prezenty swiateczne 2009 ;)

Zaczęty przez zwierzatko_mojej_mamy, 14 Paź 2009, 10:36:04

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sonja


elve

ja niemziennie mam problem z prezentami świątecznymi
mąż - może zegarek....
tata - grę planszową
brat - coś z kosmetyków albo ciuch, coś modnego....
mama - ?
Ania - no problem :D

zuzia

bozena.dp
a tam gdzie ostatnio polecalas zrobienie odbitek? widzialam, ze robia kalendarze

mayagaramond

Cytat: sonja w 15 Paź 2009, 14:04:44
maya  :rotfl:

no co, na pewno nie ma, a mala odmiana kazdego by ucieszyla lol lol lol
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

bozena.dp

Cytat: zuzia w 15 Paź 2009, 15:46:26
bozena.dp
a tam gdzie ostatnio polecalas zrobienie odbitek? widzialam, ze robia kalendarze

ostatnio jak tam sprawdzałam były tylko takie jedno lub dwukartkowe, a ja chcę taki na każdy miesiąc inne zdjęcie i teraz takie tam są :D :jejeje:
dzięki za przypomnienie :)


siog

musze cos wymyslic dla meza. on chce napisac ksiazke  :crazy: wiec cos w tym temacie, albo kurs jakis?  :hmm: nie mam tez wlasnych pieniedzy wcale, dobrze ze na dzieckoi mi placa a ja je kradam  :rotfl:

goga

W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

konwalia


goga

konwalia i bez piwka będzie :)

ten pierwsz - bardzo miło mi się z p. Adamem współpracowało - tylko ostatnio coś mało nowości mają :(
http://www.perfectstore.pl

z tego też jestem bardzo zadowolona - bokserki i błękitny sweter - świetne :)
http://www.tommy-sklep.com
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

kasiad

Cytat: goga w 15 Paź 2009, 17:36:10


ten pierwsz - bardzo miło mi się z p. Adamem współpracowało - tylko ostatnio coś mało nowości mają :(
http://www.perfectstore.pl

z tego też jestem bardzo zadowolona - bokserki i błękitny sweter - świetne :)
http://www.tommy-sklep.com

goguś
:beer:
może i ja bym cuś Mężowi stamtąd wybrała  ;)

inkageo

Bożena ja zamawiałam taki kalendarz też na prezent w fotojokerze, fajnie wyszedł i nie był drogi :)
Imagine there is no hate

OlaFasola

Już się boję tego prezenowania, zwłaszcza, że mój mąż i chrześniak moją dodatkowo urodziny w grudniu. Plus remont i wyprawka dla dziecia i chyba muszę się za jakąś maszynką do robienia pieniędzy rozejrzeć :D

konwalia

goga dzięki i zgodnie z obietnicą  :beer:

foszek

Wlasnie wynalazlam ta stronke, chyba zakupie tam zawieszki na choinke dla wszystkich :D
http://crystals.pl/katalog.html?id=12

natka

ojej, ale fajny watek ;) i do tego jestem jednym z pretekstow do jego zalozenia ;)
ja tez nie mam glowy do prezentow, ale gra planszowa juz mi sie podoba ;)

brawurka

w tamtym roku kupiłam mamie kije ,w tym chyba dostanie książki ,myślałam o Cejlowskim,więcej pomyslów brak

szelma

Zakupiłam już dla mojej siostry matę do ćwiczeń. Mama pewnie dostanie jakiś krem albo perfumy. Dla taty szukamy dość specyficznej książki - a jak nie, to jakiś ładny box DVD. A dla D. to sama nie wiem...

goga

szelma jeśli można - a co to za specyficzna książka ?
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

szelma

goga, a proszę Cię bardzo - wyjaśnienie. Mój tata jest wielkim fanem Trylogii i D. przeczytał już angielskie tłumaczenie Ogniem i Mieczem (na urodziny dostanie Potop :)). I bardzo chce sprezentować mojemu tacie belgijski odpowiednik Sienkiewicza - "Lwa Flandrii" Hendrika Conscience. Jest tłumaczenie na polski, ale z 1921 roku, więc będziemy musieli szukać w antykwariatach :).

goga

W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

wrobelek0403

bozena.dp my zamawialismy fotoksiazki w fotojokerze, ale mają tez kalendarze.

http://www.odbitki.fotojoker.pl/zamow-cewe-fotoksiazke.html


widze, ze jednak kryzys sie po nas przejechał  :thumbdown: . U nas tez cieniutko. :(

siostra dostanie kubek do spieniania mleka tchibo.

M - chyba rzeczywiscie kupie ładną ramkę i oprawie nasze slubne zdjecie (jeszcze zadnego nie mamy, wszystko w albumach ;) )

co do reszty mam powazne problemy, a nie znosze kupowac tandety, juz wole nic nie kupic niz byle co  :knuje: :knuje: :knuje:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magoo

pierwsze pomysly to dla mamy jakies fajne perfumy, a dla taty znalazlam taka profesjonalna trobe na narzedzia, fajna, ale duza wiec kupie tylko, jezeli pojedziemy samochodem

suegro

Cytat: szelma w 19 Paź 2009, 16:39:34goga, a proszę Cię bardzo - wyjaśnienie. Mój tata jest wielkim fanem Trylogii i D. przeczytał już angielskie tłumaczenie Ogniem i Mieczem (na urodziny dostanie Potop ). I bardzo chce sprezentować mojemu tacie belgijski odpowiednik Sienkiewicza - "Lwa Flandrii" Hendrika Conscience. Jest tłumaczenie na polski, ale z 1921 roku, więc będziemy musieli szukać w antykwariatach .

Prezent z historią w tle, super :)
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Anupka

Muszę zrobić dla siebie kalendarz urodzin, bo mam problemy z zapamiętaniem tych ważnych dat niestety. W NL to bardzo popularne, można kupić w każdym sklepie. Ale ja chcę go trochę spersonalizować, zamiast oklepanych widoczków dać zdjęcia jubilatów. Więc bardzo możliwe, że zrobię takie kalendarze hurtem dla wszystkich, z którymi będę spędzać tegoroczne święta. Nie wiem jaki jest dokładnie koszt takiego kalendarza, ale przypuszczam, że to będzie porównywalne do fotoksiążki.

Dla mamy pewnie kupimy CD-box - 5 płyt z muzyką z musicali.

Co do reszty, oprócz fotoksiążki - narazie nie mam pomysłów.
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login