Zdjęcia

Zaczęty przez ishka82, 20 Wrz 2007, 13:59:54

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ishka82

Ponad miesiąc po ślubie mogę Wam wreszcie pokazać profesjonalne zdjęcia :mrgreen:
Są świeżutkie, wczoraj odebrane ;-)
http://picasaweb.google.com/abatko/LubReportaIPlener

kamelia04.08.2007

gratuluję, bardzo ładny ślub, bardzo ładne zdjęcia
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

aniak1211

Piekne zdjecia!!!

Skad wzieliscie konie  :?:

Pierwszy raz widze mlodych na koniach ;-)   Bardzo fajny pomysl.

errata

Bardzo ładne zdjęcia ;) A wy to tak często na koniach jeździcie?? ;) A kto wam robił zdjęcia?

Odpisałam Ci na wiadomość, ale nie wiem czy do Ciebie dotarła ;)

ishka82

Cytat: "aniak1211"Skad wzieliscie konie :?:
Ze stadniny oczywiście ;-)  Pomysł powstał po tym jak zobaczyliśmy takie zdjęcia na płytce reklamowej jakiegoś fotografa z Targów Ślubnych.
Cytat: "errata"wy to tak często na koniach jeździcie?? ;) A kto wam robił zdjęcia?

Odpisałam Ci na wiadomość, ale nie wiem czy do Ciebie dotarła ;)
Ja kiedyś sporo jeździłam, ale to dawno, a mój mąż 2 raz w życiu :mrgreen: Ja od dziecka kocham konie, uwielbiam na nie patrzeć, no i jak pisałam kiedyś jeździłam. A zdjęcia robił Andrzej Fryda ze studia F4 w Sferze.
Najlepsze jest to, że dzień po naszej sesji spuścili wodę ze stawów, także mieliśmy niesamowitego farta :-D

zwierzatko_mojej_mamy

ishka82,  wow - no to ladnie pietki trzymal ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

malutenka

ishka82 pomysł z końmi świetny. Jak Ci się siedziało w takiej długiej sukni w siodle?
Miałam podobny pomysł, ale mój Mąż niestety koni się boi bardziej niż czegokolwiek innego, największy, jakiego pogłaskał, to był... kucyk :mrgreen: i to taki naprawde mikro-mini:
http://img178.imageshack.us/img178/8166/image0248st5.th.jpg

gdziezby

ishka82, dosiad w strojach slubnych profeska, a te kare deresze cud miod! Fajne foty! Tez jezdze :D!
Nawet świnka może wejść na drzewo kiedy jest chwalona.

ishka82

Cytat: "zwierzatko_mojej_mamy"ishka82, wow - no to ladnie pietki trzymal ;D
No tak, na tych zdjęciach trzymał się świetnie, ale jest kilka takich (schowanych głęboko na twardym dysku :-P ) na których ewidentnie widać, że z jazdą konną, to on nic współnego nie miał do tej pory :->
Cytat: "malutenka5"ishka82 pomysł z końmi świetny. Jak Ci się siedziało w takiej długiej sukni w siodle?
Miałam podobny pomysł, ale mój Mąż niestety koni się boi bardziej niż czegokolwiek innego, największy, jakiego pogłaskał, to był... kucyk :mrgreen: i to taki naprawdemikro-mini:
Jak już wsiadłam, to siedziało się ok, chociaż to nie była kiecka odpowiednia do jazdy konnej i bardzo do góry podjechała :lol:  Gorzej spisywały się buty, bałam się, że sobie krzywdę w nich zrobię. Te kilkadziesiąt metrów kłusu w tym stroju, to był niezły wyczyn :mrgreen:  Mój też bał się koni, ale jak zobaczył sesję innej pary, to już pomału o tym myślał, a jak okazało się, że nasz fotograf bez problemu takie zdjęcia zrobi, jest zaprzyjaźniona stadnina i w dodatku to będzie część seji, to stwierdził, że w najbliższy weekend idziemy na stadninę oswajać konie. No i się przełamał, a teraz to sam mówi, że w sumie to mu się podobało. Jak dobrze pójdzie, to wrócę do jazdy konnej i to nie sama :mrgreen:
Cytat: "gdziezby"ishka82, dosiad w strojach slubnych profeska, a te kare deresze cud miod! Fajne foty! Tez jezdze :D !
Fotograf się śmiał, że kolor koni dobrany pod kolor garnituru :lol: A poważnie, to nam się bardzo spodobały te konie i właścicielka chciała bardzo takie, a nie kasztanki, bo na kasztankach już ktoś inny miał sesję ;-)

malutenka

Cytat: "ishka82"Mój też bał się koni, ale jak zobaczył sesję innej pary, to już pomału o tym myślał, a jak okazało się, że nasz fotograf bez problemu takie zdjęcia zrobi, jest zaprzyjaźniona stadnina i w dodatku to będzie część seji, to stwierdził, że w najbliższy weekend idziemy na stadninę oswajać konie. No i się przełamał, a teraz to sam mówi, że w sumie to mu się podobało.
No mój niestety na widok konia większego od tego na zdjęciu robi się zielony i szuka drogi ucieczki, jeszcze gorzej niż z lataniem samolotem (czytaj: turbulencje, ja się cieszę, bo huśta, Mąż zamyka oczy). Muszę go zabrać do stadniny i zacząć oswajać, bo zawsze we dwójkę fajniej jeździć niż samemu.

inkageo

Piękne fotki :)
Imagine there is no hate

salsa

inkageo, Wróciłaś??? myślałam ze sie na Kanarach grzejesz?? jak zdrówko?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

ishka82

Cytat: "errata"Odpisałam Ci na wiadomość, ale nie wiem czy do Ciebie dotarła ;)
Ta o ślubie siostry dotarła ;-)  Cieszę się, że wszystko się udało :)

koka

ishka - zdjecia z pleneru sa rewelacyjne!!!! Rzadko sie zdarza, zeby byly tak oryginalne. Poza tym, swietne ujecia, znakomicie skadrowane i przepiekne kolory. No i oczywisce Wy jestescie  cudowni!

ishka82

Cytat: "malutenka5"Muszę go zabrać do stadniny i zacząć oswajać, bo zawsze we dwójkę fajniej jeździć niż samemu.
Dokładnie, razem raźniej i jakoś łatwiej się wybrać :) Mój też parę razy odskoczył od konia jak ten ruszył głową, ale te zdjęcia tak mu się zamarzyły, że przeszło zupełnie...aż zdziwiona jestem.

[ Dodano: 25-09-2007, 22:21 ]
Cytujishka - zdjecia z pleneru sa rewelacyjne!!!! Rzadko sie zdarza, zeby byly tak oryginalne. Poza tym, swietne ujecia, znakomicie skadrowane i przepiekne kolory. No i oczywisce Wy jestescie cudowni!
Bardzo dziękuję :mrgreen: Aż się zarumieniłam :oops: