Autor Wątek: Transport gości z kościoła do sali  (Przeczytany 9457 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Nika1980

Transport gości z kościoła do sali
« dnia: 14 Paź 2009, 17:48:57 »
Czy któraś z Was mogłaby polecić mi sprawdzoną firmę transportową na przewóz gości z kościoła do sali weselnej. Będzie to odległość ok. 15-20 km a potem trzeba jeszcze zorganizować powrót.
Z góty dziękuję za pomysly:-)

Dodany tekst: 14 Paź 2009, 17:49:47
Informacja dodatkowa: chodzi o Wrocław :-)
« Ostatnia zmiana: 14 Paź 2009, 17:49:47 wysłana przez Nika1980 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Notice: Undefined variable: context in /home/users/strefaslubna/public_html/forum/Sources/LoadAds.php on line 145

callja

Odp: Transport gości z kościoła do sali
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Paź 2009, 17:57:54 »
Moja uczennica zamawiała autobus w MPK - klasyczny "miejski" autobusik, chyba jelcz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Kierowca zbierał gości w dwóch miejscach (plac JP II i Galeria Dominikańska) i stamtąd wiózł do kościoła na Kiełczów, a spod kościoła zabierał do pałacyku w Pawłowicach, gdzie był wesele.
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj /

Kasia

« Odpowiedź #2 dnia: 02 Lis 2009, 18:55:46 »
W Warszawie najtańsza opcja to MZA Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Bądź taką kobietą, która poprawia koronę innej kobiecie, nie mówiąc światu, że się osunęła.

iksa_nl

« Odpowiedź #3 dnia: 20 Sty 2010, 12:56:27 »
to jeszcze zależy ilu masz gości do przewiezienia. My mieliśmy ok. 15-20 osób [reszta miała swój transport] więc udało nam się zorganizować mini bus'a z zakładu pracy od jednego rodziców.
Autobus MZK byłby dla nas za duży Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

martika

« Odpowiedź #4 dnia: 17 Kwi 2013, 12:11:39 »
Ja mam podobny problem - też zastanawiamy sie nad autobusem MPK! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Chociaż niestety komfort będzie raczej marny. Ale za zwykły autokar trzeba niestety dopłacić kilka stówek Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Maylena

« Odpowiedź #5 dnia: 08 Mar 2016, 15:41:24 »
Wiele prywatnych firm oferuje tanie przejazdy. Poszukaj w Internecie a na pewno coś znajdziesz.
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj na SprzedajSuknie.pl