Co robimy - sportowa spowiedź

Zaczęty przez szelma, 20 Paź 2009, 11:56:26

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Anupka

Teraz ja mam zaćmienie mózgu... do jakiej znowu maty? :knuje:
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

Anupka Wii to jest nazwa konsoli ;) do tego mozna dopkupic mate ta pod nogi, co sie na niej balansuje czyli wii fit ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Anupka

To masz na myśli? http://www.thiswii.nl/images/WiiFit.jpg

Ja na to nie mówię mata, właściwie tego z R nie nazywamy... balance board i tyle;) Ale blance board to nie wii fit ;)

Nie do wszystkich ćwiczeń używa się tej, niech będzie, że maty. Ona w zasadzie jest potrzebna do tego, że Cię waży i określa czy dobrze wykonujesz niektóre ćwiczenia (głównie te, gdzie konieczne jest stanie na macie). I niby ten czujnik ma też wychwytywać błędy w ćwiczeniach bez maty, ale jak je robisz bez użycia maty, to też jest ok.
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

Anupka no ale co wtedy "czuje" ze juz jestes np w wyproscie albo w sklonie? czy to tylko lipa? :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Anupka

Hmm.. nie wiem co? W większości przypadków trzeba mieć w ręku tego pilota... zresztą nie wiem... jakoś mnie to grzeje.. dla mnie najważniejszy jest sam fakt ćwiczeń ;)
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

no ale to czuje, czy dobrze zrobilas, czy raczej nie? :>
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Anupka

No jakoś czuje, bo jak zrobię źle (i sama wiem, że tak było, dajmy na to jak mi zadrżą ręce przy pompkach) to i na ekranie jest pokazane, że zdupiłam. Ale jak czuje, to nie wiem.
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

a czyli dziala ;) no to kurde znowu sie napalilam ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Anupka

Hahaha, to jeszcze nie kupiłaś?
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mobka

Ja dzisiaj zrobilam 15km na moim rowerku stacjonarnym. I dupa mnie boli ;D

mignon

znów wrócilam z gimnastyki, w poniedziałek też byłam na jakimś katorżniczym fitnessie. I jestem z siebie zadowolona. a jeszcze bardziej z tego, że jak mnie później bolą wszystkie mięśnie, to łatwiej mi odmówić sobie słodyczy ;D jak przypomnę sobie ile mnie wysiłku i potu to wszystko kosztuje, to słodycze już mi tak nie smakują ;) 

magoo

wyciagnelam z szafy steper, moze jutro zaczne cwiczyc ;)

sonja

TW - brzuch - obie serie ;D jestem szalenie regularna, mój ostatni wpis pochodzi sprzed prawie 2 tyg :D

abkasia


szelma

Ja zarzuciłam Tamilee, bo brzydka jest ;). Moja instruktorka od zumby wygląda tak, że aż chce się ćwiczyć - co do Tamilee nie mogłam tego powiedzieć ;).

A dzisiaj nie poszłam na fitness, bo mieliśmy gości, ale byłam we wtorek.

calla

Ja w ramach cwiczen pije zubrowke ;-)

Maz mi wczoraj powiedzial, ze znowu bedzie czuc ode mnie alkohol ;-)
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

rubin04

A ja po ciązy tak pięknie ćwiczyłam - 2 x w tyg aerobic (TBC) i raz basen. A teraz mam problem z palcem u nogi i nie mogę ćwiczyć :crying:
Ale juz go leczę, moze obejdzie się bez zrywania paznokcia :(
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

tiliam

rubin

a co Ci się stało w palca??

ja dzisiaj brzuszki, ale nie żadne TW - swoje takie
i wyczyn-od tygodnia nie jadłam chleba, kluchów, słodyczy, cukru :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sonja

Dziś obie serie Tamilee na ramiona :)

salsa

u mnie dwa razy w tygodniu zajęcia taneczne - na razie mam dwie grupy ale ma byc wiecej
poza tym kołyska i skakanka
oraz biegi do tramwaju :)
Kupiłam rower we wrześniu - miałam jeździc całą jesień ale dupna pogoda i stoi :P

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

szelma

A dzisiaj wtorek, więc spociłam się jak świnka na club swingu :). Obejrzałam się dzisiaj dokładnie w lustrze i kijowo to wygląda, jak się ruszam - ale cóż, liczy się dobra zabawa :D.

justynaaaa2

ja znów męczę 6W, dzisiaj 3 dzień i bolą mnie mięśnie to chyba znak, że cos się dzieje ;)

wrobelek0403

a ja dalej nic nie robie :blush: odczuwam obrzydzenie na samą mysl o intensywniejszym ruchu, najchetniej zagrzebałabym sie w łózku i obudziła w marcu lol
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

tachogti

Wczoraj na treningu byla masakra, nie dosc ze na wejsciu sie dowiedzialam, ze mam poprowadzic rozgrzewke dla 50 osob, to potem bylo 20 walk  :padam: i Sensei stwierdzila, ze bedziemy "ustawiac" do walki nizsze stopnie, czego nienawidze, bo oni zamiast trafiac gdzie maja tymi konczynami, to machaja nimi bezladnie, nerwowo i chaotycznie  :stupid: i lbow nie pilnuja i trzeba z nimi jak ze smierdzacym jajkiem, zeby sobie o nich i ich wystajace dziwnie lokcie i kolanka krzywdy nie zrobic, jednoczesnie ich nie nokautujac na leb ani watrobe.. Szczytem wszystkiego bylo jak taki mlody walna kumplowi i tchawice bo mu sie "omskla" reka  :headbang: anyway mam sina kostke i spuchnieta od czyjegos sprytnego lokcia i sine prawe ramie, bo jeden taki sobie je upodobal za cel i nic innego przez dwie minuty nie robil jak mu sie udalo wejsc w dystans...
No, to sie pozalilam ;)
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P