ile ważą wasze wózki?

Zaczęty przez rilla, 19 Paź 2009, 14:57:42

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

rilla

hm no wlasnie... do mojej pandy i tak nic sie nie zmiesci. No nic, w koncu rajd za wozkiem bedzie trzeba zaczac:)

ha pochwale sie, ze zrobiłam w komodzie jedna pusta szuflade dla Piotrka i leza w niej juz ciuszki, które dostałam " w spadku"

nionczka

Skoro masz maly bagaznik to musisz szukac wozka, ktory latwo sie sklada i jest maly po zlozeniu.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

Cytat: rilla w 05 Lis 2009, 19:13:57
hm no wlasnie... do mojej pandy i tak nic sie nie zmiesci. No nic, w koncu rajd za wozkiem bedzie trzeba zaczac:)

ha pochwale sie, ze zrobiłam w komodzie jedna pusta szuflade dla Piotrka i leza w niej juz ciuszki, które dostałam " w spadku"
zmiesci sie zmiesci przeciez nie masz wyboru musiz znalesc taki ktory wejdzie

justynaaaa2

Cytat: Angelos w 05 Lis 2009, 18:41:08
Nasz jest duży a koła ściągamy kiedy wyjeżdżamy poza Warszawę i mamy bagaże ;D

Ale to nie problem, bo koła ściaga się minutę ;D
albo kiedy jedziecie ze mną  :P

Angie

Cytat: justynaaaa2 w 05 Lis 2009, 20:20:20
albo kiedy jedziecie ze mną  :P

wtedy tez, ale tylko te duże :)

wrobelek0403

Cytat: justynaaaa2 w 04 Lis 2009, 21:26:04
ja chyba w przyszłości będę się bujać ze zwykłą spacerówką, bo kurde te parasolki jakoś w ogóle mi się nie podobają  :blush:

justa, to tak jak ja ;)

laski, ale czy te spacerówki z zestawów to nadają się np dla 2,5-latka?? czy rzeczywiscie trzeba zainwestowac w cos nowego ?? 
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

justynaaaa2

Cytat: Angelos w 05 Lis 2009, 20:30:10
wtedy tez, ale tylko te duże :)
wystarczy nawet jedno ;) więc nie jest źle :)

konwalia

a mi sie strasznie podoba musty transporter i jest mały po złożeniu raczej

abkasia

Cytat: nionczka w 05 Lis 2009, 18:31:21
To sciaganie kolek bardziej zalezy do samochodu niz od wózka.
no wlasnie zalezy od wielkosci bagaznika, u nas quinny zmiesci sie do bagaznika bez zdejmowania kolek, ale na wcisk, i juz nic mi nie wejdzie.

doda, my mamy 3 kolowiec-bardzo wygodny i stabilny, nie ma zadnego problemu z wjezdzaniam na chodniki, czy manewrowaniem
co do wozkow chico, to one mi sie nie podobaja,  :blush: :blush: :blush: moze i sa praktyczne, ale mi sie nie podobaja...

kasiad

Cytat: vobi w 03 Lis 2009, 22:30:54
To zalezy gdzie chcesz jezdzic. My w tej chwili uzywamy dwoch wozkow, lekka spacerowka siedzi w samochodzie i zabieramy ja na wyjazdy, na zakupy czy spacery po asfaltowych drogach. Ale na spacery po bardziej wertepiastym terenie bierzemy spacerowke z wozka wielofunkcyjnego (ma pompowane kola i ogolnie jest jednak wygodniejsza).

my robimy dokładnie tak samo  ;)
na zakupy do supermarketu, na krótkie spacery po asfalcie bierzemy spacerówkę parasolkę
ale na długie spacery po parku, po lesie, na dłuższe wyjazdy chodzimy wyłącznie ze spacerówką z x-landera  ;)

abkasia

Cytat: konwalia w 05 Lis 2009, 20:48:22
a mi sie strasznie podoba musty transporter i jest mały po złożeniu raczej
tylko, ze musty sa dosc ciezkie niestety.. ;D

kasiad

#86
Cytat: Kasia w 03 Lis 2009, 22:44:49

abys się nie obudziła z ręka w nocniku że bedziesz chciała wyjść na dwór a tam śnieg i z wyjscia nici :D


właśnie  ;)
w żadnym wypadku nie wyjdę w zimie na śnieg po kolana na spacer ze spacerówką parasolką ;D no way :D
za to sama chciałabym, żeby mnie wozili tak jak my wozimy Olka :D
bierzemy spacerówkę x-landera, przykrywamy Małego kocykiem po samą brodę, nakładamy ten ocieplacz na nóżki i sru  :P
dziecku jest ciepło, wygodnie, ful wypas :D

Dodany tekst: 05 Lis 2009, 21:12:13

Cytat: Kasia w 04 Lis 2009, 14:18:09


dlatego ja uważam że lepiej jako podstawe kupić wózek wielofunkcyjny a później w miarę mozliwości dokupić lub nie parasolkę :)


i to jest najlepsze podsumowanie tego wątku :)

Kasia

#87
Cytat: wrobelek0403 w 05 Lis 2009, 20:32:23laski, ale czy te spacerówki z zestawów to nadają się np dla 2,5-latka?? czy rzeczywiscie trzeba zainwestowac w cos nowego ??

dwulatek spokojnie zmieści sie w spacerowce od wozka wielofunkcyjnego :) wózek wielofunkcyjny jest wystarczajacy na całe wózkowe zycie dziecka :)
parasolka jest kupowana dla wygody bo jest lżejsza i łatwiej sie sklada :)


Dodany tekst: 05 Lis 2009, 21:19:24

Cytat: kasiad w 05 Lis 2009, 21:07:25i to jest najlepsze podsumowanie tego wątku Smiley

