stylizacja jomani

Zaczęty przez jomani, 22 Paź 2009, 19:46:38

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

jomani

Droga Strefo, Szanowne Strefmenki

Do tej pory forum obserwowałam z partyzanta, ale nadszedł czas, by się ujawnić, bo bardzo potrzebuje Waszych rad w sprawie stylizacji własnej mej. Z tego co zdążyłam już zaobserwować przez tych kilka miesięcy macie świetne pomysły i jesteście bardzo szczere, na czym mi bardzo zależy.

Zatem do rzeczy:
* ślub 1 maja, czyli za pól roku i kilka dni
http://picasaweb.google.co.uk/jomani.jomani/Przymiarki#

sukienki mierzyłam te, które na zdjęciu, czyli 6 i jeszcze kilka innych nie wartych zainteresowania; nie wiem, pojęcia nie mam na którą się zdecydować; żadna mnie jakoś nie wołała, no może skłaniam się ku trzem, ale pomysłów na stylizacje niet, a zależy mi na tym, żeby efekt ogólny był ładny a nie tylko sukienka sama w sobie
* sukienkę chciałabym białą, bo podobno właśnie w białej jest mi najładniej, wiec każdą z tych na zdjęciu trzeba sobie  zwizualizować w kolorze białym, co mi np. sprawia problem  :headbang:
* miałam kiedyś wizje siebie w sukience koronkowej i z bladoróżowym storczykiem w moich cienkich włosach, ale.. już
sama nie wiem... niby pasuje do mojego charakteru, bo zazwyczaj jestem właśnie taka wiecie, hmm, "romantycznawa", ale zastanawiam się, czy właśnie nie lepiej w dzień ślubu pokazać pazur   :knuje:
* jestem blondynka z niebieskimi, 170 cm
* na głowę chciałabym welon, w grę wchodzi jeszcze kwiatek, ale to chyba tyle; żadne kapelusze i woalki niestety nie pasują mi ze względu na to, ze mój Człowiek mimo ze o pół roku starszy, to wygląda na kilka lat młodszego, aczkolwiek odmladzanie mnie nie jest priorytetem  :P


Nie wiem jakie jeszcze informacje mogą się przydać. Hmm, może jeszcze to, ze nie mam konkretnych wizji co do kwiatków. Moze jedynie to, ze jakoś mi pomarańczowy kolor nie podchodzi. Nie linczujcie tylko :pray:  , bo wiem ze jest tu kilka fanek owego koloru    ;)

Z gory dziekuje Wam za pomoc i rady i oficjalnie witam na forum :)

elve

absolutnie pokazać pazur, to ślub a nie pierwsza komunia :P

co do sukni; manhattan, golf absolutnie nie
bardzo dobrze wygląda góra od berlin, ale z dołem bym coś pokombinowała
jakoś nie pasuje mi do twojej sylwetki prosty gorset, jakoś tak masywnie wygląda

szukasz dalej, czy pracujemy na tym co jest :P ?

vobi

#2
czesc jomani  :hello:

tak na pierwszy rzut oka wywalilabym w odlegla galaktyke sposa manhattan (sorry, ale wygladasz w niej jakbys byla rozmiar XL, a pozostale zdjecia pokazuja zgrabna laske!), no i o tej z golfem tez bym szybko zapomniala  :hmm: A podoba mi sie (na pierwszy rzut niewprawnego oka) sposa berlin i ta http://picasaweb.google.co.uk/jomani.jomani/Przymiarki#5395465898425718770 (pieknie wyglada w niej biust!)

