Autor Wątek: Najbrzydsze wyrazy - nasz ranking  (Przeczytany 34857 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mayagaramond

Odp: Najbrzydsze wyrazy - nasz ranking
« Odpowiedź #75 dnia: 14 Paź 2009, 12:44:03 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
czy mogę się już bzykać z mężem,

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

goga

« Odpowiedź #76 dnia: 14 Paź 2009, 12:44:35 »
konsumować Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

magdalinska

« Odpowiedź #77 dnia: 14 Paź 2009, 13:56:19 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Doda ale w sumie masz racje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zosia2007

« Odpowiedź #78 dnia: 14 Paź 2009, 16:16:18 »
doda doda współzyć jeśli chodzi o lekarza, mnie moj lekarz sie zapytal na poczatku jak mialam te bole czy wspolzyje, no bo przeciez lekarza nie interesuje czy robisz to z mezem ale czy wogole wspolzyjesz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

brawurka

« Odpowiedź #79 dnia: 14 Paź 2009, 22:50:04 »
nienawidze słowa foremki w odniesieniu do forumek

wrobelek0403

« Odpowiedź #80 dnia: 16 Paź 2009, 10:42:08 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

dla mnie "brzydkie słowa":
pacha
majtochy

konkubent/-ka
denat brrr
płciowość :blee: (słowo naduzywane na naukach przedmałz)
mowienie o okolicach intymnych per "krystyna/wacek" itp

a doda poruszyła ciekawy temat - w j. polskim nie ma "ładnych" słów dotyczacych kwestii damsko-meskich, seksu itd. sa albo techniczne, albo medyczne, albo wulgarne. Seksuolodzy prowadzili kiedys na ten temat jakies badania i okazało sie, ze pary, kt stworzyły swoj własny jezyk-kod miały ciekawsze i bardziej udane zycie seksulane. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

kasiad

« Odpowiedź #81 dnia: 16 Paź 2009, 11:09:15 »
no ja sobie wypraszam... kasie... moze jeszcze abkasie? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
cytrynka jest dobra Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

padłam, nie żyję, wstać nie mogę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
co za wątek Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
czemu dopiero teraz tutaj dotarłam? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Anupka

• Wiedżma ze słowotokiem
  • Ilość polubień: 0
  • Ilość piw: 1652
  • 16.08.2008; Mam ® na strefowe grubasiństwo :-P
« Odpowiedź #82 dnia: 16 Paź 2009, 11:11:49 »
i jak ktos mowi laczki zamiast laćki

a co to w ogóle jest?
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth…

szelma

• Gość
« Odpowiedź #83 dnia: 16 Paź 2009, 11:14:57 »
Kapcie albo klapki- chyba... U nas się tak nie mówi, więc pewności nie mam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

Anupka

• Wiedżma ze słowotokiem
« Odpowiedź #84 dnia: 16 Paź 2009, 11:20:32 »
Wydawało mi się, że nie mam słów, które jakoś szczególnie mnie drażnią, aż przypomniało mi się, jak jedna koleżanka w dzieciństwie zwykła mawiać "folijka"

szelma

• Gość
« Odpowiedź #85 dnia: 16 Paź 2009, 11:26:09 »
Z anatomicznych to też nie lubię słowa pacha, krocze i pępek. A tak ogólnie to nienawidzę zdrobnień (a po niderlandzku zdrabnia się wszystko... Bleeeeeh).

kasiad

« Odpowiedź #86 dnia: 16 Paź 2009, 11:32:20 »
Wydawało mi się, że nie mam słów, które jakoś szczególnie mnie drażnią, aż przypomniało mi się, jak jedna koleżanka w dzieciństwie zwykła mawiać "folijka"

Anupka
moja koleżanka mówiła: "plajster"  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
więc ją pytałam:"chodzi Ci o plaster?"  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
w odpowiedzi słyszałam:"tak plajster" Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Anupka

• Wiedżma ze słowotokiem
« Odpowiedź #87 dnia: 16 Paź 2009, 11:33:31 »

brawurka

« Odpowiedź #88 dnia: 16 Paź 2009, 11:33:56 »
plajster i obczasy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sonja

« Odpowiedź #89 dnia: 16 Paź 2009, 11:35:01 »
i blomba w zębie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

kasiad

« Odpowiedź #90 dnia: 16 Paź 2009, 11:35:39 »
i kordła Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

i rekramówka  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 16 Paź 2009, 11:36:19 wysłana przez kasiad »

suegro

« Odpowiedź #91 dnia: 16 Paź 2009, 11:36:14 »
obczasy, porfometka i blomba Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

kasiad

« Odpowiedź #92 dnia: 16 Paź 2009, 11:37:27 »
obczasy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sonja

« Odpowiedź #93 dnia: 16 Paź 2009, 11:37:52 »
i kordła Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

i rekramówka  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

a właśnie i jeszcze labolatorium Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szelma

• Gość
« Odpowiedź #94 dnia: 16 Paź 2009, 11:43:23 »
I zamrażalka. I swetr...

kasiad

« Odpowiedź #95 dnia: 16 Paź 2009, 11:45:48 »
I swetr...

tu podobno obie formy są poprawne  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i swetr i sweter  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Anupka

• Wiedżma ze słowotokiem
« Odpowiedź #96 dnia: 16 Paź 2009, 11:48:53 »
Aaaaaaa i jeszcze chiba!!! Moja kuzynka mnie tym morduje... np. mówiąc: bo ja wiem...? Chiba tak...

brawurka

« Odpowiedź #97 dnia: 16 Paź 2009, 11:53:15 »
moja koleżanka mnie morduje "toć przeciez.."

moniulinek

« Odpowiedź #98 dnia: 16 Paź 2009, 11:55:22 »
obczasy, porfometka i blomba Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Ja słyszałam w wersji "porponetka" brrrrrrrrrr i "szmalec" hihi

tachogti

« Odpowiedź #99 dnia: 16 Paź 2009, 11:57:17 »
wykancza mnie "alumfelga"  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
szyberdachu tez nie lubie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
i do szalu mnie doprowadzala kolezanka, ktora mowial "sukenka" zamiast "sukienka"  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
i jak ktos mowi "spłódzielnia"  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i "perułka"  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj