Autor Wątek: Co robimy - sportowa spowiedź  (Przeczytany 22671 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

inkageo

Odp: Co robimy - sportowa spowiedź
« Odpowiedź #50 dnia: 21 Paź 2009, 21:43:59 »
A co powie na active z makro, albo kalenji z decathlona?  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
W owczym pędzie giną owce
A ja schodzę na manowce

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #51 dnia: 21 Paź 2009, 21:48:51 »
jakby mial kupowac te dziwne firmy to by wollal sprobowac new balanca Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj cytowalam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szelma

• Gość
« Odpowiedź #52 dnia: 21 Paź 2009, 21:50:13 »
Najki żondzom Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

inkageo

« Odpowiedź #53 dnia: 21 Paź 2009, 21:50:39 »
Jak mawia Violetta Kubasińska - bez metki nie ma podnietki  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Rozejrzę się za jakimiś porządniejszymi, żartowałam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 21 Paź 2009, 21:51:34
Ja ma najki takie na leg magica, ale za zimno teraz na nie, bo z góry jest tylko siateczka  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 21 Paź 2009, 21:51:35 wysłana przez inkageo »

szelma

• Gość
« Odpowiedź #54 dnia: 21 Paź 2009, 21:52:16 »
Do badmintona mam Asicsy i też są fajne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #54 dnia: 21 Paź 2009, 21:52:16 »

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #55 dnia: 21 Paź 2009, 21:52:55 »
inkageo moj maz : "ooooo" po przeczytaniu mu "leg magica" Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jo_miekka

« Odpowiedź #56 dnia: 21 Paź 2009, 21:55:19 »
Do biegania new balance albo asics polecam.

inkageo

« Odpowiedź #57 dnia: 21 Paź 2009, 21:55:26 »
A ja w badmintona gram w klapkach, można się nieźle poślizgnąć na psiej kupie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 21 Paź 2009, 21:55:58
A takie?:
Ładniejsze są już dużo droższe..
« Ostatnia zmiana: 21 Paź 2009, 21:55:58 wysłana przez inkageo »

szelma

• Gość
« Odpowiedź #58 dnia: 21 Paź 2009, 21:56:02 »
inkageo, ja Ci dam psie kupy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. To full professional badminton jest Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

inkageo

« Odpowiedź #59 dnia: 21 Paź 2009, 21:58:22 »
inkageo, ja Ci dam psie kupy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. To full professional badminton jest Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.
To znaczy, że psy nie załatwiają się na waszym boisku?  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Fajnie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #60 dnia: 21 Paź 2009, 21:58:47 »
inkageo czytam opis na glos - maz : "a ile kosztuja?" - "220" - "to pewnie sa do dupy"  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szelma

• Gość
« Odpowiedź #61 dnia: 21 Paź 2009, 21:59:30 »
Boisku?  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Gramy w bardzo profesjonalnej hali sportowej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

inkageo

« Odpowiedź #62 dnia: 21 Paź 2009, 22:00:18 »
Eeeee spadówa, puścicie mnie z torbami. Jutro idę biegać w salomonach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jo_miekka

« Odpowiedź #63 dnia: 21 Paź 2009, 22:01:50 »
inkageo do dupy. Zwłaszcza, że do "różnych typów nawierzchni"...

inkageo

« Odpowiedź #64 dnia: 21 Paź 2009, 22:02:09 »
Boisku?  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Gramy w bardzo profesjonalnej hali sportowej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.
A my gramy na trawie, więc są elementy tenisa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj To sport, w którym mogę rozwinąć swoją złośliwość - M w jednym końcu boiska, to ja sru mu w drugi róg, ile jest przy tym zabawy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #64 dnia: 21 Paź 2009, 22:02:09 »

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #65 dnia: 21 Paź 2009, 22:02:30 »
inkageo jasne jasne - na jimmi choo to sie sie pojdzie polowac, a na zdrowie i kondyche to juz sie nie oplaca wydawac ? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj:D:D SZAFIARA!!!! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #66 dnia: 21 Paź 2009, 22:02:39 »
A te? Ale są brzydkie..

Dodany tekst: 21 Paź 2009, 22:03:45
No ale te zabraniają biegać codziennie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 21 Paź 2009, 22:03:45 wysłana przez inkageo »

szelma

• Gość
« Odpowiedź #67 dnia: 21 Paź 2009, 22:03:54 »
Brzydkich nie kupuj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. Ładne muszą być - będzie się ładniej biegało Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #68 dnia: 21 Paź 2009, 22:04:26 »
o rany - to Wy o tej firmie mowicie?? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ja bylam cale zycie przekonana, ze to jest OASICS Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 21 Paź 2009, 22:05:00
inkageo oj to nie kupuj jak codziennie nie mozna - nie daj sie ograniczac  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 21 Paź 2009, 22:05:00 wysłana przez zwierzatko_mojej_mamy »

inkageo

« Odpowiedź #69 dnia: 21 Paź 2009, 22:05:38 »
Asicsa znam bo M w siatkę w takich gra, ale brzydkie są, że hej..

jo_miekka

« Odpowiedź #70 dnia: 21 Paź 2009, 22:05:40 »
inkageo hmm... średnio... za tanie są. Jak już kupujesz do biegania, to muszą być porządne. A nie jakieś 1 w tygodniu. 
A poza tym to ładnych butów do biegania, to ja jeszcze nie widziałam. Wszystkie są po prostu "białymi adidasami"... A ja chcę czarne! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 21 Paź 2009, 22:06:32
OASICS

« Ostatnia zmiana: 21 Paź 2009, 22:06:32 wysłana przez jo_miekka »

inkageo

« Odpowiedź #71 dnia: 21 Paź 2009, 22:06:39 »
Zwierzu, a Twój małżonek biega, czy tylko runnera czyta?

Dodany tekst: 21 Paź 2009, 22:08:03
Ale co jak kupię takie drogie, a za tydzień przestanie mi się chcieć biegać? Szczególnie jest prawdopodobne, że kolana mi odmówią posługi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 21 Paź 2009, 22:08:03 wysłana przez inkageo »

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #72 dnia: 21 Paź 2009, 22:08:23 »
inkageo biega skubany, przynajmniej 2 razy w tygodniu, teraz juz po 3 kolka na bloniach = 11km

szelma

• Gość
« Odpowiedź #73 dnia: 21 Paź 2009, 22:08:51 »
jo, ja mam czarne najki do biegania Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

inka, wypraszam sobie - moje indoorowe asicsy są bardzo ładne - brzydkie kosztowały 20 ojro mniej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

jo_miekka

« Odpowiedź #74 dnia: 21 Paź 2009, 22:08:56 »
zwierzatko_mojej_mamy 3 kółka?! Ożesz kurwa, cwaniak!

Dodany tekst: 21 Paź 2009, 22:09:19
jo, ja mam czarne najki do biegania Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

Skąd i kiedy?
« Ostatnia zmiana: 21 Paź 2009, 22:09:19 wysłana przez jo_miekka »