Dodany tekst: 22 Paź 2009, 20:02:50

Cytat: elvelve w 22 Paź 2009, 20:58:22co do sukni; manhattan, golf absolutnie nie
haha,  prosze, mam identyczne odczucia jak elvelve :D

callja

Mnie podobasz się zwłaszcza w "jedwabnej", mamhattan i golf dokładnie tak jak dziewczyny wysyłam na drzewo ;) W berlinie nie pasuje mi ten masywny "pas" poniżej talii, IMHO nieładnie poszerza biodra. Aha - niezbyt mi się podoba opcja amerykańskiego dekoltu, masz kształtne ramiona, więc warto je wyeksponować. Ale kurczę, masz tak ładną talię, że aż się prosi o jej mocniejsze wyeksponowanie...
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

chocoladette

No nie wiem czy nie powinnas szukac dalej, bo kazda z zaprezentowanych na razie kiecek ma jakies powazne ale. Moim zdaniem nie powinnas zabudowywac dekoltu, bo masz bardzo ladny :)
Z tych zaprezentowanych najladniej ci w Berlin, a ta manhattan to jest straszna tragedia, tak samo ta z golfem.


szelma

Zgadzam się z dziewczynami - jedwabna jest ok, golf nie, nie, nie. I mnie osobiście nie podoba się ta http://picasaweb.google.co.uk/jomani.jomani/Przymiarki#5395465898425718770 , bo robi Ci się taki jednopierś w niej ;).

wrobelek0403

#7
jesli juz to sposa berlin. do niej bedzie pasowac dłuuga jednowarstwowa mgiełka i bizuteria dobrana do tego ozdobnika na biodrze.

Kwiaty dałabym kontrastowe - czerwone, fioletowe, zielone lub ciemnoróżowe.

ale uwazam, ze jesli zadna nie mowi do Ciebie "kup mnie", to moze warto poszukac dalej :) ja swoją znalazłam w 10tym sklepie :mocking:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rubin04

Z pokazanych tez stawiam zdecydowanie na Berlin! A Ty jak sie w niej czułas?

..ale może warto jednak jeszcze gdzieś się przejść, moze akurat coś do Ciebie krzyknie "to ja, Twoja ślubna kiecka!" ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

emcia


justynaaaa2

Cytat: jomani w 22 Paź 2009, 19:46:38

nie wiem, pojęcia nie mam na którą się zdecydować; żadna mnie jakoś nie wołała

już po tym jednym zdaniu mogę ci napisać, że szukaj dalej ;) wiem co mówię, bo jak znajdziesz tą jedyną to na bank poczujesz "tak, to jest właśnie ta" :)
mi też się wydawało, że to niemożliwe, ale we wtorek się przekonałam, że jednak cuda się zdarzają  ;)
trzymam kciuki  :thumbup:

no i witam na forum  :beer:

zwierzatko_mojej_mamy

tak jest - ja tez berlin ;) piekny dekolt i pas tez mi sie podoba ;)

no i   :welcome: :welcome: :welcome: na strefie ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Szaraczek

#12
Cytat: callja w 22 Paź 2009, 21:49:08W berlinie nie pasuje mi ten masywny "pas" poniżej talii, IMHO nieładnie poszerza biodra.
też mam wrażenie, że ten pas tu nie pasuje. Mnie najbardziej podobasz sie w tej nr 2.
http://picasaweb.google.co.uk/jomani.jomani/Przymiarki#5395465666150640130
Ale chyba wato jeszcze poszukać!
Przymierzanie sukienek teoretycznie zdarza sie raz w życiu ;)

joanna_l

#13
również uważam, że najlepiej wyglądasz w sposa berlin. Bardzo ładnie podkreśla talię.
Golf - zdecydowane nie, wygląda przyciężkawo. Jednak szukałabym dalej czegoś co naprawdę Tobie się spodoba i nie będziesz miała wątpliwości.