:beer: chociaz jedna dobra dusza doradziła moje wypociny :)

abkasia

nasza parasolka tez jezdzi z nami w samochodzie i chodzi po galeriach, a quinny jest w domu i jest na spacery po parku :D

Angie

Cytat: abkasia w 05 Lis 2009, 21:03:18
tylko, ze musty sa dosc ciezkie niestety.. ;D


Ciężki jako całość, ale ja i tak żadnego wózka w calości chyba bym nie podniosła ;D
A poszczególne elementy spokojnie wkładam sama do samochodu ;D

Kasia

Cytat: kasiad w 05 Lis 2009, 21:07:25bierzemy spacerówkę x-landera, przykrywamy Małego kocykiem po samą brodę, nakładamy ten ocieplacz na nóżki i sru  Tongue
dziecku jest ciepło, wygodnie, ful wypas Cheesy


dzisiaj widziałam jak niewiemjaka w jedna chwilę wciagnęła xlandera po schodach :)
to przykład właśnie jak i wózek jest dobrze wywazony i że bez problemu mozna go wciągnąć nawet na półpietro :)
jestynka ma fajną leciutka parasolkę i ona musiała już ten wózek wtaszczyc na własnych rekach :hmm: nie było mowy o wciagnieciu.

kasiad

#91
Cytat: doda w 05 Lis 2009, 21:20:07
Kobitki, polewam Wam
podziwiam Waszą wiedzę w tym temacie, naprawdę

doda wiedza przyszła wraz z praktyką ;D

Dodany tekst: czw 05 lis 2009 21:27:36 GMT-1

Cytat: Kasia w 05 Lis 2009, 21:18:46

:beer: chociaz jedna dobra dusza doradziła moje wypociny :)


:)

kasiad

#92
Cytat: Kasia w 05 Lis 2009, 21:22:40


ja mam doświadczenie i z wózkiem wielofunkcyjnym i spacerówką parasolką  ;)

dzisiaj widziałam jak niewiemjaka w jedna chwilę wciagnęła xlandera po schodach :)
to przykład właśnie jak i wózek jest dobrze wywazony i że bez problemu mozna go wciągnąć nawet na półpietro :)


ja x-landera wciągam tak samo  ;)

Cytat: Kasia w 05 Lis 2009, 21:22:40

jestynka ma fajną leciutka parasolkę i ona musiała już ten wózek wtaszczyc na własnych rekach :hmm: nie było mowy o wciagnieciu.

i tak jak jestynka też muszę wnosić parasolkę na własnych rękach trzymając bo inaczej nie da rady ;D
sumując 11 kg Olka i 6 kg wózka wnoszę 17 kg  :crazy:
dodam, że letko nie jest ;D :D

Dodany tekst: czw 05 lis 2009 21:35:12 GMT-1

Cytat: doda w 05 Lis 2009, 21:31:13
ale wózek muszę wybrać bez praktyki :crazy:


ale podziwiasz nas za wiedzę w temacie wózków :D
a u nas wiedza przyszła razem z praktyką :D

więc doduś korzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia bo jest bezcenne :D

justynaaaa2

to ja chyba jestem jakaś dziwna  :hmm: bo mnie temat wózków bardzo fascynuje :D
mam kilka typów dla swojego przyszłego dziecka i ciężko by mi się było zdecydować gdyby przyszło co do czego ;D

zosia2007

Cytat: justynaaaa2 w 05 Lis 2009, 21:43:54
to ja chyba jestem jakaś dziwna  :hmm: bo mnie temat wózków bardzo fascynuje :D
mam kilka typów dla swojego przyszłego dziecka i ciężko by mi się było zdecydować gdyby przyszło co do czego ;D

to juz nie palasz miloscia do stokke?

justynaaaa2

Cytat: zosia2007 w 05 Lis 2009, 21:44:48
to juz nie palasz miloscia do stokke?
pałam :D i w teorii mogę sobie na niego pozwolić, ale nie wiem czy w praktyce bym mogła, więc rozpatruję jeszcze inne opcje :D

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

kasiad

#97
Cytat: justynaaaa2 w 05 Lis 2009, 21:46:36
i w teorii mogę sobie na niego pozwolić, ale nie wiem czy w praktyce bym mogła, więc rozpatruję jeszcze inne opcje :D

o to to :D
ja będąc w zeszłym roku nad morzem wszędzie widziałam maclareny :D
i powiedziałam, że tylko ten wózek muszę mieć ;D

ale jak przyszło co do czego wydając 1,5 tys. na wózek wielofunkcyjny nie uśmiechało mi się wydawać drugie tyle na maclarena ;D
bo tyle on u nas kosztuje  ;) 1,5 tys. i więcej  :crazy:

co razem dałoby kwotę 3 tys. wydaną na same wózki :crazy:
no i nie mamy maclarena ;D ale jakoś przeżyję  :D

vobi

#98
Cytat: rilla w 05 Lis 2009, 19:13:57hm no wlasnie... do mojej pandy i tak nic sie nie zmiesci. No nic, w koncu rajd za wozkiem bedzie trzeba zaczac:)

rilla, Tako Jumper (jak dorbze pamietam wymienialas go wsrod potencjalnych opcji) wchodzi nawet o Seicento (trzeba kola odkrecic, ale z tego co pamietam to szybka i prosta operacja ;)

kasiad

#99
Cytat: doda w 05 Lis 2009, 21:58:14

ja bym najchętniej w ogóle nie szukała wózka, tylko poprosiła kogoś, aby sam mi znalazł.

taaaaa :D
a później byś narzekała, że znalazł nie taki, jaki byś chciała :D