Autor Wątek: Co robimy - sportowa spowiedź  (Przeczytany 21876 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Helena

Odp: Co robimy - sportowa spowiedź
« Odpowiedź #300 dnia: 17 Wrz 2010, 20:06:32 »
no nie za fajna godzina ale może zmienią później jak zobaczą ze nie pasuje klientom Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko fajnie będzie cie poznac    Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 17 Wrz 2010, 21:27:28 wysłana przez Helena »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

tusia

« Odpowiedź #301 dnia: 15 Paź 2010, 19:31:37 »
Za Waszymi radami postanowiłam skorzystać z oferty, jaką proponuje nam firma i zamówiłam tę kartę :training:
Wzięłam również dla brata, na same baseny - jest wniebowzięty Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

te karty są świetne, można naprawdę chodzić do różnych klubów, na interesujące nas zajęcia. No  i baseny, szkoły tańca chyba nawet niektóre sauny akceptują te karty, rewelacja

Tak, są super Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Byłam już z bratem na basenie, wymoczyliśmy się kilka godzin Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
A z koleżanką w saunie - bez limitu mogłyśmy pogapić się na nagie męskie torsy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Żałuję, że nie miałam tej karty wcześniej, bo były zabiegi vacu, a od października wycofali je z oferty Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Ale..., jest jeszcze wiele innych atrakcji, które zamierzam "wykorzystać"  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Życie jest dane człowiekowi tylko jeden raz, więc warto je przeżyć tak,
by nie odczuć męczącego żalu po latach spędzonych bez celu...

damka

« Odpowiedź #302 dnia: 14 Lip 2011, 08:41:06 »
wczoraj zaliczyłam siłkę piewszy raz w życiu.
Oczywiście nic nie zdążyłam zjeść przed więc prawie zeszłam w połowie ćwiczeń.
Dobrze ze byłoby komu reanimować Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mój plan uda, pośladki i ramiona Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #303 dnia: 14 Lip 2011, 09:11:50 »
ja chce dupie ja ja ja Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
p.s; a co to to "dupie" Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

damka

« Odpowiedź #304 dnia: 14 Lip 2011, 09:12:07 »
juz teraz wiem, poprawię się Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #304 dnia: 14 Lip 2011, 09:12:07 »

salsa

« Odpowiedź #305 dnia: 14 Lip 2011, 12:06:24 »
salsa, nie wytrzeźwiałaś jeszcze?
wytrzeźwiałam - szkoda, ze nie zacytowałam tego, co było rpzed zmianą Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #306 dnia: 14 Lip 2011, 12:50:34 »
ej no sama chetnie łapiesz za slowka, mnie to rozbawiło i juz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 14 Lip 2011, 12:50:52 wysłana przez salsa »

marax

« Odpowiedź #307 dnia: 14 Lip 2011, 13:11:54 »
co wy robicie podczas 30 inutowej jazdy na tym orbiteku ?? mnie to potwornie nudzi . Mam go w sypialni a tam nie mam tv . Macie jakis pomysl zebym dala rade bo dochodze do 20 minut i nie wiem co z myslami zrobic .

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #308 dnia: 14 Lip 2011, 13:12:51 »
Mam go w sypialni a tam nie mam tv . Macie jakis pomysl zebym dala rade bo dochodze do 20 minut i nie wiem co z myslami zrobic .
kup tv Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

marax

« Odpowiedź #309 dnia: 14 Lip 2011, 13:18:38 »
kup tv Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
interes orbitek zaraz mi wyjdzie kilka tysiecy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #310 dnia: 14 Lip 2011, 13:20:12 »
interes orbitek zaraz mi wyjdzie kilka tysiecy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oj to taki skrot myslowy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj kup maly uzywany za 100 zl, a jeszcze lepiej - przenies sobie tam gdzie masz monitor od kompa i puszczaj sobie cos ciekawego - nauke jezyka, glupi serial, cokolwiek Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #311 dnia: 14 Lip 2011, 13:21:44 »
Marax taniej wyjdzie przeniesienie orbitka z sypialni do telewizorni (nie wiem gdzie masz to TV Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj )

marax

« Odpowiedź #312 dnia: 14 Lip 2011, 17:36:08 »
Marax taniej wyjdzie przeniesienie orbitka z sypialni do telewizorni (nie wiem gdzie masz to TV Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj )
mam tv tylko w salonie i raczej tego olbrzyma sobie tam nie wyobrażam

rubin04

« Odpowiedź #313 dnia: 15 Lip 2011, 21:12:58 »
ja bym kondycyjnie dała radę spokojnie godzinę, ale nuda
ja nie wiem jak kondycyjnie ale nudzić to bym sie nie nudziła - ja przy takich zajeciach układam myśli w głowie, robię plany itd.. Dlatego np. lubie prasować, to taki czas kiedy mogę tylko mysleć.. Bardzo to lubię.

Dodany tekst: 15 Lip 2011, 21:14:34
odpowiedź na tytuł wątku : oglądałam olimpiade Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ja jeszcze Mistrzostwa Świata i dzielnie kibicuję.

A ze sportów uprawianych to zawodowo litrobol Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 15 Lip 2011, 21:14:34 wysłana przez rubin04 »

abkasia

« Odpowiedź #314 dnia: 15 Lip 2011, 22:55:45 »
abkasia, to oni wam nie złożyli tego orbita?!? co za dziady!!!

nasi nam wnieśli, złożyli i ustawili gdzie nam pasowało Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
no nie, bo ja kupowalam przez internet, ze skelpu w warszawie..

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #314 dnia: 15 Lip 2011, 22:55:45 »

rudasekawf

« Odpowiedź #315 dnia: 20 Lip 2011, 16:29:15 »
A ze sportów uprawianych to zawodowo litrobol
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Polewam za mega tekścior

Kurcze na wakacjach dwa tygodnie totalnej laby sportowej i do tego jedzenie w ilościach zakrawających na obżarstwo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i tez trzeba się wziąć za siebie.
« Ostatnia zmiana: 20 Lip 2011, 16:29:33 wysłana przez rudasekawf »