Szaraczek

Może coś z tych propozycji przypadnie ci do gustu. Wszystkie w kształcie litery A - podobne do tych, które mierzyłaś :)

effik

kobieto, jaką ty masz figurę! no bomba! z tego też względu wyrzuciłabym to, co jej zupełnie nie podkreśla, czyli na przykład http://picasaweb.google.co.uk/jomani.jomani/Przymiarki#5395465802924115154

i

http://picasaweb.google.co.uk/jomani.jomani/Przymiarki#5395465817424583970

powodzenia w poszukiwaniach i witaj na strefie :fireworks:

Szaraczek

#16
Właśnie! Zgadzam się z effik, że musisz znaleźć taki model, w którym będziesz wyglądała najzgrabniej! A potencjał ogromny!  ;)
Z doświadczenia (mierzyłam) - te dwie fajnie talię podkreślają:

aniak1211

Te dwie sa koszmarne!!!!
http://picasaweb.google.co.uk/jomani.jomani/Przymiarki#5395465802924115154


http://picasaweb.google.co.uk/jomani.jomani/Przymiarki#5395465817424583970

jomani
idz do innych sklepow i pomierz jeszcze,
najczesciej kupowane to te ktore mierzy sie od niechcenia :D:D

sposa berlin ladnie wyglada,
ale jak nie czujesz milosci do zadnej z tych sukien to warto poszukac tej jedynej :)

jomani

Dziewczynki kochane, jestescie niezawodne!!!
:thankyou:  :thankyou:  :thankyou:
Dziekuje Wam bardzo za mile przyjecie i za Wasze opinie na temat kiecek. Dostalam nawet dwa piwa, ale jeszcze nie wiem co z nimi zrobic. Nie wniknelam jeszcze do konca w tutejszy system alkoholowy, ale jak tylko sie dowiem jak sie oddaje piwa, to oddam ;)

Co do stylizacji, to widze, ze i Wam najbardziej podoba sie - podobnie zreszta jak i mi samej - Sposa Berlin i jedwabna. To moje faworytki. Ale.. no wlasnie, nie wolaja mnie i wlasciwie to dzieki Wam zdalam sobie sprawe, ze nie chce wybierac na sile, tylko dlatego ze musze wybrac cos w zasadzie z... niczego. Postanowilam wiec rozejrzec sie za innymi sukienkami, ktore tak jak napisalyscie podkresla to, co mam w miare ok (i nigdy, przenigdy nie myslalam ze ktos kiedykolwiek pochwali moja talie; zawsze bylam przekonana ze talia to wlasnie ostatnia rzecz, ktora sie moge pochwalic, bo mam figure chlopczycy, w sensie ze biodra w zaniku i male wciecie w talii :P )
Jest jednak maly problem logistyczny. Za inna opcja sukienki musze sie rozejrzec tutaj, w Anglii. Sukienki, ktore widzialyscie mierzylam w czasie dwudniowego "maratonu" podczas pobytu w Polsce w zeszlym tygodniu. Bylam na dwa dni, a w miescie z ktorego pochodze sa tylko 4 salony (w kazdym z nich siostra robila zdjecia z ukrycia, stad ich watpliwa jakosc  :mocking:). Wybor.. hmmm, duzo tlumaczyc nie musze, widzialyscie na zalaczonych zdjeciach   ;)

Dziekuje za propozycje sukienek. Wlasnie tego mi bylo trzeba! Niech no tylko dorwe tu jakis sklep z sukniami slubnymi  :dance:
Mam nadzieje, ze beda mieli cos lekkiego, majowego, cos co zawola "to ja, Twoja wymarzona suknia".
Dam znac jak ten cud sie juz zdarzy ;)


vobi

Cytat: jomani w 24 Paź 2009, 23:32:42Dostalam nawet dwa piwa, ale jeszcze nie wiem co z nimi zrobic.

wypic, moja droga, wypic - i niech pojda na zdrowie, a nie w talie ;D

magoo

jomani witaj na strefie  :welcome:

co do sukienek to moze faktycznie cos jeszcze warto poszukac, skoro nic do ciebie nie przemowilo :)

jesli mozna to gdzie mieszkasz w UK??

JK

Znalazłaś tą jedyną? A mnie najbardziej podobałaś się w koronkowej. Z taką figurą pomyślałabym o rybce albo w stylu empire.