Autor Wątek: Co robimy - sportowa spowiedź  (Przeczytany 22639 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

inkageo

Odp: Co robimy - sportowa spowiedź
« Odpowiedź #100 dnia: 21 Paź 2009, 22:53:40 »
Nie wypowiedziałyście się, czy te swoje drogie buty tak bez skrupułów w kałużach i śniegu nurzacie? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
W owczym pędzie giną owce
A ja schodzę na manowce

jo_miekka

« Odpowiedź #101 dnia: 21 Paź 2009, 22:55:06 »
inkageo no ja nurzałam. Mało tego, nigdy ich porządnie nie wyczyściłam. Ale ja brudas jestem.
« Ostatnia zmiana: 21 Paź 2009, 22:55:13 wysłana przez jo_miekka »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Anupka

• Wiedżma ze słowotokiem
  • Ilość polubień: 0
  • Ilość piw: 1652
  • 16.08.2008; Mam ® na strefowe grubasiństwo :-P
« Odpowiedź #102 dnia: 21 Paź 2009, 23:25:08 »
Dzisiaj nic, poza klikaniem w klawiaturę. Liczy się?
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth…

sonja

« Odpowiedź #103 dnia: 21 Paź 2009, 23:35:14 »
Anupka liczy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

czytam ten wątek, ale jakoś mnie nie motywuje, bo wiem, że i tak Was nie doścignę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mayagaramond

« Odpowiedź #104 dnia: 22 Paź 2009, 09:12:28 »
asics

pamietacie andreasa? Pracuje w asics Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Jak by ktoras sie wybiarala do Angii to tam proponuje kupic buty. Kolega z grupy kupil buty asics w sklepie za nizsza cene niz adreas moze zalatwic w Austrii.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #104 dnia: 22 Paź 2009, 09:12:28 »

kasiad

« Odpowiedź #105 dnia: 22 Paź 2009, 13:26:10 »
przeczytałam strony od 2 do 5 i  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
inka uwielbiam Cię  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
a białych butów nurzać w błocie niet Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 22 Paź 2009, 13:26:34 wysłana przez kasiad »

inkageo

« Odpowiedź #106 dnia: 22 Paź 2009, 13:36:33 »
Melduję, że wcale nie bolą mnie mięśnie po wczorajszym morderczym treningu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

kasiad

« Odpowiedź #107 dnia: 22 Paź 2009, 13:37:32 »
Melduję, że wcale nie bolą mnie mięśnie po wczorajszym morderczym treningu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

700 m do sklepu nocnego? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #108 dnia: 22 Paź 2009, 13:41:07 »
O nie, ja zrobiłam całe 1000 m, w tym 300 sprintem na full speedzie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Anupka

• Wiedżma ze słowotokiem
« Odpowiedź #109 dnia: 22 Paź 2009, 18:41:21 »
Dzisiaj 2 godziny spaceru i wygłupów z psem w lesie. Może nie bardzo sportowe, ale zawsze jakiś ruch Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #110 dnia: 22 Paź 2009, 22:22:56 »
Ćwiczyłam na leg magicu i tylko trochę oszukiwałam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szelma

• Gość
« Odpowiedź #111 dnia: 22 Paź 2009, 22:32:38 »
Byliśmy na badmintonie i spociłam się jak dzika świnia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. I nic mi nie wychodziło dzisiaj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

suegro

« Odpowiedź #112 dnia: 22 Paź 2009, 22:37:46 »
Zapisałam się na kurs nurkowania Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Anupka

• Wiedżma ze słowotokiem
« Odpowiedź #113 dnia: 22 Paź 2009, 23:10:40 »
Zapisałam się na kurs nurkowania Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ja bym chciała na spadochronowy...

suegro

« Odpowiedź #114 dnia: 22 Paź 2009, 23:15:28 »
ja bym chciała na spadochronowy...

Mój kolega z pracy skacze prawie co tydzień, uzależnił się od skoków Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Podobnu super!

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #114 dnia: 22 Paź 2009, 23:15:28 »

Anupka

• Wiedżma ze słowotokiem
« Odpowiedź #115 dnia: 22 Paź 2009, 23:17:28 »
No tak, tyle że ja mam lęk wysokości. Nie cały czas - np. łażę po górach i w przeważającej większości jest ok. Ale jak mnie czasem złapie atak paniki, to i z miejsca się nie potrafię ruszyć i łzy upuścić...
Ale spadochrony zawsze mi się marzyły Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 22 Paź 2009, 23:18:11 wysłana przez Anupka »

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #116 dnia: 22 Paź 2009, 23:24:52 »
suegro masz wyleczone zeby ? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

justynaaaa2

« Odpowiedź #117 dnia: 23 Paź 2009, 00:00:10 »
Anupka twoje wyznanie o lęku wysokości i kursie spadochronowym rozwaliło mnie na łopatki  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
w ogóle boski wątek, w sam raz na poprawę humoru  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...

suegro

« Odpowiedź #118 dnia: 23 Paź 2009, 00:02:25 »
suegro masz wyleczone zeby ?

myślę, że tak, ale idę w listopadzie do ładnego pana na przegląd Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #119 dnia: 23 Paź 2009, 00:09:54 »
no tak - zapomnialam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj bo do nurkowania niestety wyleczone zeby niezbedne ;d

jo_miekka

« Odpowiedź #120 dnia: 23 Paź 2009, 09:51:41 »
Anupka mój Dziadek jest spadochroniarzem. Znaczy był, bo teraz jest na emeryturze. Ponad 2 tysiące skoków oddał, czy jakoś tak. Uwielbiam te opowieści.

emcia

« Odpowiedź #121 dnia: 23 Paź 2009, 10:13:29 »
też mam lęk wysokości objawiający się "nie zawsze"
w górach mniej niż na latarniach morskich

OlaFasola

« Odpowiedź #122 dnia: 23 Paź 2009, 11:34:03 »
Zapisałam się na kurs nurkowania Cheesy

Super sprawa, my z M zrobiliśmy kurs podczas podróży poślubnej i dla mnie nurkowanie to jedno z najbardziej niesamowitych przeżyć.
W tym roku ze względu na Dzidzię musieliśmy sobie odpuścić, ale już na przyszłe wakacje planujemy kolejny poziom zaawansowania.
« Ostatnia zmiana: 23 Paź 2009, 11:34:18 wysłana przez OlaFasola »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

errata

« Odpowiedź #123 dnia: 23 Paź 2009, 18:24:36 »
ja narazie przestałam na basen chodzić, ale planuje wrócić od stycznia. Obecnie wychodze z psem na spacer i to wszystko, jeśli chodzi o sport z mojej strony Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

A kurs nurkowanie też planuje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

justynaaaa2

« Odpowiedź #124 dnia: 23 Paź 2009, 20:34:19 »
errata piwo za oświecenie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj spacery z psem to jest to, czyli jednak coś robię  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
a dzisiaj byłyśmy na długim spacerze z wiedźmami Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj odkryłam, że spacer nawet w taką paskudną pogodę w miłym towarzystwie może być bardzo przyjemny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
a nurkowanie musi być fajne, ale ja oprócz takiego pływania z maską i fajką nie mogę go doświadczyć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj moja klaustrofobia mi nie pozwala Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a tak bardzo bym chciała  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 23 Paź 2009, 20:35:09 wysłana przez justynaaaa2 »