zjadla kotleta i dostala wymowienie - kiedy zaczyna sie kradziez w pracy

Zaczęty przez mayagaramond, 15 Paź 2009, 16:45:54

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

tez slyszalam w trojce i ten kotlet nasz mi sie przypomnial ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mayagaramond

Watek o kotlecie jest tez na niemieckim forum i laski napisaly, ze slusznie ja zwolnili za kotleta , bo nie wolno podjadac z bufetu. I gdyby to byla np. sprzataczka w prywatnym domu, ktora zjadla nasze czekoladki to tez bysmy ja wywalili ;D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

aja


konwalia

Cytat: aja w 11 Cze 2010, 13:39:27
ja bym dała jej jeszcze wiecej tych czekoladek



żeby była grubsza i mniej atrakcyjna dla naszych mężów lol lol lol

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

rudasekawf

Ja daleko szukać nie muszę również przykładow:

Sytuacja dotyczy mojego teścia (wtedy jeszcze przyszlego teścia). Otóż jest on piekarzem, pracował w auchanie na piekarni przez 10 lat. Pewnego pięknego dnia wezwali go do dyrektora i zwolnili dyscyplinarnie za kradzież właśnie. Cóż teść zrobił: po wypieczeniu partii pączków - jak zawsze przez 10 lat - wybral jednego losowo i sprawdził jakość- czytaj zjadł. Całe życie tak robił, zresztą w obecnej pracy również. Jak sam mówi jak ma dać ludziom coś czego sam nigdy nie jadł. Moim zdaniem prawda.

wrobelek0403

Cytat: mayagaramond w 11 Sie 2011, 20:20:29
A firma moze bez informowania pracownikow zainstalowac kamery...To nie jest zabronione??

mozna, to system ochronny jest.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elfana

 A mi się wydaję że trzeba podpisać papiery o tym że zostaliśmy powiadomieni o kamerach.