Autor Wątek: Co robimy - sportowa spowiedź  (Przeczytany 21861 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

goga

Odp: Co robimy - sportowa spowiedź
« Odpowiedź #25 dnia: 20 Paź 2009, 19:21:23 »
biegam po korytarzach w szkole Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

aniak1211

« Odpowiedź #26 dnia: 20 Paź 2009, 19:24:49 »
brawurka
O ja sie szykuje godzine zeby wyjsc z domu z jedna Dominika,z dwiema to bym do wieczora chyba nie wyszla Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Sportow nigdy nie uprawialam i nadal nie uprawiam,
co nie znaczy ze nie mysle o tym Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
niestety na mysleniu sie tylko konczy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj    Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kobiety i koty zawsze będą robić to,co chcą,a mężczyźni i ps

inkageo

« Odpowiedź #27 dnia: 20 Paź 2009, 21:05:13 »
Tak się najadłam, że chyba nie dam rady dzisiaj ćwiczyć..
W owczym pędzie giną owce
A ja schodzę na manowce

szelma

• Gość
« Odpowiedź #28 dnia: 20 Paź 2009, 21:07:17 »
A ja nie poszłam w końcu na fitness...

magoo

« Odpowiedź #29 dnia: 20 Paź 2009, 21:08:24 »
a ja robie NIC a od dwoch dni jem, dzisiaj np ciasteczka czekoladowe Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #29 dnia: 20 Paź 2009, 21:08:24 »

noki

« Odpowiedź #30 dnia: 20 Paź 2009, 21:28:29 »
jezdze na rowerze, jakies 15 czy 16km. Szkoda, ze sie tak zimno zaczyna robic.  Zeszlej zimy chodzilismy na silownie z mezem, ale oboje mamy nowa prace i nie mozemy sie wpasowac godzinowo.

konwalia

« Odpowiedź #31 dnia: 20 Paź 2009, 22:22:43 »
od jutra steper

kasiad

« Odpowiedź #32 dnia: 20 Paź 2009, 22:28:19 »
od jutra steper

ja też mam go w planach od miesiąca Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
na razie poćwiczyłam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj całe 3 razy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

justynaaaa2

« Odpowiedź #33 dnia: 20 Paź 2009, 22:32:08 »
a ja kiedyś tak ładnie i regularnie na basen chodziłam, tzn. na aqua aerobic i przestałam  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jestem leniem nawet pod względem ćwiczeń i tak ciężko mi się zmobilizować Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
za to opchnęłam przed chwilą całą tabliczkę czekolady  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...

tachogti

« Odpowiedź #34 dnia: 20 Paź 2009, 23:35:34 »
wrocilam z treningu i sie po powrocie nazarlam harakiri, wiec niby cos zrobilam (a nawet sporo) ale efektow nie bedzie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jutro dzien orbitreka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

betaka 25

« Odpowiedź #35 dnia: 21 Paź 2009, 01:44:43 »
hmmm koniec z podjadaniem i kolacjami ,zero słodyczy,ziemniaków i sosików

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #36 dnia: 21 Paź 2009, 02:04:34 »
betaka 25 to samo mowilam w niedziele, poniedzialek byl swietny, w tej chwili popijam wino z serkiem i oliwkami Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj na dlugo nie starczylo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

suegro

« Odpowiedź #37 dnia: 21 Paź 2009, 07:28:53 »
hmmm koniec z podjadaniem i kolacjami ,zero słodyczy,ziemniaków i sosików

dlaczego?
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

mika

« Odpowiedź #38 dnia: 21 Paź 2009, 07:51:53 »
Wczoraj biegałam - trening 50 minut Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Dziś basen Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Jutro Tamelee Webb Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i

mignon

• Gość
« Odpowiedź #39 dnia: 21 Paź 2009, 11:54:05 »
Kupiłam sobie karnet na fitness i nie chodzę. Nawet wydana kasa nie jest mnie w stanie zmotywować. Ale jutro idę, już muszę ruszyć tyłek...

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #39 dnia: 21 Paź 2009, 11:54:05 »

jo_miekka

« Odpowiedź #40 dnia: 21 Paź 2009, 16:06:01 »
Wczoraj biegałam, było super. Tylko trochę za ciepło się ubrałam, wyszłam z wprawy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #41 dnia: 21 Paź 2009, 20:54:05 »
Pierwszy raz biegałam, apokalipsa. Tylko 1000 m dałam radę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Do sklepu i z powrotem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj 700 m powoli i głupia dałam się namówić na sprint na koniec. Po tych 300 m nie mogłam dojść do domu, a jak już weszłam to 30 minut dyszałam na łóżku zlana potem i bolało mnie pod uszami  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sonja

« Odpowiedź #42 dnia: 21 Paź 2009, 21:05:55 »
inkageo nie o tym wątek, ale... nigdy się nie kładź ani nie siadaj zaraz po biegu. Takie zmęczenie trzeba "rozchodzić". Serio Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Choćby był nie wiem jak ciężko spaceruj, oddech i siły wrócą dużo szybciej.

tachogti

« Odpowiedź #43 dnia: 21 Paź 2009, 21:07:34 »
Godzine robilam z 3 grupami przedszkolakow "Head, shoulders, knees and toes" liczy sie?  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #44 dnia: 21 Paź 2009, 21:10:37 »
inkageo nie o tym wątek, ale... nigdy się nie kładź ani nie siadaj zaraz po biegu. Takie zmęczenie trzeba "rozchodzić". Serio Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Choćby był nie wiem jak ciężko spaceruj, oddech i siły wrócą dużo szybciej.
Dzięki za radę  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 21 Paź 2009, 21:11:33
Muszę kupić buty do biegania i się teraz cała wystylizować Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Salomony niezbyt się nadają  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 21 Paź 2009, 21:11:33 wysłana przez inkageo »

szelma

• Gość
« Odpowiedź #45 dnia: 21 Paź 2009, 21:12:44 »
Salomony

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Ja sobie zepsułam kolano bieganiem i nie biegam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. Ale jutro idziemy na badmintona - znowu się sfrustruję, że D. ciągle ze mną wygrywa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

inkageo

« Odpowiedź #46 dnia: 21 Paź 2009, 21:26:58 »
Ja już mam zepsute, więc szarżować nie będę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #47 dnia: 21 Paź 2009, 21:31:35 »
inkageo jak chcesz to spytam meza ;P on kupuje kwartalnik 'runner' to wie wszystko Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #48 dnia: 21 Paź 2009, 21:34:41 »
Ja ćwiczę trasę do skrzyżowania, tam właśnie otwierają stację benzynową, więc niedługo będę sprintem biegać w nocy po piwo i hot dogi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Ale w salomonach to trochę nie wypada Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #49 dnia: 21 Paź 2009, 21:41:06 »
inkageo moj chlop zapewne polecilby Ci nike Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj