są w camaieu za 50-60 zeta) pasują i do jeansów i do spónicy i do płaszcza i do kurtki sportowej a najchętniej to bym nie nosiła w ogóle, bo nie lubię ;) najbardziej lubię swoją kolorową saszetkę na pas, ale ona to już w ogóle mało do czego pasuje  ;)

:beer: aż polewam, bo mam dokładnie tak samo. Również z gromadzeniem śmieci :D

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

inkageo

Imagine there is no hate

ddu

inka. skarpetki....no zaimponowałaś mi. a myślałam, że to ja noszę dużo rzeczy w torbach....

inkageo

O cholera nie pozbyłam się w końcu żadnej torebki  :blush:
Imagine there is no hate

tachogti

inka to uczyn to :D wez cos i wywal!
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

inkageo

Ale ja się przywiązuję do rzeczy. Płakałam nawet gdy pies zjadł mi pół starego kapcia :D
Imagine there is no hate

jusia

Cytat: inkageo w 23 Paź 2009, 14:05:52
Bez litości robimy selekcję, ja nie potrafię  :crazy:
Postaram się opisać zdjęcia ;)

http://picasaweb.google.pl/Inkageo/Torebki?authkey=Gv1sRgCKfVj4mJrM-SHg#

o kurwa  :padam: :padam: :padam: inka masz wiecej torebek niz ja ubran, ale fotel piekny:) to moze na bazarek co nieco wystaw :)
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

nionczka

Zolta i wielka z Zary sa boskie.
Dwie ostatnie plastikowe wywal. Wywalilabym tez taka lososiowa z kokardka i czarna mala z second handu.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

 :beer: Muszę w końcu zrobić porządek z tymi torebkami, tym bardziej, że mam dwie nowe  :blush:
Imagine there is no hate

aja


inkageo

Imagine there is no hate