Autor Wątek: Co robimy - sportowa spowiedź  (Przeczytany 22678 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

szelma

• Gość
Co robimy - sportowa spowiedź
« dnia: 20 Paź 2009, 11:56:26 »
Kiedy robi się zimno na dworze, często zaczyna brakować motywacji, żeby porobić coś w sensie sportowym - stąd wątek motywacyjny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. Wpisujemy, co dzisiaj zrobiłyśmy, żeby nie zarastać tłuszczem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

Zacznę na wyrost - idę dzisiaj na club swing (taki taneczny aerobic). Pierwszy raz, więc ciekawam, jak będzie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

cumberland

Odp: Co robimy - sportowa spowiedź
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Paź 2009, 12:08:56 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kiedy robi się zimno na dworze, często zaczyna brakować motywacji, żeby porobić coś w sensie sportowym - stąd wątek motywacyjny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. Wpisujemy, co dzisiaj zrobiłyśmy, żeby nie zarastać tłuszczem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

Zacznę na wyrost - idę dzisiaj na club swing (taki taneczny aerobic). Pierwszy raz, więc ciekawam, jak będzie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

to i tak możesz być szelma z siebie dumna! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj mnie brakuje nawet latem  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ale poważnie, od przyszłego tygodnia zaczynam chodzić na basen!
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

tachogti

« Odpowiedź #2 dnia: 20 Paź 2009, 12:20:12 »
2 razy w tyg po 2h karate, i dwa razy w tyg po pol godziny orbitreka a nadal mi sie moja waga nie podoba  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj chcialabym chodzic na basen i na tance jakies jeszcze  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Anupka

• Wiedżma ze słowotokiem
  • Ilość polubień: 0
  • Ilość piw: 1652
  • 16.08.2008; Mam ® na strefowe grubasiństwo :-P
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Paź 2009, 12:20:30 »
Zrobiłam 5 km na crosstrainerze. Niby niewiele, ale jednak coś Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

I piwo za wątek! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth…

suegro

« Odpowiedź #4 dnia: 20 Paź 2009, 12:23:18 »
Obecnie robie wielkie NIC.

Kilka miesięcy temu biegałam, pływałam i tańczyłam.
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #4 dnia: 20 Paź 2009, 12:23:18 »

tachogti

« Odpowiedź #5 dnia: 20 Paź 2009, 12:24:56 »
polalam wszystkim do rownego, bo mnie jakos te koncowki w piwach denerwowaly  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #6 dnia: 20 Paź 2009, 12:25:06 »
Przez całe lato nic nie robiłam, a wczoraj wskoczyłam na leg magica i zamierzam kontynuować, może też pobiegam trochę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
W owczym pędzie giną owce
A ja schodzę na manowce

Anupka

• Wiedżma ze słowotokiem
« Odpowiedź #7 dnia: 20 Paź 2009, 12:25:26 »
Su, jakie nic? Pracujesz non-stop, to tez w pewnym sensie wyczyn sportowy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

suegro

« Odpowiedź #8 dnia: 20 Paź 2009, 12:25:50 »
polalam wszystkim do rownego, bo mnie jakos te koncowki w piwach denerwowaly

A ja Tobie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Anupka

• Wiedżma ze słowotokiem
« Odpowiedź #9 dnia: 20 Paź 2009, 12:26:39 »
polalam wszystkim do rownego, bo mnie jakos te koncowki w piwach denerwowaly  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

haha, to i ja Ci wyrównałam do 20 Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

cumberland

« Odpowiedź #10 dnia: 20 Paź 2009, 12:26:50 »

łeee do równego to ja myślałam że mi do 700 polejesz  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
odlałam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

suegro

« Odpowiedź #11 dnia: 20 Paź 2009, 12:27:20 »
Su, jakie nic? Pracujesz non-stop, to tez w pewnym sensie wyczyn sportowy

O ile sportem można nazwać klepanie w klawiaturę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Anupka

• Wiedżma ze słowotokiem
« Odpowiedź #12 dnia: 20 Paź 2009, 12:27:55 »
Palce też trzeba ćwiczyć  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

suegro

« Odpowiedź #13 dnia: 20 Paź 2009, 12:28:41 »
Rozumiem, że teraz wyczynem sportowym będzie wyrównywanie piw? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

cumberland

« Odpowiedź #14 dnia: 20 Paź 2009, 12:28:57 »
O ile sportem można nazwać klepanie w klawiaturę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
pomyśl jakie masz opuszki wytrenowane! Krzysiu Ibisz pewnie zazdrości Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #14 dnia: 20 Paź 2009, 12:28:57 »

Anupka

• Wiedżma ze słowotokiem
« Odpowiedź #15 dnia: 20 Paź 2009, 12:29:35 »
Bo na tym wątku (też) się pije!  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

magdalinska

« Odpowiedź #16 dnia: 20 Paź 2009, 12:56:55 »
basen, od trzech lat, w tym przez 1,5 roku 1 w tyg "zwykły", 1 aqua aerobic. teraz tylko raz w tygodniu, zwykle w niedziele rano.
w ubiegłym roku co tydzien robiłam kilka km na rowerze (w niedziele), basen był w sobote. W tym roku sie zaniedbałam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

emcia

« Odpowiedź #17 dnia: 20 Paź 2009, 14:07:33 »
wyszłam dziś z domu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

didi_loczek

« Odpowiedź #18 dnia: 20 Paź 2009, 14:29:26 »
Ja nie robie nic, nie liczac spaceru ok. 3km dziennie na stolowke.

Chociaz przez ostatnie 3 tygodnie codziennie robilam 8 km Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
teraz wrocil maz i jezdze samochodem, ekh lenistwo

OlaFasola

« Odpowiedź #19 dnia: 20 Paź 2009, 15:11:06 »
Basen 2 razy w tygodniu, plus aqua aerobic dla ciężarnych.
Przed ciążą miałam karnet na siłownię i chodziłam 2,3 razy w tygodniu.
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zosia2007

« Odpowiedź #20 dnia: 20 Paź 2009, 16:09:34 »
nic nie robie, mam zamiar zapisac sie na basen

suegro

« Odpowiedź #21 dnia: 20 Paź 2009, 16:10:54 »
Basen 2 razy w tygodniu, plus aqua aerobic dla ciężarnych.
Przed ciążą miałam karnet na siłownię i chodziłam 2,3 razy w tygodniu.

Brawo! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jo_miekka

« Odpowiedź #22 dnia: 20 Paź 2009, 16:35:13 »
Kiedy robi się zimno, wracam do biegania Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #23 dnia: 20 Paź 2009, 16:56:17 »
a ja nic nie robie i wczoraj jak biegłam do autobusu, to mało trupem nie padłam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a było juz tak pieknie, ech...
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

brawurka

« Odpowiedź #24 dnia: 20 Paź 2009, 17:06:20 »
od 6 rano do 21 biegam (za dziewczynkami), ubrać nas 3 i wyjść z domu to mega wyczyn, za powrót na 2 piętro powinnam dostawać medal (maja klądzie sie na klatce i ryczy bo nie chce do domu)