Co robimy - sportowa spowiedź

Zaczęty przez szelma, 20 Paź 2009, 11:56:26

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Anupka

Poszłam sobie na 40 min. na spacer z Ridderkiem. I tak sobie idę szybko i myślę - w sumie mogłabym biec, nie iść. No i pobiegłam, całe 3 minuty mi wyszło. Potem Ridder coś wywąchał i się zatrzymał nagle i dupa, odechciało mi się.
Idę na cross, może coś więcej się uda?
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mignon

Właśnie wróciłam z płaskiego brzucha połączonego z pilatesem :)

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mignon

Fajnie :D ja jestem leniwa, a to są bardzo powolne ćwiczenia ;) . Ale mięśnie po nich bolą jak cholera ;D

zwierzatko_mojej_mamy

no to fajne ;d musze sie rozgladnac, bo do pilates mam ksiazke i wyglada ciekawie ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

szelma

Byłam raz na pilatesie, ale to nie dla mnie. Jednak joga bardziej mi pasuje z takich wolnych rzeczy. Ale najważniejsze to znaleźć sobie coś fajnego :). Jutro idę na club swing i zumbę - a co :). Może jak wexmę sobie wystarczająco dużo wody, to nie umrę ;).

suegro

Cytat: szelma w 29 Paź 2009, 23:06:57Ale najważniejsze to znaleźć sobie coś fajnego .

Już drugi raz dzisiaj - very important!
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mignon

Na jodze byłam raz, ale był taki dziki tłum, a na następny dzień tak mnie bolał kręgosłup, że zrezygnowałam.
Zajęcia dające wycisk też lubię, ale z kondycją u mnie kiepsko. Przed ślubem uczyłam się pływać. Zapisałam się na zajęcia do jakiejś mistrzyni Polski i dostawałam taki wycisk, że nie wiedziałam jak się nazywam. ALe czułam się szczęśliwa i odprężona :)

jo_miekka

O, pływać porządnie chętnie bym się nauczyła!
A na pilates kiedyś chodziłam i bardzo mi się podobało. To świetnie wyprostowuje sylwetkę!

Anupka

#184
Wczoraj wieczorem dałam sobie wycisk na ct. Sporo tego było, ale nie wiem ile, bo przyszedl R i wyciagnal wtyczke z kontaktu, wiec caly wynik diabli wzieli.

Dzisiaj rano cwiczylam z Wii - ale cienki był wycisk, następnym razem ustawię sobie coś jeszcze.

Dodany tekst: 30 Paź 2009, 13:16:20

Pływać to ja nie umiem.. obiecuję sobie zapisać się na naukę.. ale to już chyba jak prawko mi odpadnie.
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma

Też nie umiem pływać :D. D. nie może uwierzyć w to, że można nie umieć pływać, ale cóż ;). Poza tym w czepku wyglądałabym jak z wodogłowiem ;).

Anupka

#186
Ja umiem trochę na plecach no i na Cyprze uczyłam się sama żabką i pieskiem (bo chyba najłatwiej, nie?). Coś tam wychodziło, ale.... no mnie się wydaje, że mnie głównie kondycji brakuje. Czy to na plecach, czy na brzuchu, przepłynę 2 metry i szukam gruntu pod nogami. trochę pewnie ze strachu, ale głównie brak kondychy.

Dodany tekst: 30 Paź 2009, 13:50:34

mi, nie mnie, tak?  :blush:
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma

Uczyłam się kiedyś na plecach i tak to jeszcze jakoś idzie, ale na brzuchu zaraz brakuje mi oddechu. No i teraz pływanie ogólnie jest mało praktyczne ;).

Anupka

I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma


Anupka

I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

Anupka  mowiesz, ze wii slabe? :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

suegro

Cytat: szelma w 30 Paź 2009, 13:38:55Poza tym w czepku wyglądałabym jak z wodogłowiem .

Sory, ale za późno, juz sobie Ciebie wyobraziłam:D
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Anupka

zwierzu - to jakieś nowe-nowsze Wii, coś tam z Fitness First ma wspólnego. Ustawiłam sobie trening z naciskiem na pozbycie się brzucha i spadek wagi. I jakoś tak mało potórzeń było...po 8 na ćwiczenie tylko, no nie zdążyłam się nawet spocić... chyba, że to tak tylko pierwszy tydzień, niby budowanie kondychy, a później będzie już wycisk?
Zobaczymy...

O takie: NewU Fitness First Personal Trainer Opening and Gameplay Video
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

Anupka zajebiste ! to wszystki z wii fit?
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Anupka

#196
Zajebiste? No piszę Ci, że się mało spociłam.. następnym razem doładuję sobie boxing i coś jeszcze, bo tak to ja do 80-tki nie schudnę ;) No chyba, że potwierdzi się moja teoria i z czasem będzie więcej powtórzeń i ćwiczeń.

A nazywa się tak, jak podpis pod filmikiem. Ja już nie nadążam, R tyle tych odmian Wii-fit nakupował, że niektórych nawet nie widziałam  :stupid:

Dodany tekst: 30 Paź 2009, 15:31:36

Przy wcześniejszym Wii-fit był m.in. trening cardio, do którego wrzucało się poszczególne partie ciała - no tamto nie różniło się moim zdaniem od aerobicu w klubie fitness... zmachana byłam totalnie...
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

suegro

Ja bym się spociła od samego wybierania programu :)
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Anupka

Cytat: suegro w 30 Paź 2009, 15:35:06
Ja bym się spociła od samego wybierania programu :)

W takim razie zmieniam swoje nastawienie - straciłam dzisiaj baaaardzo wiele kalorii ;)
A tak naprawdę to wszystko w sekundę się wybiera i większość rzeczy ustawia się tylko za pierwszym razem, potem tylko jak chcesz coś dodać/zmienić.

Jedno w tym wszystkim jest dobre: poranny rozruch  :rotfl: sprawił, że chce mi się więcej ruchu i chyba zaraz wskoczę na ct
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

Anupka ale chodzi mi oto, ze do sa wszystko programy do maty nie?
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl